Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
Pany, a wiecie może kto zostal "King of the match"?
3
@PatrychoO Kocham gościa haha
0
Bardziej dobrze chłopaki... Taka prawda,że dziś Gavi i Pedri nas ciągnęli,ale nie ma co płakać. Trzeba iść dalej...
2
@Kondziubarca Zgadzam się z Panem :)
2
Gavi i Pedri dziś zdecydowanie najlepsi na boisku.
0
@daniel32778 No nie wiem, Ferran jest fatalny więc tak średnio.
0
@tbas Dziś będzie dobrze, mordo :)
2
Jacy są dla was trzej faworyci do wygrania mundialu w 2022 roku? Od miejsca 1 do 3?
@Sau_Ron @Lionel_Messi10 @Pawel13sz
2
Ten Xavi serio niedługo zajedzie Gaviego i Pedriego. Zamiast dać szansę Pablo to dalej nie daje mu szans.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 No fajnie jakby Ferran też się ogarnął...
0
@sintesox No,ale to Xavi ustala skład. Spokojnie, była przerwa na repke. Dajmy im czas. Na najważniejsze mecze będą w dobrej formie (mam taką nadzieję).
0
@Danny Gaucho Chicho bądź... :D
1
@bartas97 Żeby umarł... Czego innego można mu życzyć po tym co zrobił?
4
@Pawel13sz Te liczby są nieosiągalne dla nikogo!!! Vamos Leo!
0
@sintesox Tak bo Gavi nie może w tym wieku popełniać błędów.
0
@Mixtape Bardzo bym chciał go zobaczyć w Barcy. Dla mnie byłby to super transfer,ale są też inne kluby które na pewno takiego Bellinghama przygarną.
6
@Lionel_Messi10 Co by nie powiedział Leo to i tak się zlecą i zawsze się przypieprza...
1
@Sau_Ron Zgadzam się w 100% ale zauważ ile razy Gavi się pokazywał na pozycję. Dembele ewidentnie był na to obojętny...
1
@Deviler Każdy mecz jest ważny :))
2
@Pawel13sz Ale Przekot
2
@Lionel_Messi10 Pep mądrze gada !
0
@BorzyKrzys Wez człowieku nie pij xD
1
@Pawel13sz Zgadza się, Haaland jest świetny,ale nie ma na razie podjazdu do luisito jeśli chodzi o całokształt kariery. No,ale zobaczymy, ma jeszcze czas.
0
@AFA90 Spokojnie, znieczulenie masz jeszcze.
0
@Kwasiak98 Zgadzam się,ale czemu akurat do mnie to piszesz?
1
@michal26 Tylko,ze Messi te 50 goli strzelił w La lidze a Haaland gra w premier league xD
10
@Freudysta No, fajnie jakby zainteresowali się TWOIM tematem.
4
@Sau_Ron Albo być w gorących dyskusjach xD
7
@Sau_Ron Troszkę bardzo...
3
@Cwaniak4 To i to