7VillaPuyol5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Brzostek/Rzeszów
7 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
thiago gra alves gra dlaczego villa nie ? no powiedzcie mi bo inaczej jak konflikt na lini vilanova Villa nie moge wytłumaczyć
0
Villa odejdź z tego klubu graj gdzie indziej i ciesz się grą
0
Alba pique puyol alves Thiago Xavi Busquets Mesii Alexis Pedro
0
są składy ?
0
abidal wpada tito wypada
0
życzę zdrowia :P ale by były jaja gdyby guardiola wrócił : )
0
ale messi nie uciekał przecierz to mogł być jakiś psychopata z madrytu :)
0
Puyol ach gdyby wszyscy byli tacy jak on świat byłby lepszy
0
za co valdes ma tyle głosów ?
0
0
ej daj ktoś transmisje zeby nie zacinało jakośc obojętna
0
no dzięki kurde :)
0
kurde jak zamknąć ta reklame
0
ej jak zamknąć tą reklame z biustonoszem
0
Ilu z was pisało rok temu VILLa come back a dzisiaj jeśli ktoś napisze Villa za xxx minusujecie go ?? Odpowiedzcie sobie sami . rok po kontuzji ważna data Tito mógłby m u dać prezent ale nie Tito jest bez uczuć i w końcu któryś z katalończyków peknie trener powinien żyć śmiać się płakać a nie jak ściana stać i i i ......
0
szkoda ma Villi troche w dzien kontuzji mógłby go wystawić licze na szybkie wejście Davida
0
gdzie bedą skłądy ?
0
Villa po asyscie messiemu podbiegł i pogratulował to chyba świadczy że nie ma żadnych dużych problemów
0
a mi się podoba forma bramkarska Pinto ip olemizowałbym komu się nalezy linia bramkowa w meczu z Atletico
0
ja zaryzykowałbym postawienie na bramce pinto koleś jest w dobrej formie.
Pinto
Adriano Pique Puyol Alba
Xavi Busquets Iniesta
Pedro Messi Tejjo/Villa
to jest skład weług mnie ale na pewno będzie inny
0
ja w 5 lidze Polskiej strzeliłem 115 goli i mam rekord świata ?? No co oficjalne mecze udokumentowane protokołami :)
0
najlepsze stroje sezon 2010 / 2011
0
pytacie sie gdzie zdjęcie po starciu z pepe a ja się zapytam czy ktorykolwiek z was zna przepisy . Gdyby mu noge złamał to co też byście się o zdjęcia pytali ???? Ale co pepe to łagdonie grający piłkarz jest przecierz . PUTA MADRIt
0
najbardziej cieszy mnie że gra VilLa wkońcu chłopak może się wykazać :!
0
ma ktos sklady ?
0
mikołaj 20 idź się podniecać gdzie indziej nei chcemy tu wojny masz swoje forum tam se komentuj
0
mikołaj myślsiz fiutem i to małym
0
co ten adriano dziś wyprawia drugi alves :)
0
fabregas kontuzjowany ?
0
dlaczego nie gra pedro ?