Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
@Kgorecki2500 Ja jestem team DC!!!
0
@Darkin Ale jak już był przy piłce to robił coś przyzwoitego. Np. wrzutka na Lewego czy bardzo fajne podanie znów do Lewego gdzie Robert źle uderzył.
0
@Survier Mr Mental
0
@Dariusz40 On właśnie dużo wnosi i to ty ślepy jesteś. I K*rwa może trochę grzeczniej bo nazywanie Gaviego szmatką jest żałosne i pozbawione szacunku. Może i ważę podobnie,ale pewnie ci to przeszkadza bo sam ważysz pewnie z 200 kg. I proszę abyś się nie zachowywał jak ostatnia menda. Prostak z ciebie i tyle. A i zacznij może oglądać mecze Barcelony.
4
@kakusus Ale po co Busquetsa i De Jonga?
0
@Nihas Gavi nic nie grał? To ty meczu nie oglądałeś.
1
@Deviler Okej, spoko, dobra, rozumiem.
0
@Dariusz40 To widać,że tych meczy nie oglądałeś. Po prostu jakiś odklejony od rzeczywistości jesteś.
1
@DaPidejpi Nie no Diaz bardzo dobry grajek. I Darwin też ma potencjał.
1
@Lionel_Messi10 Widać,że znają się na rzeczy :D
1
@jq91 Niby nie czaruje was,ale dla mnie wczoraj zagrał na prawdę solidne zawody Np. miał świetna wrzutkę na Lewego, jeszcze jedno miał fajne podanie do lewego,ale Robertowi strzał źle wyszedł. I pamiętam jak miał dobry skok pressingowy gdzie prawie gola strzelił. Na pewno lepiej zagrał niż z Rayo. Wiadomo, ma taki talent,że się od niego dużo oczekuje,ale nie zapominajmy,że niedawno skończył 18 lat i nie powinno się na nim nakładać dużej presji. Ale na pewno w tym sezonie będzie miał świetne mecze.
0
@Encore Kriszcziano na pewno zostanie bo lubi wyzwania :)
1
@Dariusz40 Gavi nie zatrzymuje się w rozwoju. Wczoraj potrafił stworzyć zagrożenie (powinien mieć co najmniej jedną asystę). Więc nie gadaj głupot. W ogóle jestem ciekaw po czym to stwierdzasz.
0
@KrychaFCB Dla mnie źle robią sprzedawajac Aube.
0
@mateusz1989VeB To,że nie ma Ramosa, Pepe i Casemiro. To mnie bardzo cieszy.
0
@domin0o No faktycznie,ale ja bym wolał zobaczyć 3-4-3 z czterema pomocnikami.
16
@Kitek1640 Przecież zdrowy Fati zjada tego pajaca na śniadanko.
0
@el_bidinho A to nie graliśmy z Sociedad 4-3-3?
0
@Eto'o9 R10 Jakie oburzenia w stosunku do Gaviego?
1
@Lionel_Messi10 GOAT- Tak można to podsumować :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ILovethisGame 1 000 000 500 100 900
0
@GeneralXavi Nieźle zjedzie? A może trochę grzeczniej? Mysle,że nie powinno się jechać po zawodnikach.
0
@Kamiloza91 Ty chyba Tchouaméniego nie widziałeś. Chłopak ma ogromny potencjał.
1
@Jonyx Nie prawda po odejściu Pepe, Ramosa i Casemiro da się wytrzymać.
5
@Pawel13sz Przepiękne podanie...
8
@Lionel_Messi10 No i super, Mbappe zachowuje się ostatnio jak gwiazdeczka.
0
@Kacper1432 Osiągnął tyle ile osiągnął. Mi się wydaje,że jakby został w Barcy to wiele więcej byśmy nie wygrali z nim.
0
@AllBundy XDDDD
0
Co myślicie o tym Zubimendim? Fajny grajek się wydaje.