3

@FC1899Barca Geniusz, Mr champions league xD

2

@Vebrol Dno dna...

0

@Rhaan Akurat oglądam mecze i nic ci do tego. A,że Gavi to mój ulubiony piłkarz (wraz z Messim) to też nic ci do tego. Po prostu skończ tą dyskusje. Weź człowieku jeszcze raz obejrz ten mecz i zobacz sobie statystyki każdego zawodnika po meczu. Może wtedy ci się oczy otworzą.

1

@Lionel_Messi10 Ale niektórzy mają wielki ból dupy o Leo ;)

1

XD Bayern to nawet w trójce bym nie dał... Jakiś poroniony człowiek obliczał te procenty.

0

@karci0 Faktycznie xD

0

@Rhaan Bo on zrobił pracę której nie dostrzegasz. Skończ temat bo racji nie masz i tyle. A i zacznij mecz może oglądać a nie się posługiwać ocenami z jakiegoś whoscored xD

3

@barcanawieki To była ironia haha

9

@DaPidejpi Mentalność nie pozwoliła mu przestać biec.

0

@Bogan Z Pilzno Gavi pewnie odpocznie.

1

@taris Ale i tak Messi nie ma takiej Menatlnosci, a jak wiemy, ona jest kluczowa do sukcesu.

0

@mateusz1989VeB Jak on z ławki nie wstanie XD

1

@fart Z United tak,ale z Menatala już nie xD

2

@Marcin91fcbTen Brait wszystko potrafi. Niesamowity piłkarz.

31

Gdyby nie mentalność Ronaldo to Anthony by tego nie strzelił. W 90% bramka Crisa

2

@mateusz1989VeB Xavi OUT!

2

@Fenelon Z rozwiązanymi też świetnie gra :)

1

@Tomek54321 Oni też :D

0

@Mns21 Oj trzeba niektórym dać odpocząć bo inaczej zaczną się kontuzje w naszym zespole.

0

@Rhaan Haha, Gościu nie będę ci przytaczał statystyk bo nie liczę kto ile podał,albo zaliczył interwencji. Po prostu wystarczy obejrzeć mecz i przyznać,że Gavi był najlepszy a nie wypisywać bezsensowne głupoty.

3

@AFA90 Albo Real Saragossa czy Racing Santander :)

2

@Pitinho To pojęcie można używać w kontekście tylko jednego piłkarza, którym jest oczywiście Leo Messi ;)

0

@MesQueUnClub_87 Rozumiem,że jest kobietą,ale to jest trochę słabe.

1

@DLFCB Wisienką na torcie byłaby bramka lub asysta.

5

@cris2706 Żadnego Raphini w zespole nie mamy.

0

@mateusz1989VeB Dla mnie karnego nie ma. Wyjechał mu z bara,ale chyba tam żadnego kopnięcia nie było.

0

@szonik94 Kluczowe słowo: GDYBY!!! Takie coś można napisać o innym piłkarzu. "Gdyby nie trafił w słupek to byłby gol". Nie ma co gdybać i iść na przód.

0

@Tom30 King of tej match został Gavi.

0

@Rhaan Zresztą ciekawi mnie czy oglądałeś mecz wypisując takie głupoty.

0

@Rhaan Gavi świetnie dziś pracował. 11 km przebiegł, walczył jak mógł, był bardzo aktywny w pressingu i świetny defensywie. Świetne odbiory (dzieki jednemu padła bramka), w ofensywie też parę fajnych zagran. Taaaa, Gavi w cale nie zasługuje na MVP...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?