1

@Lionel_Messi10 Ta bramka z dystansu budzi szacunek :)

1

@bartas97 To akurat dobrze bo przy tym systemie nie powinno być kontrowersji. Sam widziałem jak wygląda ten system (mecze ligi mistrzów) i naprawdę jest bardzo dokładny.

0


Dokładnie 11 lat temu Messi zagrał TO spotkanie.

0

@TheNekro94 Sezon 2009/10, hat tricka strzelił wtedy ;)

0

@MESSIah16 Wybieram Terminatora

0


Jakby Urugwaj wygrał MŚ?

0

I dobrze, widać,że brakowało Gaviego z Bayernem.

2

@AmigoBlancos Fajnie jakby w Barcy grał :)

1

@Lionel_Messi10 Jak Mbappe dostał 10 to dla mnie Messi też. Leo był lepszy od Mbappe w tym spotkaniu.

0

@IronSanHybrid Głupek xD

0

@tommyVERceti Ale on nie jest najlepszy na świecie.

0

@slayer Sam Guardiola mówił,że to było bardzo istotne.

0

@Kgorecki2500 Nieźle żeś zaoszczędził

5

@pikass14 Z sosem czosnkowym lepsza moim zdaniem.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Wszystkiego najlepszego byq :)

1

@FC1899Barca Bez Gaviego i z Busim będzie ciężko wygrać, nie oszukujemy się.

3

@slayer Zawodnik Messi i drużyna Barcelony.w wygranym el clasico 2:6

1

@_catalan Wyniki ci się pomyliły

2

@norbi77 Smutne a zarazem śmieszne :((

0

@Emhyr Frenkie zagrał jako defensywny z viareallem bardzo dobrze.

1

@barteq Właśnie lepiej, żeby piłkarze zmniejszyli ryzyko kontuzji.

2

@bartas97 tak samo mam na eleven

0

@agaFCB 1. Ciągle piszesz komentarze jaki to Pedri jest świetny. 2. Zawsze gdy jest coś o Gavim to musisz go negatywnie skomentować.

0

@Herato Aguero to był kot...

0

@Uukasz_93 W Evertonie jakiś chłop kiedyś strzelił więcej.

0

@agaFCB No ty jesteś akurat fanboyem Pedriego i hejterem Gaviego. Wiec to wiele wyjaśnia.

0

@anxted Ale jak ok? Obejrzyj sobie jeszcze raz.

1

No Gavi wcale nie zasługiwał na nagrodę Golden Boy...

0

@pawelgrywalski13 Niby tak,ale mecz Bayernem i tak nam nic nie daje bo i tak najpewniej odpadniemy. Trzeba teraz się skupić na La lidze.

1

@Uukasz_93 ale to jest rekord La ligi a Haaland gra w premier league

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?