7VillaPuyol5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Brzostek/Rzeszów
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betfages,
Villa tragicznie ? az kim miał grać do diaska ? messi weszedł i co strzelił gola po 5 minutach zrozum że Benfica to nie Alaves że villa bez krycie przebiegnie 3/4 boiska obudź się człowieku . Alexis nie gra tragicznie chłopak wraca się a wy od razu sprzedać go sprzedać go ? Valdes skopał 1 mecz superpucharu ale w drugim obornił przed kombpomitacją. Każdy ma gorszy dzięn okres sezon
0
ci co chcą sprzedać Ville niech oglądną sobie ten filmik cały
0
w drugiej części chciałbym zobaczyć Ville gdy u boku bedą grać piłkarze z podstawowego bo na razie Villanowa wystawia go z drugim skłądemi nie dziwne że nie strzela goli. Osobiście irytuje mnie ta sytuacja i jeżeli się to szybko nei zmieni to myśle że najlepszym rozwiązaniem dla Villi będzie opuszczenie Camp nou
0
konkurencja jest ogromna jednak Abidal to gracz podobny do pinto nie tylko wspaniały gracz ale duch zespołu :)
0
mam takie pytanie jak katalonia się odłączy to w jakiej licze będzie grać Barcelona i jak będzie z reprezentacjami ?? :P
0
licze na występ puyola i Villi :P
0
nikt nie wie w jakiej dyspozycji po powrocie bedzie abidal :P Więc tak się nie cieszcie mamy albe na lewej stronie :) więc strachu nie ma
0
tak łatwiej było uderzyć z prawej nogi idealną piłke miał na taki mocny strzał aż leo mu pokazywał że przekombinował :P.
0
dzięki bogu
0
moim zdaniem z betisem niech zagra Villa na środku a na następny mecz niech wejdzie messi
0
licze na dublet Villi
0
messi jest wielki ale barcelona ostatnio gra pod niego co widac np w akcji pique czy pedro gdzie za wselką ceną chcą aby gola strzelił messi
0
tak macie racje sprzedajcie ville . A jak messi bedzie kontuzjowany ( odpukać) to kto bedzie na ataku biegał ? Troche samokrytyki bo plusujecie tylko pochlebstwa wiem że prawda boli ale trzebą ją przyjąć do wiadomości
0
tak dla villi nie ma miejsca ?? Szkoda mi tego Tito troche. jutro ma villa być w podstawowym chyba ciężko nie bedzie wybrać . Jeszcze go będziecie wszyscy na rękach nosić zobaczycie
0
najlepszym prezentem bezie 90 minut z Benficą i zagoszczenie do podstawowego składu
0
3 4 3 Casillas Pique Ramos Alba / Xavi Iniesta Xabi Pirlo / Aguero Messi c.Ronaldo (jest ciota ale gra nawet nawet)
0
komentator się pomylił w polu karnym nie ma przywileju korzyści :P
0
w polu karnym nie dyktuje się przywilejów idioto komentatorze
0
dlaczego puyol na ławce i villa tez no kurde :(
0
VV alba pique puyol adriano Xavi ineista Cesc Messi Villa pedro
0
villa w 65 minucie niech wejdzie :P adriano w drugiej połowie
0
0
moim zdaniem jak piłkarze wchodza do reprezentacji hiszpani zapominają czy sa z realu czy z barcy :P
0
czasami mam ochote uściskać Villanowe a czasami mam ochote pojechać do barcelony i mu wpierdolić :P
0
na dzisiaj Pinto/ Montoya Puyol Mascherano Adriano/ Cesc Song Roberto / Pedro Villa Tejjo
0
Pinto/ Montoya Puyol Mascherano Adriano/ Cesc Song Roberto / Pedro Villa Tejjo
0
villa ty koksie :)
0
Pinto/ Montoya Puyol Masherano adriano Song Cesc Roberto Pedro Villa Tejjo
0
Casillas
Pique Puyol Ramos
Xavi Iniesta Busquets Cesc
Messi Villa Neymar
0
wychować - puścić zeby łapali minuty w słabszych klubach wykupić ich za miliony a gracz zajebisty :) ALBA PIQUE CESC