19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jakiego karnego??
0
Jak widzę te ryje to mnie sranie bierze i te ich pier.. o Negreirze, skoro śledztwo trwa już kilka lat i nie bardzo można komuś postawić zarzut przekupstwa sędziów i przyjęcia łapówki to ciężko aby się to wszystko wyjaśniło, i skończ pie... Fleki bo gdyby nie karne z dupy to byście kur.. byli w środku tabeli
25
No i fajnie, za uderzeniw rywala w twarz nie na żadnej kary, ale że gość nałożył koszulke na głowę to już kara musi być nie ma co
9
Żałosne ^_^ jeb.. mafia
5
@ViscaBarca123
Co się chłop obudził hahaha
1
@Batys
Szczawiowa i botwinka to majstersztyk
1
Za wszy chyba go kupią
1
@fart
No może może yno czy momy tela piniyndzy
5
Chyba tylko Guirassy jest najrozsądniejszym wyborem na 9
0
@Fffddddddx
Nie bo głowa była w złym miejscu
1
Tragedia, beznadziejny mecz, mamy teraz taki kryzys jak był za Pepa w lutym i teraz też przyszedł, nie strzelony karny zmarnowana setka Yamala i jeszcze ten faul który był naturalną częścią biegu hahahaha dobrze że Kounde chociaż kontuzji nie dostał bo to była by bramka i karny
0
@Herato
Oby. Moi kandydaci to Legia, Widzew i Pogoń
1
@Fake69 racja zapomniałem o Fatim może go ktoś weźmie do arabów i lepiej gdyby nikt tej kozetki nie grzał hahahaha ale może warto zabrać kilku zawodników,,za darmo '' w sensie że wolny zawodnik a będzie trochę takich rodzynków jak np. Robertson z Liverpoolu czy Guerreiro z Bayernu to lewi obrońcy a też Kimbembe któremu gdzieś tam kończy się kontrakt i Vlahović który jest chyba jedyna realną szansą na 9
0
@Aequlibre
Christensen odejdzie za darmo bo ma koniec kontraktu w czerwcu, a patrząc na to że więcej leży na kozetce niz gra więc nie ma sensu przedłużać, Ferrana nie sprzedają napewno bo ktoś musi grać na 9 a Lewy na koniec kontraktu w czerwcu, nie ma tyle kasy żeby sprawdzić dwie 9. A Ter Stegena mogli by sprzedać ale patrząc na to że ma mega dużą pensje to będzie bardzo ciężko tym bardziej że on sam nie chce nigdzie iść
2
Najgorsze że to do nas nie ma faulu tam jest karny, a to co do nas żółta kartka tam nie ma nawet faulu taka jest niestety prawda
1
@szymonekk
Nie, tylko czerwona
0
@Arden
Myślę że dostają 3x więcej karnych niż my i inne zespoły, gdyby nie karne i mekambe to oni są ligowym średniakiem
2
Skur.. z nami to wpierd...trawę a tu już rozłożyli nogi
0
Zgłaszam wniosek o dołączenie do pierwszego zespołu Esmee Brugts aby Balde mógł nauczyć się jak powinien zachować się lewy obrońca i co nieco się nauczyć
3
Przecież te słabeusze i tak nic nie poprawią bo wiadomo kto trzyma rękę na wszystkim
0
@FCB24
A no to chyba prawda, niesamowity regres chyba największy jaki widziałem w tym klubie, miałem duże nadzieje że nim związane zresztą jak z Kounde ale oboje są tak mierni że nawet w ekstraklasie by sobie nie poradzili na dzień dzisiejszy. Przy 3 straconych bramkach w ani jednej sytuacji nie był na swojej pozycji
0
Panie Laporta my potrzebujemy środkowego obrońcę jak i lewego obrońcę. Najlepiej było by wyjeb... Kounde i prawego sprowadzić i najważniejsze 9
9
Czekaj czekaj a to czasem nie sklep dostał od Atletico w piz.. we wrześniu?
0
Dobrze że przestaliśmy opłacać sędziów w końcu bo się nie opłaca ^_^
1
@VinDiesel
Tak tak Negreira cały czas czuwa
0
@jacobFCB
Żenua niestety
1
Ale wpier... 2 bramki padły po akcji na naszej lewej stronie gdzie gra fantastyczny lewy obrońca na świecie który gra tylko dlatego że jego agent pod stołem ciąg.. Flickowi
2
Bez Raphy i Marcusa będzie mega trudno
0
@maroon krepel z nutellą oraz twarogiem zawsze ^_^
0
@FCBMati10
Nie ma znaczenia kto komentuje skoki bo pier... Tak od rzeczy że kolędy nie da się tego słuchać