7VillaPuyol5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Brzostek/Rzeszów
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
żeby wygrał iniesta :D należy mu sie ale wygra messi tez dobrze
0
moim zdaniem zamiast alves powinien być alba
0
gdyby był przywilej kożyści villa tez by miał gola
0
gdyby nie sendzia pedro 4 bramki i Villa 1
0
żelek dostał świeżego żelku i koksi
0
ale mi dzisiaj mecz tnie kurde az się boje co bedzie na meczu z espanyolem
0
mówie wam cesc wrócił teraz alexis bedzie zmiennikiem i po villi :)
0
są skłądy villa na ławie
0
a gdzie szukać tych skłądów
0
ma ktoś składy
0
ma ktoś kłady na nasz mecz ?
0
słupek licać
0
gol
0
a Casillas znowu na ławce w realu. Przykro :( Respect dla Cassillasa
0
Adriano Pique Puyol Alba Xavi Busquets Cesc Villa Messi Iniesta
0
ja żem się modlił a tu iniesta okienko :)
0
losowanie czego
0
Joe Hart chyba a nie John
0
wie ktos cxzy to prawda że mourinho już nie bedzie trenował realu
0
0
"real beda mogli pokazywac w ćwierć finale" jak dojdą do ćwierć finału :D
0
powiem to jeszcze raz Cesc wróci i na ławe pójdzie Alexis , pedro będzie grał w podstawowym a Villa będzie oglądał mecze z Ławki. Odejdzie latem chyba że stanie się cud w co nie wierze
0
fabregas wróci alexis na łąwe a villa nawet o zmianie bedzie mógł zapomnieć
0
on ma oko do trasferów Guardiola+$$=udany zakup może ogarnąłby Baloteliego i zrobił fajne transfery
0
Cassilas I Alba Pique Puyol Ramos / Xavi Busquets Cesc/ Messi Villa Iniesta :D
0
Wczoraj człowiek jednego zwodu zamknął wszystkim usta :D
0
wpuście tego ville bo mnie strzeli
0
ale alves
0
i kolejna zmarnowana przez alexisa
0
macie swojego alexisa