6

Jakiego karnego??

0

Jak widzę te ryje to mnie sranie bierze i te ich pier.. o Negreirze, skoro śledztwo trwa już kilka lat i nie bardzo można komuś postawić zarzut przekupstwa sędziów i przyjęcia łapówki to ciężko aby się to wszystko wyjaśniło, i skończ pie... Fleki bo gdyby nie karne z dupy to byście kur.. byli w środku tabeli

25

No i fajnie, za uderzeniw rywala w twarz nie na żadnej kary, ale że gość nałożył koszulke na głowę to już kara musi być nie ma co

9

Żałosne ^⁠_⁠^ jeb.. mafia

5

@ViscaBarca123
Co się chłop obudził hahaha

1

@Batys
Szczawiowa i botwinka to majstersztyk

1

Za wszy chyba go kupią

1

@fart
No może może yno czy momy tela piniyndzy

5

Chyba tylko Guirassy jest najrozsądniejszym wyborem na 9

0

@Fffddddddx
Nie bo głowa była w złym miejscu

1

Tragedia, beznadziejny mecz, mamy teraz taki kryzys jak był za Pepa w lutym i teraz też przyszedł, nie strzelony karny zmarnowana setka Yamala i jeszcze ten faul który był naturalną częścią biegu hahahaha dobrze że Kounde chociaż kontuzji nie dostał bo to była by bramka i karny

0

@Herato
Oby. Moi kandydaci to Legia, Widzew i Pogoń

1

@Fake69 racja zapomniałem o Fatim może go ktoś weźmie do arabów i lepiej gdyby nikt tej kozetki nie grzał hahahaha ale może warto zabrać kilku zawodników,,za darmo '' w sensie że wolny zawodnik a będzie trochę takich rodzynków jak np. Robertson z Liverpoolu czy Guerreiro z Bayernu to lewi obrońcy a też Kimbembe któremu gdzieś tam kończy się kontrakt i Vlahović który jest chyba jedyna realną szansą na 9

0

@Aequlibre
Christensen odejdzie za darmo bo ma koniec kontraktu w czerwcu, a patrząc na to że więcej leży na kozetce niz gra więc nie ma sensu przedłużać, Ferrana nie sprzedają napewno bo ktoś musi grać na 9 a Lewy na koniec kontraktu w czerwcu, nie ma tyle kasy żeby sprawdzić dwie 9. A Ter Stegena mogli by sprzedać ale patrząc na to że ma mega dużą pensje to będzie bardzo ciężko tym bardziej że on sam nie chce nigdzie iść

2

Najgorsze że to do nas nie ma faulu tam jest karny, a to co do nas żółta kartka tam nie ma nawet faulu taka jest niestety prawda

1

@szymonekk
Nie, tylko czerwona

0

@Arden
Myślę że dostają 3x więcej karnych niż my i inne zespoły, gdyby nie karne i mekambe to oni są ligowym średniakiem

2

Skur.. z nami to wpierd...trawę a tu już rozłożyli nogi

0

Zgłaszam wniosek o dołączenie do pierwszego zespołu Esmee Brugts aby Balde mógł nauczyć się jak powinien zachować się lewy obrońca i co nieco się nauczyć

3

Przecież te słabeusze i tak nic nie poprawią bo wiadomo kto trzyma rękę na wszystkim

0

@FCB24
A no to chyba prawda, niesamowity regres chyba największy jaki widziałem w tym klubie, miałem duże nadzieje że nim związane zresztą jak z Kounde ale oboje są tak mierni że nawet w ekstraklasie by sobie nie poradzili na dzień dzisiejszy. Przy 3 straconych bramkach w ani jednej sytuacji nie był na swojej pozycji

0

Panie Laporta my potrzebujemy środkowego obrońcę jak i lewego obrońcę. Najlepiej było by wyjeb... Kounde i prawego sprowadzić i najważniejsze 9

9

Czekaj czekaj a to czasem nie sklep dostał od Atletico w piz.. we wrześniu?

0

Dobrze że przestaliśmy opłacać sędziów w końcu bo się nie opłaca ^⁠_⁠^

1

@VinDiesel
Tak tak Negreira cały czas czuwa

0

@jacobFCB
Żenua niestety

1

Ale wpier... 2 bramki padły po akcji na naszej lewej stronie gdzie gra fantastyczny lewy obrońca na świecie który gra tylko dlatego że jego agent pod stołem ciąg.. Flickowi

2

Bez Raphy i Marcusa będzie mega trudno

0

@maroon krepel z nutellą oraz twarogiem zawsze ^⁠_⁠^

0

@FCBMati10
Nie ma znaczenia kto komentuje skoki bo pier... Tak od rzeczy że kolędy nie da się tego słuchać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?