0

@APTAPT
Tragedia będzie wice mistrz

0

@LukaszFan
Aha nie wiedziałem

0

A bramkarz nie wyszedł za daleko?

3

@xvcWinterSoldier
Daj pan spokój to jest udręka. W przyszły weekend mam mieć 36' to będzie dramat

0

@Laminedependencia nawet w lato

0

@BorzyKrzys
W sensie że duży ^⁠_⁠^

1

@Laminedependencia 12 stopni to idealnie

0

@Arkon
Ja patrzyłem to w Johannesburgu jest kur.. 12 dzisiaj

0

@Laminedependencia
To weź mnie na kilka dni do siebie

1

@LAMC_10
Ja pier... To jeszcze więcej, patrzyłem na długoterminowa to od lipca spadnie do 28 ale wątpię

4

Ja pier.. patrzę na pogodę i za tydzień w niedzielę ma być u mnie 36' to jest pojeb... Chcę umrzeć niż tego do żyć

0

@Bernard777
Cały przyszły tydzień+28 i wzwyż

1

@Spider_Man
Nawet nie mów, późna wiosna też skwar nie do wytwarzania całe lato to będzie tragedia

2

@Lanosss
To ten taki trochę kruchy :⁠-⁠| szkoda chłopaka bo kontuzje trochę przystosowały jego rozwój

4

@sebasarna
Daj spokój, jak strzelał i asystował to to na rękach nosili a teraz 2-3 razy kontuzja i już sprzedają go, tylko czekać kiedy Pedri będzie na sprzedaż

1

@APTAPT
Może ona mecze u siebie wygramy

0

@APTAPT
Masakra, wpier... Jak się patrzy :⁠‑⁠X. A to do 3 zwycięstw grają?

0

@Duvse
To jeszcze poczekasz ^⁠_⁠^ ponoć 30 ma być

0

@APTAPT
Chyba gorszy mecz niż przedwczoraj co, tragedia 20-6

0

@APTAPT .oby to wyciągnąć na 2-0 i mecze u siebie

0

@Kazragore
Aż tak drastycznych temperatur to chyba nie będzie w Polsce. Choć zima w tym roku była dość sroga na Śląsku bo było -10 i więcej w ciągu dnia i pizdziało w ch.. ale było dużo lepiej niż przy +30 gdzieś nie ma czym oddychać, wszystko mokre śmierdzisz jak skunks leci z ciebie jakby ktoś Cię oblał woda jesteś senny tragedia

1

@July_6_BcN
Wybacz słońce ale pracując na dworze przy +30 nie da się żyć nie jestem złośliwy ale dla mnie lato to najgorsza pora roku :⁠-⁠* wolę się ubrać i pracować przy -5.
PS wiem że nie jestem przystojny :⁠-⁠)

7

Halo Wrocław proszę o wysłanie deszczu oraz ochłodzenia na górny Śląsk a konkretnie to w jego południowe storny ^⁠_⁠^

Nienawidzę lata ten skwar 33' to nie jest do ludzi :⁠-⁠

1

Komentarz usunięty

1

@turhiay
I to jest poj.. niestety ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce pier...

2

@4drian0
A jeśli mu powiedział że zachowuje się jak małpa czy to jest obraźliwe? Nie ma tu nic obraźliwego a tylko stwierdzenie faktów.

1

@michal26
3 set do zapomnienia oby tylko Holenderki nie dostały wiatru w żagle

2

@turhiay
To jest tak poje.. że głowa boli dziwne że tego tureckiego zawodnika też nie wyrzucił bo też zasłonił usta jak pokazywał do sędziego czyli też mógł coś powiedzieć obraźliwego

4

@4drian0
A skąd wiesz co mu powiedział?

0

Kasa misiu kasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?