Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
@Lionel_Messi10 Ta bramka z dystansu budzi szacunek :)
1
@bartas97 To akurat dobrze bo przy tym systemie nie powinno być kontrowersji. Sam widziałem jak wygląda ten system (mecze ligi mistrzów) i naprawdę jest bardzo dokładny.
0
Dokładnie 11 lat temu Messi zagrał TO spotkanie.
0
@TheNekro94 Sezon 2009/10, hat tricka strzelił wtedy ;)
0
@MESSIah16 Wybieram Terminatora
0
Jakby Urugwaj wygrał MŚ?
0
I dobrze, widać,że brakowało Gaviego z Bayernem.
2
@AmigoBlancos Fajnie jakby w Barcy grał :)
1
@Lionel_Messi10 Jak Mbappe dostał 10 to dla mnie Messi też. Leo był lepszy od Mbappe w tym spotkaniu.
0
@IronSanHybrid Głupek xD
0
@tommyVERceti Ale on nie jest najlepszy na świecie.
0
@slayer Sam Guardiola mówił,że to było bardzo istotne.
0
@Kgorecki2500 Nieźle żeś zaoszczędził
5
@pikass14 Z sosem czosnkowym lepsza moim zdaniem.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Wszystkiego najlepszego byq :)
1
@FC1899Barca Bez Gaviego i z Busim będzie ciężko wygrać, nie oszukujemy się.
3
@slayer Zawodnik Messi i drużyna Barcelony.w wygranym el clasico 2:6
1
@_catalan Wyniki ci się pomyliły
2
@norbi77 Smutne a zarazem śmieszne :((
0
@Emhyr Frenkie zagrał jako defensywny z viareallem bardzo dobrze.
1
@barteq Właśnie lepiej, żeby piłkarze zmniejszyli ryzyko kontuzji.
2
@bartas97 tak samo mam na eleven
0
@agaFCB 1. Ciągle piszesz komentarze jaki to Pedri jest świetny. 2. Zawsze gdy jest coś o Gavim to musisz go negatywnie skomentować.
0
@Herato Aguero to był kot...
0
@Uukasz_93 W Evertonie jakiś chłop kiedyś strzelił więcej.
0
@agaFCB No ty jesteś akurat fanboyem Pedriego i hejterem Gaviego. Wiec to wiele wyjaśnia.
0
@anxted Ale jak ok? Obejrzyj sobie jeszcze raz.
1
No Gavi wcale nie zasługiwał na nagrodę Golden Boy...
0
@pawelgrywalski13 Niby tak,ale mecz Bayernem i tak nam nic nie daje bo i tak najpewniej odpadniemy. Trzeba teraz się skupić na La lidze.
1
@Uukasz_93 ale to jest rekord La ligi a Haaland gra w premier league