0

Pedro pewnie zostanie do zimy, a następnie przeniesie się poza Hiszpanię. Chyba nikomu nie marzy się rola wiecznego rezerwowego.

0

Jeśli mają odejść z klubu to tylko chwilo, wypożyczenie to jedyna opcja.

1

Hazardzista :))

2

Za 3-4 lata mógłby być na prawdę znaczącym wzmocnieniem dla Barcelony. Niech jego forma nadal rośnie :)

0

Trzymajmy kciuki za dobre decyzje tego pana. :)

0

Mecz w dużej mierze się podobał, cieszyła aktywność głodnego gry Suareza.
A co do lamentów po porażce, właśnie takie sparingi jak te, są po to, aby naprawić popełnione błędy i wyciągnąć wnioski żeby w nadchodzącym sezonie podobne mecze się nie przydarzały. W tym czasie głowa do góry i VeB!

0

I grałby Pogba.

0

Za kilka lat może przyszły (miejmy nadzieję że na lata) nasz trener :)
Zobaczymy jak się losy potoczą.

0

Cuda się zdarzają :)

47

I to jest prawdziwy trener! :)

0

Komentarz usunięty

0

Właśnie miałem to pisać. :)
Mówi się o tym że ManU nie sprzedając w tym okienku swojego bramkarza, chce zrobić na złość Realowi (plus saga z Ramosem) za te wszystkie poprzednie okalające transfery (szczególnie Beckhama).

1

Komentarz usunięty

0

Co do Realu, to jego fani z naszego kraju nazywają ManU marketem z którego biorą co mogą po jak najtańszej cenie.

0

Dżizas, kilka postów w dół i znajdziesz obszerną odpowiedź. No i google nie boli.

0

Incredible Adriano.

1

Tak samo jak porównywanie ze strony białych pichichi do trypletu :))

2

Za pół godziny transmisja Milanu z Interem, zobaczy się zaraz. :)

0

Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:

0

Już jutro na allegro :))

0

Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:

3

Pichichi jest nagrodą pocieszenia :))

0

Z Neymarem też była telenowela a każdy teraz wie jak to dobrze(nie licząc nieścisłości transferowych) się skończyło. :)

0

TVP "Sport" jak zawsze rzetelne i bezstronne. :>

0

Z tego co orientuje się, to są bodajże 3 opcje dostarczenia przesyłki bezpośrednio z aliexpressu (musiałbyś znaleźć tą aukcje na chińskiej stronie), pocztą (zazwyczaj darmowe) oraz przez dwóch różnych kurierów (płatne), ale czy za pobraniem mógłbyś kupić, to tego niestety nie wiem. Z autopsji wiem, że Chińczycy odpowiadają na pytania odnośnie oryginalnych znaczków na ubraniach i wysyłają realne zdjęcia, więc jeśli znalazłbyś taką aukcje, mógłbyś pisać. A tak, jak na razie zostaje Ci wysyłanie pytań do kolegi z allegro. ;)

0

W opisie aukcji figuruje, że koszulka wysyłana jest z zagranicy, czyli na 99% jest z jakiegoś chińskiego portalu typu aliexpress czy coś w tym stylu. ;)

5

Jak dla mnie, trochę taka bazarowa.
No ale każdy ma swoje gusta. :)

0

Może dlatego, że w Argentynie większość społeczeństwa jest "biała"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?