0

@El dominatore Przecież Gavi to pierwszy skład jest xD Kto by miał go wygryźć?

0

@jedrek7000 Ney jeszcze w superpucharze strzelił 2 i Messi jedna.

1

@Khajio Ale w PSG słabo grał.

0

0

@Pawlak1992 To,że jest mu łatwiej?

1

@NoziX1 Gavi potrafił ciągnąć Barcelonę. A przypominam,że Bernardo gra w Man City. Zresztą Gavi to w ogóle inny typ zawodnika który ma więcej odbiorów lub skoków pressingowych albo więcej przebiegniętych kilometrów. Po prostu nie ma co się oszukiwać Gavi ma dużo większy talent od Silvy i w przyszłości moim zdaniem będzie crackiem. No,ale nie ma co przesadzac. Obecnie Gavi jest naprawdę bardzo dobry a w wieku 25-30 lat naprawdę może kozakiem. Taka jest moja opinia.

0

@Pawel13sz Ja bym jeszcze Pablo dodał i Nico.

1

@FC1899Barca Chyba pierwszy raz się z tobą zgadzam.

0

@Bejtej Jeszcze jest Pablo Torre...

1

@TR3YWAY Gavi wypożyczenie? Nieźle cię teraz odkleiło od rzeczywistości...

4

Nie rozumiem ogólnie sprowadzenia Bernardo. Gavi obecnie dorównuje poziomem Bernardo a za parę lat to on będzie jednym z najlepszych pomocników świata i będzie takiego Silvę zjadał na śniadanie. Myślę,że nie potrzebny nam kolejny pomocnik. Ale jak byśmy mieli jakiegoś sprowadzić to jakiegoś z szkółki. Rozumiem,że chcą zrobić konkurencyjna kadrę,ale naprawdę Portugalczyk jest nam zbędny uważam, no i ewentualnie by hamowal rozwój Gaviego.

3

@kaczucha1899 Nie byłbym taki pewien

1

@Sau_Ron Pewnie tak ;)

1

@Encore Haha, oni nigdy nie przestaną grać ze sobą.

1

@Sau_Ron Oby mordo, bo widzę,że Real odmładza trochę pomoc,ale my się bardziej zbroimy co mnie bardzo cieszy :)

1

Ostra rywalizacja będzie w pomocy pomiędzy Realem a Barca widzę.

2

Wszyscy narzekają na ten transfer,ale ja mam nadzieję,że Alonso coś pokaże.

0

@sokot Bardziej taki rezerwowy to będzie jak ewentualnie ktoś by się połamał.

0

@Emhyr Lepszy od Araujo, który ratował nam praktycznie w każdym meczu skórę poprzez swoje bramki oraz Heroiczne interwencje? Zleć na ziemię...

0

No i bardzo dobrze.

1

@TheNekro94 Może sektory dla kibiców są już przestarzałe,ale chodziło mi bardziej o piękne boisko.

0

@macio_944 Nie :)

3

@Strays77 Piękny jest ten stadion!

0

@Messibestplayerintheworld Właśnie 18 lat skończyła nasza przyszła gwiazda. Vamos Gavi!

2

@K4tsuuu Przestań pić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rl9k1nG Nie, co będzie to będzie.

1

@cold_play Chodzi o skład (jakość piłkarzy) a nie o sukcesy.

1

@Ibarbo69 Chyba jeszcze nie...

1

@Lionel_Messi10 Leo MUSISZ!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?