0

thiago gra alves gra dlaczego villa nie ? no powiedzcie mi bo inaczej jak konflikt na lini vilanova Villa nie moge wytłumaczyć

0

Villa odejdź z tego klubu graj gdzie indziej i ciesz się grą

0

Alba pique puyol alves Thiago Xavi Busquets Mesii Alexis Pedro

0

są składy ?

0

abidal wpada tito wypada

0

życzę zdrowia :P ale by były jaja gdyby guardiola wrócił : )

0

ale messi nie uciekał przecierz to mogł być jakiś psychopata z madrytu :)

0

Puyol ach gdyby wszyscy byli tacy jak on świat byłby lepszy

0

za co valdes ma tyle głosów ?

0

0


ej daj ktoś transmisje zeby nie zacinało jakośc obojętna

0

no dzięki kurde :)

0

kurde jak zamknąć ta reklame

0

ej jak zamknąć tą reklame z biustonoszem

0

Ilu z was pisało rok temu VILLa come back a dzisiaj jeśli ktoś napisze Villa za xxx minusujecie go ?? Odpowiedzcie sobie sami . rok po kontuzji ważna data Tito mógłby m u dać prezent ale nie Tito jest bez uczuć i w końcu któryś z katalończyków peknie trener powinien żyć śmiać się płakać a nie jak ściana stać i i i ......

0

szkoda ma Villi troche w dzien kontuzji mógłby go wystawić licze na szybkie wejście Davida

0

gdzie bedą skłądy ?

0

Villa po asyscie messiemu podbiegł i pogratulował to chyba świadczy że nie ma żadnych dużych problemów

0

a mi się podoba forma bramkarska Pinto ip olemizowałbym komu się nalezy linia bramkowa w meczu z Atletico

0

ja zaryzykowałbym postawienie na bramce pinto koleś jest w dobrej formie.
Pinto
Adriano Pique Puyol Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Tejjo/Villa
to jest skład weług mnie ale na pewno będzie inny

0

ja w 5 lidze Polskiej strzeliłem 115 goli i mam rekord świata ?? No co oficjalne mecze udokumentowane protokołami :)

0

najlepsze stroje sezon 2010 / 2011

0

pytacie sie gdzie zdjęcie po starciu z pepe a ja się zapytam czy ktorykolwiek z was zna przepisy . Gdyby mu noge złamał to co też byście się o zdjęcia pytali ???? Ale co pepe to łagdonie grający piłkarz jest przecierz . PUTA MADRIt

0

najbardziej cieszy mnie że gra VilLa wkońcu chłopak może się wykazać :!

0

ma ktos sklady ?

0

mikołaj 20 idź się podniecać gdzie indziej nei chcemy tu wojny masz swoje forum tam se komentuj

0

mikołaj myślsiz fiutem i to małym

0

co ten adriano dziś wyprawia drugi alves :)

0

fabregas kontuzjowany ?

0

dlaczego nie gra pedro ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?