0

żeby wygrał iniesta :D należy mu sie ale wygra messi tez dobrze

0

moim zdaniem zamiast alves powinien być alba

0

gdyby był przywilej kożyści villa tez by miał gola

0

gdyby nie sendzia pedro 4 bramki i Villa 1

0

żelek dostał świeżego żelku i koksi

0

ale mi dzisiaj mecz tnie kurde az się boje co bedzie na meczu z espanyolem

0

mówie wam cesc wrócił teraz alexis bedzie zmiennikiem i po villi :)

0

są skłądy villa na ławie

0

a gdzie szukać tych skłądów

0

ma ktoś składy

0

ma ktoś kłady na nasz mecz ?

0

słupek licać

0

gol

0

a Casillas znowu na ławce w realu. Przykro :( Respect dla Cassillasa

0

Adriano Pique Puyol Alba Xavi Busquets Cesc Villa Messi Iniesta

0

ja żem się modlił a tu iniesta okienko :)

0

losowanie czego

0

Joe Hart chyba a nie John

0

wie ktos cxzy to prawda że mourinho już nie bedzie trenował realu

0

0

"real beda mogli pokazywac w ćwierć finale" jak dojdą do ćwierć finału :D

0

powiem to jeszcze raz Cesc wróci i na ławe pójdzie Alexis , pedro będzie grał w podstawowym a Villa będzie oglądał mecze z Ławki. Odejdzie latem chyba że stanie się cud w co nie wierze

0

fabregas wróci alexis na łąwe a villa nawet o zmianie bedzie mógł zapomnieć

0

on ma oko do trasferów Guardiola+$$=udany zakup może ogarnąłby Baloteliego i zrobił fajne transfery

0

Cassilas I Alba Pique Puyol Ramos / Xavi Busquets Cesc/ Messi Villa Iniesta :D

0

Wczoraj człowiek jednego zwodu zamknął wszystkim usta :D

0

wpuście tego ville bo mnie strzeli

0

ale alves

0

i kolejna zmarnowana przez alexisa

0

macie swojego alexisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?