Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
3
@FC1899Barca Geniusz, Mr champions league xD
2
@Vebrol Dno dna...
0
@Rhaan Akurat oglądam mecze i nic ci do tego. A,że Gavi to mój ulubiony piłkarz (wraz z Messim) to też nic ci do tego. Po prostu skończ tą dyskusje. Weź człowieku jeszcze raz obejrz ten mecz i zobacz sobie statystyki każdego zawodnika po meczu. Może wtedy ci się oczy otworzą.
1
@Lionel_Messi10 Ale niektórzy mają wielki ból dupy o Leo ;)
1
XD Bayern to nawet w trójce bym nie dał... Jakiś poroniony człowiek obliczał te procenty.
0
@karci0 Faktycznie xD
0
@Rhaan Bo on zrobił pracę której nie dostrzegasz. Skończ temat bo racji nie masz i tyle. A i zacznij mecz może oglądać a nie się posługiwać ocenami z jakiegoś whoscored xD
3
@barcanawieki To była ironia haha
9
@DaPidejpi Mentalność nie pozwoliła mu przestać biec.
0
@Bogan Z Pilzno Gavi pewnie odpocznie.
1
@taris Ale i tak Messi nie ma takiej Menatlnosci, a jak wiemy, ona jest kluczowa do sukcesu.
0
@mateusz1989VeB Jak on z ławki nie wstanie XD
1
@fart Z United tak,ale z Menatala już nie xD
2
@Marcin91fcbTen Brait wszystko potrafi. Niesamowity piłkarz.
31
Gdyby nie mentalność Ronaldo to Anthony by tego nie strzelił. W 90% bramka Crisa
2
@mateusz1989VeB Xavi OUT!
2
@Fenelon Z rozwiązanymi też świetnie gra :)
1
@Tomek54321 Oni też :D
0
@Mns21 Oj trzeba niektórym dać odpocząć bo inaczej zaczną się kontuzje w naszym zespole.
0
@Rhaan Haha, Gościu nie będę ci przytaczał statystyk bo nie liczę kto ile podał,albo zaliczył interwencji. Po prostu wystarczy obejrzeć mecz i przyznać,że Gavi był najlepszy a nie wypisywać bezsensowne głupoty.
3
@AFA90 Albo Real Saragossa czy Racing Santander :)
2
@Pitinho To pojęcie można używać w kontekście tylko jednego piłkarza, którym jest oczywiście Leo Messi ;)
0
@MesQueUnClub_87 Rozumiem,że jest kobietą,ale to jest trochę słabe.
1
@DLFCB Wisienką na torcie byłaby bramka lub asysta.
5
@cris2706 Żadnego Raphini w zespole nie mamy.
0
@mateusz1989VeB Dla mnie karnego nie ma. Wyjechał mu z bara,ale chyba tam żadnego kopnięcia nie było.
0
@szonik94 Kluczowe słowo: GDYBY!!! Takie coś można napisać o innym piłkarzu. "Gdyby nie trafił w słupek to byłby gol". Nie ma co gdybać i iść na przód.
0
@Tom30 King of tej match został Gavi.
0
@Rhaan Zresztą ciekawi mnie czy oglądałeś mecz wypisując takie głupoty.
0
@Rhaan Gavi świetnie dziś pracował. 11 km przebiegł, walczył jak mógł, był bardzo aktywny w pressingu i świetny defensywie. Świetne odbiory (dzieki jednemu padła bramka), w ofensywie też parę fajnych zagran. Taaaa, Gavi w cale nie zasługuje na MVP...