Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
0
Teoretycznie mamy już następcę i jest nim Nico,ale myślę,że wiek, brak kontuzji, regularna gra są na pewno zachęcające,aby sprowadzić tego zawodnika.
0
@vangoor A skąd wiesz,że nie ogarną? Z przyszłości jesteś czy co?
2
No i wlasnie w takiej sytuacji przydałby się Jutgla.
1
Jak Busi nie zagra to chociaż Pablo by mógł na ławce być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czarny_ck Brakiem kultury jest to co piszesz. Np. to,że Barca nie miała gorszego kapitana niż Leo w ostatnich kilkunastu latach. Śmieszne...
0
@VeB10Ronnie Gdyby nie Messi to by odpadli z Ekwadorem.
1
@Darkin Parówki z ryżem i ketchupem xD
4
Gavi i tak lepiej zagrał niż taki Busquets albo Kessie. Pedri źle nie zagrał uważam,ale też nie rewelacyjnie. No i Frenkie bardzo fajne wejscie.
2
@VeB10Ronnie Ale wygrał i taka jest prawda.
9
@FC1899Barca Messi za to rozwalił Capa America i w Barcelonie król strzelców całej ligi oraz najwięcej miał razy gracza meczu.
9
@FC1899Barca Za 2021 nie
0
@FC1899Barca Robert! Lewy! XDDDD
0
@VeB10Ronnie Nie
0
@Rust_Cohle Oj grozi...
0
@agaFCB Okej, spoko
0
@Rust_Cohle Ty się nie zesraj nasz śmieszku.
1
@agaFCB Musiala lepszy od Gaviego? Absolutnie się nie zgodze.
0
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca Nie udawaj głupiego :))
0
@Czarny_ck Tak bo Messi ciągle śpi, je cipsy, pije Pepsi i ogólnie ma wyebane. Weź się stuknij w łeb.
0
@Khajio Nie no Gavi to wygrywa na luzie.
2
Gavi wygraj to!
3
@skubi99 Okej,spoko
0
@HighestInTheRoom A czy ja powiedziałem,że mamy mu dać opaskę? Zresztą napisałem,że jest jeszcze za młody. Umiesz czytać ze zrozumieniem?
1
@Janiama Haha, Fajnie,że Pan grał w jakimkolwiek poważnym klubie. Może to nie Barca,ale jednak :D
3
@FC1899Barca Ego? Jak ty codziennie dowartościowujesz się na postach o Lewandowskim.
0
@Yoshi94 Być może masz rację.
0
@RobiS A gdzie jesteś,że takie widoki?
1
@Dojt Grunt, żeby Raphinha i Dembouz zagrali.