4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomaczo
Tak, kiedyś kwadratowa była..
0
Pytanie tylko czy Cruyff, który wygrywał techniką i taktyką jest dumny z drużyny, która nawet z Kopenhagą musi zbiegać rywala żeby móc wygrać..
2
@Marusek
Zdecydowanie najlepszym kontaktem Lewego w tym meczu był ten kontakt z rywalem, po którym przypadkowo piłka dotarła do Cancelo.
A jak już się trzeba doszukiwać pozytywów w grze Lewego w "niewyraźnej niecelności" przy strzale to zdecydowanie czas zejść z poważnej sceny..
0
@DamianPSV
Zgadza się, uporał się z tymi kontraktami, co by było jakby tego nie zrobił i nie zaciągał dźwigni czyli miałby te same warunki co Bartomeu? Dług 3-4 razy większy niż przejął po fatalnym poprzedniku?
0
@Karol145
Pod tym względem masz rację.
Jak widać wyborcy w Polsce są mądrzejsi i "Laporty" nie wybierają.
0
@T^L
W tym sensie się zgadza.
1
@KrychaFCB
Ładnie "znikał" w meczach przeciwko nam, z kontuzją bramki Interowi wypracowywał..
A co do goli.. lepszy pracujący dla drużyny Lautaro bez ani jednego gola, niż psujący grę drużyny Lewy z 30 w sezonie.
0
@MaŁolat
Jakieś drugie tyle :)
0
@novy1899
Bo tak gra w Interze? Lautaro ma wszystko co potrzebne do gry bez drugiego napastnika u boku, a już w naszym systemie zwłaszcza.
0
Z wymienionych tylko Kane, ewentualnie Alvarez ale za 1/3 kwoty, o której się mówi.
Ideałem jest natomiast Lautaro, najbardziej pracujący dla drużyny napastnik świata.
0
@Karol145
Trzaskowski to Laporta, rano gada co innego, wieczorem co innego, zależy co ludzie chcą w danym momencie usłyszeć.
0
@DamianPSV
Oddłuża klub? Sprzedał aktywa klubu za 700-800 mln, nie ma już w klubie Messiego, Pique, Alby czy Busquetsa zarabiających krocie, a dług zmalał o.. 200mln.
To jakbyś miał problemy finansowe, sprzedał połowę domu, pozbył się fajnego luksusowego auta, wyprzedał połowę sprzętów domowych i.. zredukował w ten sposób swoje długi o 30%.
Jaka perspektywa na kolejne lata, gdy nie ma już co wyprzedawać?
0
@liberoFCB
Więcej niż Laporta to w tym wieku nie gadali wszyscy pozostali prezydenci razem wzięci..
0
@Tatazolwinia
Właśnie dlatego Laporta wygrał, bo jest zbyt wielu socios myślących jak Ty, którzy mają gdzieś jak klub funkcjonuje, byleby wyniki się zgadzały, a jak jeszcze nowy stadion bije po oczach to już całkiem super..
To jakby w życiu.. komornik nad głową, piękny dom pod zastaw, wypasione auto na kredyt, ale sąsiedzi patrzą i podziwiają, jak to się "ludziom powodzi"..
0
@cules100pro
Tu o dźwignie chodzi, nie o loże VIP.
700-800mln z dźwigni, dług "zmniejszony" o 200, czyli w rzeczywistości powiększył dług o 500-600, mimo, że nie ma już w klubie Messiego i amigosów, którzy zarabiali krocie.
0
Lewy bez gola, nie ma za co na siłę podnieść oceny, więc standardowo najniższe noty..
0
@BKSChemik
Co Ty tu robisz? To jest fcbarca.com, a nie fclewy.com..
0
@liberoFCB
Gra dokładnie tak samo jak wcześniej, tylko nie wpisuje się na listę strzelców, więc nie ma mu za co podnosić oceny
1
Oby ten co przyjdzie po Laporcie zastał sytuację co najmniej tak "dobrą" jak on zastał po Bartomeu, bo na razie podwoił dług po Bartomeu i zasypał go wyprzedażą aktywów..
