1

Talizman :)

1

Youtube, polecam. :))


Część 2 jest w auto odtwarzaniu jako następny film. ;)

0

Zależy za ile go sprzedadzą.

0

To już 10 lat odkąd kosmici nawiedzili Ziemię :)

4

Wymęczone zwycięstwo? Oglądałeś mecz? :)

0

Pewnie wykupione i nie ma co się dziwić, w końcu chodzi tu o Barcelonę :)

0

W szpitalu na zawał :))

1

Żeby to pierwszy raz padła, u nich to norma :)

0

Nie zapomnij o Bale´u :)

0

Przyłączam się do pytania :D
PS. To była cała zgrzewka.

0

Dobra nasza :D

3

Jednym słowem, burdel. :)

5

Chyba rezerwowi nie są w formie, ponieważ niektórych z nich, ciężko nazwać piłkarzami. :))

0

Chyba na odwrót. :)

0

Komentatorzy ogłaszają porażkę 4:0
Populacja sezonowców zmniejsza się.

1

Cieszą stałe fragmenty gry :)

0

Trypletem :))

5

Zimne piwko i wiatrak :)

0

Szef od samobójów. :))

0

To było wiadome, że nigdzie się nie wybiera :)
Nie rozumiem ludzi, którzy wierzą w plotki, a szczególnie te transferowe.

3

Panowie, kupujemy we wrześniu szesnastkę i robimy jakiś jeden wielki turniej! :)

1

Hannibal.

4

Widać że humory naszym gwiazdom dopisują, oby tylko tak dalej! :)

1

Ty tak serio?

0

Trzymajmy kciuki aby powróciła stara dobra Barca B oraz La Masia :)

1

Marzenia Pique są naszymi marzeniami :)

0

Postawa Suareza była perełką meczu ze strony Barcelony :)

2

Zgodzę się w 100% i miło by było, gdyby pokazał się z jak najlepszej strony :)

2

Hahah, porównanie trafne :)

0

Ciekawe jak się zaprezentuje Montoya. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?