19xavi93
Dołączył/a: listopad 2025
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT
Tragedia będzie wice mistrz
0
@LukaszFan
Aha nie wiedziałem
0
A bramkarz nie wyszedł za daleko?
3
@xvcWinterSoldier
Daj pan spokój to jest udręka. W przyszły weekend mam mieć 36' to będzie dramat
0
@Laminedependencia nawet w lato
0
@BorzyKrzys
W sensie że duży ^_^
1
@Laminedependencia 12 stopni to idealnie
0
@Arkon
Ja patrzyłem to w Johannesburgu jest kur.. 12 dzisiaj
0
@Laminedependencia
To weź mnie na kilka dni do siebie
1
@LAMC_10
Ja pier... To jeszcze więcej, patrzyłem na długoterminowa to od lipca spadnie do 28 ale wątpię
4
Ja pier.. patrzę na pogodę i za tydzień w niedzielę ma być u mnie 36' to jest pojeb... Chcę umrzeć niż tego do żyć
0
@Bernard777
Cały przyszły tydzień+28 i wzwyż
1
@Spider_Man
Nawet nie mów, późna wiosna też skwar nie do wytwarzania całe lato to będzie tragedia
2
@Lanosss
To ten taki trochę kruchy :-| szkoda chłopaka bo kontuzje trochę przystosowały jego rozwój
4
@sebasarna
Daj spokój, jak strzelał i asystował to to na rękach nosili a teraz 2-3 razy kontuzja i już sprzedają go, tylko czekać kiedy Pedri będzie na sprzedaż
1
@APTAPT
Może ona mecze u siebie wygramy
0
@APTAPT
Masakra, wpier... Jak się patrzy :‑X. A to do 3 zwycięstw grają?
0
@Duvse
To jeszcze poczekasz ^_^ ponoć 30 ma być
0
@APTAPT
Chyba gorszy mecz niż przedwczoraj co, tragedia 20-6
0
@APTAPT .oby to wyciągnąć na 2-0 i mecze u siebie
0
@Kazragore
Aż tak drastycznych temperatur to chyba nie będzie w Polsce. Choć zima w tym roku była dość sroga na Śląsku bo było -10 i więcej w ciągu dnia i pizdziało w ch.. ale było dużo lepiej niż przy +30 gdzieś nie ma czym oddychać, wszystko mokre śmierdzisz jak skunks leci z ciebie jakby ktoś Cię oblał woda jesteś senny tragedia
1
@July_6_BcN
Wybacz słońce ale pracując na dworze przy +30 nie da się żyć nie jestem złośliwy ale dla mnie lato to najgorsza pora roku :-* wolę się ubrać i pracować przy -5.
PS wiem że nie jestem przystojny :-)
7
Halo Wrocław proszę o wysłanie deszczu oraz ochłodzenia na górny Śląsk a konkretnie to w jego południowe storny ^_^
Nienawidzę lata ten skwar 33' to nie jest do ludzi :-
1
Komentarz usunięty
1
@turhiay
I to jest poj.. niestety ale mam nadzieję że to wszystko wkrótce pier...
2
@4drian0
A jeśli mu powiedział że zachowuje się jak małpa czy to jest obraźliwe? Nie ma tu nic obraźliwego a tylko stwierdzenie faktów.
1
@michal26
3 set do zapomnienia oby tylko Holenderki nie dostały wiatru w żagle
2
@turhiay
To jest tak poje.. że głowa boli dziwne że tego tureckiego zawodnika też nie wyrzucił bo też zasłonił usta jak pokazywał do sędziego czyli też mógł coś powiedzieć obraźliwego
4
@4drian0
A skąd wiesz co mu powiedział?
0
Kasa misiu kasa