0

Teoretycznie mamy już następcę i jest nim Nico,ale myślę,że wiek, brak kontuzji, regularna gra są na pewno zachęcające,aby sprowadzić tego zawodnika.

0

@vangoor A skąd wiesz,że nie ogarną? Z przyszłości jesteś czy co?

2

No i wlasnie w takiej sytuacji przydałby się Jutgla.

1

Jak Busi nie zagra to chociaż Pablo by mógł na ławce być.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czarny_ck Brakiem kultury jest to co piszesz. Np. to,że Barca nie miała gorszego kapitana niż Leo w ostatnich kilkunastu latach. Śmieszne...

0

@VeB10Ronnie Gdyby nie Messi to by odpadli z Ekwadorem.

1

@Darkin Parówki z ryżem i ketchupem xD

4

Gavi i tak lepiej zagrał niż taki Busquets albo Kessie. Pedri źle nie zagrał uważam,ale też nie rewelacyjnie. No i Frenkie bardzo fajne wejscie.

2

@VeB10Ronnie Ale wygrał i taka jest prawda.

9

@FC1899Barca Messi za to rozwalił Capa America i w Barcelonie król strzelców całej ligi oraz najwięcej miał razy gracza meczu.

9

@FC1899Barca Za 2021 nie

0

@FC1899Barca Robert! Lewy! XDDDD

0

0

@Rust_Cohle Oj grozi...

0

@agaFCB Okej, spoko

0

@Rust_Cohle Ty się nie zesraj nasz śmieszku.

1

@agaFCB Musiala lepszy od Gaviego? Absolutnie się nie zgodze.

0

Komentarz usunięty

0

@FC1899Barca Nie udawaj głupiego :))

0

@Czarny_ck Tak bo Messi ciągle śpi, je cipsy, pije Pepsi i ogólnie ma wyebane. Weź się stuknij w łeb.

0

@Khajio Nie no Gavi to wygrywa na luzie.

2

Gavi wygraj to!

3

@skubi99 Okej,spoko

0

@HighestInTheRoom A czy ja powiedziałem,że mamy mu dać opaskę? Zresztą napisałem,że jest jeszcze za młody. Umiesz czytać ze zrozumieniem?

1

@Janiama Haha, Fajnie,że Pan grał w jakimkolwiek poważnym klubie. Może to nie Barca,ale jednak :D

3

@FC1899Barca Ego? Jak ty codziennie dowartościowujesz się na postach o Lewandowskim.

0

@Yoshi94 Być może masz rację.

0

@RobiS A gdzie jesteś,że takie widoki?

1

@Dojt Grunt, żeby Raphinha i Dembouz zagrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?