7

@Kgorecki2500
Może doił z dyżurów na których nie był. Dziennikarze udowodnili kilka ewidentnych przypadków, że był w innych miejscach niż szpital, kiedy rzekomo pracował.

1

@Safrani
"Zamówiłem iPhone 17 Pro Max. W sumie to w końcu żona zdecydowała"

Pantoflarz ;P .
Teraz sobie fajne etui poszukaj.

@pt9
Jak cię czas nie goni, to w sierpniu ma wyjść Pixel 11.
Jeśli chodzi o Androida to masz wybór między Pixelem a Honorem. No chyba, że zależy ci na zdjęciach, to Vivo x300 może rywalizować z Honor Magic8 Pro.
Nowy Android 17 będzie rozwijał możliwości telefonów typu "fold", dlatego te telefony będą coraz bardziej użyteczne.

1

Mundial to taki turniej, który pokazuje prawdziwą wartość zawodników.
Każdy mecz pod presją. W czasie fazy playoff presja się multiplikuje z każdym etapem.

Nie ma co się przejmować jednym słabym meczem Gorsona, ale limit został wyczerpany i teraz nie ma taryfy ulgowej.

1

@Safrani
Trochę żeśmy popisali i jestem ciekawy jaka zapadła decyzja :).

1

@Safrani
Acha, czyli kasa nie gra roli.
Honor Magic V5 to nie jest telefon budżetowy :).
Jak się wstydzisz Honor-a, to nie ma czego, bo to firma, której robot przebiegł najszybciej półmaraton na świecie i promuje koncepcję "Robot Phone".
Będziesz nowoczesny i interesujący :).
Jest też Pixel Fold 10 Pro - refurba kupisz za 4600, a kolegom możesz mówić, że dałeś 8-9 tys.
No i możesz też błysnąć coś z Vertu. Nie jest wart oczekiwanych pieniędzy i jego zastosowanie jest inne, ale to Vertu :).

2

@Safrani
Czyli chcesz, aby na spotkaniach biznesowych towarzysze niedoli nie widzieli, że oglądasz mecz? No to Magic V5 na jednym ekranie, a po spotkaniu na rozkładanym. Jak cię nie przekonuje rozkładany ekran, to Pixel 10 Pro (mniejszy ekran, ale to najczystszy system i tylko od ciebie zależy jak mocno go obciążysz) lub Honor 400 Pro (najlepszy stosunek ceny do możliwości). Majątku nie wydasz (w porównaniu do Samsunga), a będziesz miał przyzwoite urządzenie.
Samsung jak dla mnie leci w tej chwili na sentymencie, a konkurencja "androidowa" już go przegoniła w komforcie użytkowania.

1

@Safrani
Ja się zgodzę z opinią @Peciak - Honor jest w tej chwili w technologicznym gazie, kiedy Apple i Samsung kopią się po czole, aby co roku coś nowego wcisnąć.
Honor mocno blatuje się z funkcjami AI.

Jeśli czas cię goni i chcesz poznać Apple, to kup z odzysku Iphone 12 Pro - najlepszy model od lat i nie wydasz 1000 zł. Jeśli chcesz coś na Androidzie to porzuć Samsunga i wskocz do pociągu o nazwie Honor. Obojętnie czy wybierzesz HONOR Magic V5 z rozkładanym ekranem (patrząc na twój wpis, że chcesz czasem oglądać filmy, czy "budżetowy" Honor 400 Pro, który do normalnego użytkowania jest wystarczający, a ma wszystkie AI.

Łatwiej byłoby Ci poradzić, gdybyś napisał do czego ma ci służyć nowy telefon. Media społecznościowe? Fotografia? Wideo? Gry? La Rambla?

0

@Dari0G
Ona to państwo :)

1

Nic nie znacząca ustawka. Ktoś mocno zarobił.

0

@skarfacze
" Trochę to wąskotorowe i w XXI w. stać nas na bardziej wyszukane podejście, nie wspominając już, że jest to po myśli polityki rosyjskiej."

Przez 4 lata wojny władze ukraińskie wykorzystywały polską rusofobię. Pytanie jak długo jeszcze?
Na Ukrainę trzeba patrzeć trzeźwo. Tam jest jeden styl władzy od 2015 roku. Zelenski oszukał naród, bo obiecywał, że nie będzie szedł w rasizm i szowinizm jak ekipa Poroszenki. Ale jak został prezydentem, to nic nie zmienił - co dało Rosji pretekst do napaści.
Obecna władza buduje państwo ukraińskie, gdzie mniejszości narodowe nie mają nic do powiedzenia. Dlatego gloryfikowanie UPA jest logiczne.
I nie widzenie tego jest skrajną głupotą. Mało tego jest niebezpieczne z punktu widzenia bezpieczeństwa Polski. Obecne władze ukraińskie pokazały że są twarde i nieobliczalne w swoich działaniach.

