Abuyin
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hala dzieci nie śpią? :D
2
Ważne, że w gablocie z trofeami suszy nie ma :)
0
Aż żal człowieka bierze, że Eleven transmituje LL.
3
5) Idź spać.
0
Cieszy postawa i forma Roberto, biję się w pierś, bo w okresie przygotowawczym nie widziałem dla niego miejsca w składzie, a jednak. ;)
5
Na Eleven powinna być opcja wyciszania jednego z komentatorów. :)
4
Pięknie, pięknie, pięknie! :D
I to uciszenie tego drugiego "komentatora", coś cudownego :D
0
Mów za siebie :))
0
Dzisiaj znów wieczór przy Eleven. Oby komentatorzy dopisali, o resztę nie trzeba się martwić! :)
0
Skoro tak mówisz, to dzisiaj zrobiłem schabowe.
1
A co to ma wspólnego z Barceloną? :)
0
Darmowa LL dla wszystkich? Niestety, nie na tym świecie.
1
Obstawiam że przy meczu Real-Barça ścin nie będzie, bo za oglądanie będziesz już musiał płacić, więc bardzo duży odsetek kibiców przerzuci się na inne streamy.
1
Pierwsze dwa karne oczywiste, ale ten trzeci? Chodzi tu o pojedynek Neymara z obrońcą w drugiej połowie, czy coś mi uciekło z meczu?
6
Oglądałeś mecz? :)
4
Kapitan Grzmot challenge, zmarnuj więcej setek w 90 minut.
0
Podania. :
1
Nie bluźnij.
2
Najważniejsze jest to, że skończyło się wygraną, VeB!
0
Przez najbliższy miesiąc, potem płacz i płać.
0
Petrodolary i oszczędzają? :)
3
Plus machanie łapami, odruch bezwarunkowy :))
0
A oprócz tego +5 do nurkowania :)
5
Zgaduje, że róż? :)
8
Trochę jak małpa.
6
Dobrym motywem były papier toaletowy z ich wizerunkiem. :))
0
Na pokorę przyjdzie czas, a pośmiać się można.
0
Gdzie są Ci co płakali i lamentowali 20 minut temu? :))
0
Po pierwsze trybuny są wyciszane przy transmisjach, a po drugie od dawna wiadomo że doping na CN nie jest jednym z najlepszych na świecie.
0
Koniec meczu, więc sędzia musi nadrabiać. :))