0

Betfages,
Villa tragicznie ? az kim miał grać do diaska ? messi weszedł i co strzelił gola po 5 minutach zrozum że Benfica to nie Alaves że villa bez krycie przebiegnie 3/4 boiska obudź się człowieku . Alexis nie gra tragicznie chłopak wraca się a wy od razu sprzedać go sprzedać go ? Valdes skopał 1 mecz superpucharu ale w drugim obornił przed kombpomitacją. Każdy ma gorszy dzięn okres sezon

0

ci co chcą sprzedać Ville niech oglądną sobie ten filmik cały

0

w drugiej części chciałbym zobaczyć Ville gdy u boku bedą grać piłkarze z podstawowego bo na razie Villanowa wystawia go z drugim skłądemi nie dziwne że nie strzela goli. Osobiście irytuje mnie ta sytuacja i jeżeli się to szybko nei zmieni to myśle że najlepszym rozwiązaniem dla Villi będzie opuszczenie Camp nou

0

konkurencja jest ogromna jednak Abidal to gracz podobny do pinto nie tylko wspaniały gracz ale duch zespołu :)

0

mam takie pytanie jak katalonia się odłączy to w jakiej licze będzie grać Barcelona i jak będzie z reprezentacjami ?? :P

0

licze na występ puyola i Villi :P

0

nikt nie wie w jakiej dyspozycji po powrocie bedzie abidal :P Więc tak się nie cieszcie mamy albe na lewej stronie :) więc strachu nie ma

0

tak łatwiej było uderzyć z prawej nogi idealną piłke miał na taki mocny strzał aż leo mu pokazywał że przekombinował :P.

0

dzięki bogu

0

moim zdaniem z betisem niech zagra Villa na środku a na następny mecz niech wejdzie messi

0

licze na dublet Villi

0

messi jest wielki ale barcelona ostatnio gra pod niego co widac np w akcji pique czy pedro gdzie za wselką ceną chcą aby gola strzelił messi

0

tak macie racje sprzedajcie ville . A jak messi bedzie kontuzjowany ( odpukać) to kto bedzie na ataku biegał ? Troche samokrytyki bo plusujecie tylko pochlebstwa wiem że prawda boli ale trzebą ją przyjąć do wiadomości

0

tak dla villi nie ma miejsca ?? Szkoda mi tego Tito troche. jutro ma villa być w podstawowym chyba ciężko nie bedzie wybrać . Jeszcze go będziecie wszyscy na rękach nosić zobaczycie

0

najlepszym prezentem bezie 90 minut z Benficą i zagoszczenie do podstawowego składu

0

3 4 3 Casillas Pique Ramos Alba / Xavi Iniesta Xabi Pirlo / Aguero Messi c.Ronaldo (jest ciota ale gra nawet nawet)

0

komentator się pomylił w polu karnym nie ma przywileju korzyści :P

0

w polu karnym nie dyktuje się przywilejów idioto komentatorze

0

dlaczego puyol na ławce i villa tez no kurde :(

0

VV alba pique puyol adriano Xavi ineista Cesc Messi Villa pedro

0

villa w 65 minucie niech wejdzie :P adriano w drugiej połowie

0

to drugi gol VILLI z wolnego to samo miejsce taki sam strzał : P VILA to mój ulubiony zawdonik zaraz po nim PUYOL >

0

moim zdaniem jak piłkarze wchodza do reprezentacji hiszpani zapominają czy sa z realu czy z barcy :P

0

czasami mam ochote uściskać Villanowe a czasami mam ochote pojechać do barcelony i mu wpierdolić :P

0

na dzisiaj Pinto/ Montoya Puyol Mascherano Adriano/ Cesc Song Roberto / Pedro Villa Tejjo

0

Pinto/ Montoya Puyol Mascherano Adriano/ Cesc Song Roberto / Pedro Villa Tejjo

0

villa ty koksie :)

0

Pinto/ Montoya Puyol Masherano adriano Song Cesc Roberto Pedro Villa Tejjo

0

Casillas
Pique Puyol Ramos
Xavi Iniesta Busquets Cesc
Messi Villa Neymar

0

wychować - puścić zeby łapali minuty w słabszych klubach wykupić ich za miliony a gracz zajebisty :) ALBA PIQUE CESC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?