Co do medium z "prawdą" - oni byli niezależni przed wojną, nawet potrafili się sprzeczać z władzą. Ale teraz są oficjalną tubą propagandową. Warto ich czytać, aby rozumieć punkt widzenia władz ukraińskich. A ponieważ jest to portal obejmujący szeroki zakres spraw społeczno-polityczno-ekonomicznych, to jest wartościowym źródłem. Chociaż czasem łżą bezwstydnie i na to też trzeba brać poprawkę.

0

@Dari0G
Taka jest realna Polska. To nie groźba, ale dobra rada. Al Capone też myślał, że wszystko może. Państwo pokazało, że nie. (Nie porównuję działalności obu panów, ale ich mental "jesteśmy nie do ruszenia".)

0

@Dari0G
To nie skandal, to prawda. A nie napisała całej prawdy, czyli, że jak jej prawnicy uruchomią system, to Stanowskiemu zostanie opcja Ziobry.

0

@Who_you_mam
Genialny transfer jeśłi chodzi o koszt/wartość na boisku.

1

@Kgorecki2500
Genialne, aż sobie zgrałem aby nie znikło :).

0

Zarząd Barcelony jest w optymistycznym nastroju ... nadal i nieustannie.

0

@LAMC_10
Nie pytaj ile ma lat, tylko miej nadzieję, że w jej wieku będziesz sprawny jak ona i będzie ci się chciało jeszcze cokolwiek robić.

1

@turhiay
Żeby od tych pazurków mężowi nie urosły rogi.

0

@Spider_Man
Mundial zaczyna się od 4 lipca. Teraz to jest niepotrzebne rozwodnienie czystej esencji.

0

@Faro Wziąłeś poprawkę na to, że w Turcji jest godzina do przodu w stosunku do Polski? Po takim uwzględnieniu nie wygląda to tragicznie.

3

Skoro jest już nasz, to życzmy mu zdrowia na imprezie i szybkiego odpadnięcia Anglików.

Nadal nie widzę powodu dlaczego go kupiliśmy "za wszelką cenę".

1

Patrząc ze zdrowo-rozsądkowego punktu widzenia - Mundial zacznie się dopiero od 4 lipca. Oglądanie wcześniejszych meczów nie ma sensu (czas transmisji i liczba drużyn).

Z Mundialu zrobiono potworka i na dodatek organizowany jest w kraju rządzonego potwornie.

0

@skarfacze
Ale wiesz, że obecne władze ukraińskie uważają, że Piłsudski zabił niepodległośc Ukrainy 100 lat temu. Co ciekawe w jednym zdaniu znajdziesz Piłsudskiego, Dmowskiego i polskich (faszystów lub nazistów - musiałbym sprawdzić). I to leci w ich oficjalnych mediach z członem "prawda". Obojętnie czy "Ukraińska prawda", "Ekonomiczna prawda" czy "Historyczna prawda". Nowa linia została wyznaczona. I to już nie zostanie zmienione. Stare linie nie istnieją.

Ale może to dobrze, bo warto, aby władze polskie zrozumiały jakie państwo chce zbudować obecna władza ukraińska.

0

@Arkon
Ale czym się różni PiS od PO?
Nazwiska z pierwszej ligi - R.Sikorski, P.Zalewski, P.Kowal, J.Kluzik-Rostkowska, L.Dorn.
Oni nie przeszli z PiS do PSL, Lewicy. Poszli do PO, bo niczym się nie różni od PiS.

0

@Kuczek
Miło że na końcu się przedstawiłeś. Tylko w jakiej kolejności cię tytułować?
Kuczek Kretyn, czy Kretyn Kuczek?

0

@2026Canaletes
Serio? "Po czynach ich poznacie"

Najbardziej mnie bawiło, jak się zastanawialiście. co odpowiedzieć.

0

@marcin62
Chłopie - otwórz coś wytrychem w realu.

0

@norbi77
Firma - firmą, przyjemność -przyjemnością.

1

@michaleu
Prawda, sama prawda.

0

@urbipl
I dlatego mecze reprezentacji powinny być w Chorzowie, a nie w Warszawie.

0

@pt9
Nie chwal się. )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?