0

Hala dzieci nie śpią? :D

2

Ważne, że w gablocie z trofeami suszy nie ma :)

0

Aż żal człowieka bierze, że Eleven transmituje LL.

3

5) Idź spać.

0

Cieszy postawa i forma Roberto, biję się w pierś, bo w okresie przygotowawczym nie widziałem dla niego miejsca w składzie, a jednak. ;)

5

Na Eleven powinna być opcja wyciszania jednego z komentatorów. :)

4

Pięknie, pięknie, pięknie! :D
I to uciszenie tego drugiego "komentatora", coś cudownego :D

0

Mów za siebie :))

0

Dzisiaj znów wieczór przy Eleven. Oby komentatorzy dopisali, o resztę nie trzeba się martwić! :)

0

Skoro tak mówisz, to dzisiaj zrobiłem schabowe.

1

A co to ma wspólnego z Barceloną? :)

0

Darmowa LL dla wszystkich? Niestety, nie na tym świecie.

1

Obstawiam że przy meczu Real-Barça ścin nie będzie, bo za oglądanie będziesz już musiał płacić, więc bardzo duży odsetek kibiców przerzuci się na inne streamy.

1

Pierwsze dwa karne oczywiste, ale ten trzeci? Chodzi tu o pojedynek Neymara z obrońcą w drugiej połowie, czy coś mi uciekło z meczu?

6

Oglądałeś mecz? :)

4

Kapitan Grzmot challenge, zmarnuj więcej setek w 90 minut.

0

Podania. :

1

Nie bluźnij.

2

Najważniejsze jest to, że skończyło się wygraną, VeB!

0

Przez najbliższy miesiąc, potem płacz i płać.

0

Petrodolary i oszczędzają? :)

3

Plus machanie łapami, odruch bezwarunkowy :))

0

A oprócz tego +5 do nurkowania :)

5

Zgaduje, że róż? :)

8

Trochę jak małpa.

6

Dobrym motywem były papier toaletowy z ich wizerunkiem. :))

0

Na pokorę przyjdzie czas, a pośmiać się można.

0

Gdzie są Ci co płakali i lamentowali 20 minut temu? :))

0

Po pierwsze trybuny są wyciszane przy transmisjach, a po drugie od dawna wiadomo że doping na CN nie jest jednym z najlepszych na świecie.

0

Koniec meczu, więc sędzia musi nadrabiać. :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?