0
@Tatazolwinia
Traktowanie legend swoja drogą, ale notoryczne kłamstwa, wyprzedaż praktycznie wszystkich aktywów klubu żeby przykryć nieudolne zarządzanie i rosnące długi, mimo zaciskania pasa i odejścia wielu zarabiających krocie zawodników. I nawet przy tych wyprzedażach aktywów jakieś dziwne wałki były, z Libero chociażby. Coś tam niby sprzedał, później nie płacili, obiecywał kilkukrotnie, że wszystko ok, że jest w kontakcie, że już za chwile zapłacą, nie zapłacili.. śmierdzi to na kilometr. Ponadto dziwne układy z agentami, Tebasem, Perezem, ewidentny przekręt z zatrudnieniem (ś)Limaka do budowy stadionu, mamienie ludzi obietnicami jedna po drugiej, a to w sprawie zasady 1-1, a to w sprawie terminu otwarcia stadionu.. on nie ma pojęcia co, jak i kiedy nastąpi, gada co ludzie chcą w danym momencie usłyszeć, a później kłamie dlaczego to nie zostało zrealizowane. Przecież to z daleka widać, że tam nie ma żadnego pomysłu na zarządzanie, wszystko jak się uda.. no i się nie udaje, bo prosta matematyka pokazuje jak bardzo urosły długi, ale zostały przykryte dźwigniami i głupi ludzie dają się nabierać, że jest ok. A w kolejnej kadencji już nie będzie dźwigni, już nie ma co wyprzedawać..
7
Jakby zamiast układów z agentami, był porządek z kontraktami to Dro też by nie odszedł..
3
W poprzednim wywiadzie dużo gadał o tym, ze Font nie przedstawia konkretów, a tym czasem..
"- Za pośrednictwem Barça Studios pojawi się nowość, która bardzo spodoba się socios klubu. Są to obszary działalności, które wiążą się z pewną złożonością. Ale intensywnie nad tym pracujemy i wkrótce będziemy mieli gotowy produkt. Pod kierownictwem działu mediów społecznościowych i Barça Production trwają prace nad bardzo atrakcyjnym produktem audiowizualnym."
Tłumacząc mało kumatym, a tacy z pewnością są ludzie, którzy jeszcze popierają Laportę:
"Mam super projekt, zobaczycie jak wygram wybory, a jak nie wygram to nie zobaczycie, więc głosujcie na mnie.." A w myślach: "jak wygram też nie zobaczycie, ale jakoś się z tego wykręcę, jak zwykle".
1
Brawo Xavi, widać, że chce dobra klubu, nawet kosztem swojego własnego.
0
@Uven
Kilka klubów już zakazy transferowe dostało za negocjowanie z zawodnikiem bez wcześniejszych ustaleń z klubem, także walisz kulą w płot, bo to (oficjalnie) jest zabronione.
Haaland ma 10 letni kontrakt z City, jak oni nie zechcą go sprzedać to nie ma po co rozmawiać z samym zawodnikiem. Zresztą Font mówił o tym, że tu chodzi o to żeby mieć pierwszeństwo gdy już City zdecyduje się na sprzedaż.
A agentka Haalanda to koleżanka Laporty, więc nawet jakby z samym Fontem gadała to dla Laporty powie, że nie.
1
@partymaker
Ale z tym Haalandem to o pierwokupie była mowa, czyli rozmowy z City, nie z agentką Haalanda, więc co ona mogła tu dementować?
0
@Kozinho.
Otóż właśnie ma najwięcej do powiedzenia, bo codziennie spotyka Messiego i bardzo dobrze wie jak było.
1
@Dracco
88 punktów Xaviego, mimo 3 porażek w ostatnich 5 meczach, gdy mistrzostwo było już pewne to paździerz, a tyle samo punktów Flicka to rozjebanie ligi.. :D
Flick to przede wszystkim rozjebuje organizmy zawodników, zajeżdża ich totalnie, stąd cała masa kontuzji, mimo braku gry na KMŚ.
1
Font mówi, że NEGOCJUJE Z CITY, a Laporta bredzi o tym, że (jego koleżanka) agentka Haalanda zaprzeczyła, że Z NIĄ ktoś rozmawiał.
Tak właśnie działa politykier Laporta..
0
@Tatazolwinia
Pytanie czy te "gorsze rzeczy" trzeba robić, czy tylko Laporta Ci tak wmówił, bo inaczej zrobić nie umiał?
0
@Tatazolwinia
Druga kadencja Laporty jest gorsza niż ta Bartomeu. Mimo dźwigniom na 700-800mln dług zmniejszył się o jedynie o 200mln. Przy takich dźwigniach za Bartomeu bylibyśmy na plusie, a covid wtedy też swoje dołożył. W dodatku teraz nie ma zarabiających krocie Messiego i amigosów. Mamy młoda kadrę z niskimi pensjami, które teraz będą rosły, dźwignie się skończyły, kolejna kadencja Laporty to będą długi o wiele większe niż za Bartomeu..