Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
0
@El dominatore Przecież Gavi to pierwszy skład jest xD Kto by miał go wygryźć?
0
@jedrek7000 Ney jeszcze w superpucharze strzelił 2 i Messi jedna.
1
@Khajio Ale w PSG słabo grał.
0
@Gracjan1234 Nie
0
@Pawlak1992 To,że jest mu łatwiej?
1
@NoziX1 Gavi potrafił ciągnąć Barcelonę. A przypominam,że Bernardo gra w Man City. Zresztą Gavi to w ogóle inny typ zawodnika który ma więcej odbiorów lub skoków pressingowych albo więcej przebiegniętych kilometrów. Po prostu nie ma co się oszukiwać Gavi ma dużo większy talent od Silvy i w przyszłości moim zdaniem będzie crackiem. No,ale nie ma co przesadzac. Obecnie Gavi jest naprawdę bardzo dobry a w wieku 25-30 lat naprawdę może kozakiem. Taka jest moja opinia.
0
@Pawel13sz Ja bym jeszcze Pablo dodał i Nico.
1
@FC1899Barca Chyba pierwszy raz się z tobą zgadzam.
0
@Bejtej Jeszcze jest Pablo Torre...
1
@TR3YWAY Gavi wypożyczenie? Nieźle cię teraz odkleiło od rzeczywistości...
4
Nie rozumiem ogólnie sprowadzenia Bernardo. Gavi obecnie dorównuje poziomem Bernardo a za parę lat to on będzie jednym z najlepszych pomocników świata i będzie takiego Silvę zjadał na śniadanie. Myślę,że nie potrzebny nam kolejny pomocnik. Ale jak byśmy mieli jakiegoś sprowadzić to jakiegoś z szkółki. Rozumiem,że chcą zrobić konkurencyjna kadrę,ale naprawdę Portugalczyk jest nam zbędny uważam, no i ewentualnie by hamowal rozwój Gaviego.
3
@kaczucha1899 Nie byłbym taki pewien
1
@Sau_Ron Pewnie tak ;)
1
@Encore Haha, oni nigdy nie przestaną grać ze sobą.
1
@Sau_Ron Oby mordo, bo widzę,że Real odmładza trochę pomoc,ale my się bardziej zbroimy co mnie bardzo cieszy :)
1
Ostra rywalizacja będzie w pomocy pomiędzy Realem a Barca widzę.
2
Wszyscy narzekają na ten transfer,ale ja mam nadzieję,że Alonso coś pokaże.
0
@sokot Bardziej taki rezerwowy to będzie jak ewentualnie ktoś by się połamał.
0
@Emhyr Lepszy od Araujo, który ratował nam praktycznie w każdym meczu skórę poprzez swoje bramki oraz Heroiczne interwencje? Zleć na ziemię...
0
No i bardzo dobrze.
1
@TheNekro94 Może sektory dla kibiców są już przestarzałe,ale chodziło mi bardziej o piękne boisko.
0
@macio_944 Nie :)
3
@Strays77 Piękny jest ten stadion!
0
@Messibestplayerintheworld Właśnie 18 lat skończyła nasza przyszła gwiazda. Vamos Gavi!
2
@K4tsuuu Przestań pić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rl9k1nG Nie, co będzie to będzie.
1
@cold_play Chodzi o skład (jakość piłkarzy) a nie o sukcesy.
1
@Ibarbo69 Chyba jeszcze nie...
1
@Lionel_Messi10 Leo MUSISZ!!!