Abuyin
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro pewnie zostanie do zimy, a następnie przeniesie się poza Hiszpanię. Chyba nikomu nie marzy się rola wiecznego rezerwowego.
0
Jeśli mają odejść z klubu to tylko chwilo, wypożyczenie to jedyna opcja.
1
Hazardzista :))
2
Za 3-4 lata mógłby być na prawdę znaczącym wzmocnieniem dla Barcelony. Niech jego forma nadal rośnie :)
0
Trzymajmy kciuki za dobre decyzje tego pana. :)
0
Mecz w dużej mierze się podobał, cieszyła aktywność głodnego gry Suareza.
A co do lamentów po porażce, właśnie takie sparingi jak te, są po to, aby naprawić popełnione błędy i wyciągnąć wnioski żeby w nadchodzącym sezonie podobne mecze się nie przydarzały. W tym czasie głowa do góry i VeB!
0
I grałby Pogba.
0
Za kilka lat może przyszły (miejmy nadzieję że na lata) nasz trener :)
Zobaczymy jak się losy potoczą.
0
Cuda się zdarzają :)
47
I to jest prawdziwy trener! :)
0
Komentarz usunięty
0
Właśnie miałem to pisać. :)
Mówi się o tym że ManU nie sprzedając w tym okienku swojego bramkarza, chce zrobić na złość Realowi (plus saga z Ramosem) za te wszystkie poprzednie okalające transfery (szczególnie Beckhama).
1
Komentarz usunięty
0
Co do Realu, to jego fani z naszego kraju nazywają ManU marketem z którego biorą co mogą po jak najtańszej cenie.
0
Dżizas, kilka postów w dół i znajdziesz obszerną odpowiedź. No i google nie boli.
0
Incredible Adriano.
1
Tak samo jak porównywanie ze strony białych pichichi do trypletu :))
2
Za pół godziny transmisja Milanu z Interem, zobaczy się zaraz. :)
0
Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:
0
Już jutro na allegro :))
0
Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:
3
Pichichi jest nagrodą pocieszenia :))
0
Z Neymarem też była telenowela a każdy teraz wie jak to dobrze(nie licząc nieścisłości transferowych) się skończyło. :)
0
TVP "Sport" jak zawsze rzetelne i bezstronne. :>
0
Z tego co orientuje się, to są bodajże 3 opcje dostarczenia przesyłki bezpośrednio z aliexpressu (musiałbyś znaleźć tą aukcje na chińskiej stronie), pocztą (zazwyczaj darmowe) oraz przez dwóch różnych kurierów (płatne), ale czy za pobraniem mógłbyś kupić, to tego niestety nie wiem. Z autopsji wiem, że Chińczycy odpowiadają na pytania odnośnie oryginalnych znaczków na ubraniach i wysyłają realne zdjęcia, więc jeśli znalazłbyś taką aukcje, mógłbyś pisać. A tak, jak na razie zostaje Ci wysyłanie pytań do kolegi z allegro. ;)
0
W opisie aukcji figuruje, że koszulka wysyłana jest z zagranicy, czyli na 99% jest z jakiegoś chińskiego portalu typu aliexpress czy coś w tym stylu. ;)
5
Jak dla mnie, trochę taka bazarowa.
No ale każdy ma swoje gusta. :)
0
Może dlatego, że w Argentynie większość społeczeństwa jest "biała"?