1

@Kgorecki2500 Ja jestem team DC!!!

0

@Darkin Ale jak już był przy piłce to robił coś przyzwoitego. Np. wrzutka na Lewego czy bardzo fajne podanie znów do Lewego gdzie Robert źle uderzył.

0

@Survier Mr Mental

0

@Dariusz40 On właśnie dużo wnosi i to ty ślepy jesteś. I K*rwa może trochę grzeczniej bo nazywanie Gaviego szmatką jest żałosne i pozbawione szacunku. Może i ważę podobnie,ale pewnie ci to przeszkadza bo sam ważysz pewnie z 200 kg. I proszę abyś się nie zachowywał jak ostatnia menda. Prostak z ciebie i tyle. A i zacznij może oglądać mecze Barcelony.

4

@kakusus Ale po co Busquetsa i De Jonga?

0

@Nihas Gavi nic nie grał? To ty meczu nie oglądałeś.

1

@Deviler Okej, spoko, dobra, rozumiem.

0

@Dariusz40 To widać,że tych meczy nie oglądałeś. Po prostu jakiś odklejony od rzeczywistości jesteś.

1

@DaPidejpi Nie no Diaz bardzo dobry grajek. I Darwin też ma potencjał.

1

@Lionel_Messi10 Widać,że znają się na rzeczy :D

1

@jq91 Niby nie czaruje was,ale dla mnie wczoraj zagrał na prawdę solidne zawody Np. miał świetna wrzutkę na Lewego, jeszcze jedno miał fajne podanie do lewego,ale Robertowi strzał źle wyszedł. I pamiętam jak miał dobry skok pressingowy gdzie prawie gola strzelił. Na pewno lepiej zagrał niż z Rayo. Wiadomo, ma taki talent,że się od niego dużo oczekuje,ale nie zapominajmy,że niedawno skończył 18 lat i nie powinno się na nim nakładać dużej presji. Ale na pewno w tym sezonie będzie miał świetne mecze.

0

@Encore Kriszcziano na pewno zostanie bo lubi wyzwania :)

1

@Dariusz40 Gavi nie zatrzymuje się w rozwoju. Wczoraj potrafił stworzyć zagrożenie (powinien mieć co najmniej jedną asystę). Więc nie gadaj głupot. W ogóle jestem ciekaw po czym to stwierdzasz.

0

@KrychaFCB Dla mnie źle robią sprzedawajac Aube.

0

@mateusz1989VeB To,że nie ma Ramosa, Pepe i Casemiro. To mnie bardzo cieszy.

0

@domin0o No faktycznie,ale ja bym wolał zobaczyć 3-4-3 z czterema pomocnikami.

16

@Kitek1640 Przecież zdrowy Fati zjada tego pajaca na śniadanko.

0

@el_bidinho A to nie graliśmy z Sociedad 4-3-3?

0

@Eto'o9 R10 Jakie oburzenia w stosunku do Gaviego?

1

@Lionel_Messi10 GOAT- Tak można to podsumować :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@ILovethisGame 1 000 000 500 100 900

0

@GeneralXavi Nieźle zjedzie? A może trochę grzeczniej? Mysle,że nie powinno się jechać po zawodnikach.

0

@Kamiloza91 Ty chyba Tchouaméniego nie widziałeś. Chłopak ma ogromny potencjał.

1

@Jonyx Nie prawda po odejściu Pepe, Ramosa i Casemiro da się wytrzymać.

5

@Pawel13sz Przepiękne podanie...

8

@Lionel_Messi10 No i super, Mbappe zachowuje się ostatnio jak gwiazdeczka.

0

@Kacper1432 Osiągnął tyle ile osiągnął. Mi się wydaje,że jakby został w Barcy to wiele więcej byśmy nie wygrali z nim.

0

@AllBundy XDDDD

0

Co myślicie o tym Zubimendim? Fajny grajek się wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?