0

@manero Nie no, wiem o co chodzi, trochę dziwne to jest, nie będę ukrywać.

1

@manero ej ej, alkoholicy też mają uczucia.

0

@PatrykBarca i Pedri bo był "szklanką" XD

0

@Terroriser "ARE YOU KODDING ME!?!?!"

1

@adamek20151 Klasę tego zawodnika potwierdza to,że Andrea Pirlo swoje rzuty wolne wzorował na uderzeniach właśnie Juninho .

1

@Lewangoalski Żeby wytykać komuś błędy w internecie i czepiać się o jedną literkę w słowie to jest stan umysłu. I jeszcze pisać, że nie chciałbyś mieć takiego kolegi bo popełnił błąd ortograficzny XD

0

@Litman Az tak dużych nie ma

0

@FcPortoFan1999 Wiesz może dlaczego najlepszy Portugalski Wonderkid dziś nie gra?

10

@BorzyKrzys Krzysiu ty chyba obsesji dostałeś na jego punkcie.

0

@Frimpong No ja właśnie nie wiem dlaczego wybrał Atletico,które raczej nie słynie z ofensywnej piłki, a on jest zawodnikiem gdzie w ofensywnej drużynie zdecydowanie łatwiej byłoby mu się odnaleźć.

1

@Walpiano Technicznie bardzo dobry gracz,ale ma po prostu za duże wahania formy,żeby grać w jakimś klubie z topki niestety.

0

@RoberDzik @malicinho Tak,ale zauważcie,że Leo nie robił tego co Lamine w wieku 16 czy też 17 lat, a jeśli chcemy mówić o prime Messiego to nie wiadomo jak będzie wyglądać prime Yamala kiedy będzie mieć te mniej więcej 22-28 lat. I ja wiem jakim geniuszem był Leo, wprawdzie nie pamiętam jego starszych meczów,ale na YouTube obejrzałem większość jego kompilacji meczy z jego najlepszych lat, i wiem,że potrafił sam z łatwością okiwać 3-6 graczy i strzelić gola,albo jednym podaniem rozerwać obronę przeciwnika. Choć takie porównania zawsze będą ciężkie bo Yamal to inna pozycja trochę i inna rola też. No,ale macie rację Leo w prime wyglądał jak gracz sterowany w Fifie przeciwko rywalom na najniższym poziomie i był absolutnym fenomenem.

0

@RoberDzik Ja do pewnego momentu jako duży fan Leo też tak uważałem, ale patrząc jak szybko rozwija się Lamin to mam wątpliwości. Zależy też czy mówimy stricte o statystykach (G+A) i trofeach czy o czystych indywidualnych umiejętnościach.

0

@Walker ten kawałek mi się najbardziej kojarzy z serialem "Supernatural" w jednym z odcinków, może ktoś skojarzy.

0

@Faro Chyba lewandinho

1

@mekston No ja zdaje sobie sprawę,że jesli chodzi o zp to ludzie nie biorą aż tak pod uwagę czystego skilla tylko w większości o tym kto wygra decyduje to kto jakie i ile zdobył pucharów drużynowych i G+A. Natomiast uważam,że nazwanie kogoś ekspertem w cudzysłowie bo ktoś może uważać,że Yamal jest lepszy od Raphy jest dziwne.

0

@Antimadridista_WR A może ludzie tak uważają ponieważ Yamal w tym wieku jest lepszy technicznie, drybling ma lepszy jak i podania i po prostu takich zawodników chce się oglądać, efektownych i efektywnych zarazem. Nie chce umniejszać Rafałowi ponieważ rozegrał świetny sezon, robiąc świetne statystyki i harując w defensywie,ale no nie bez powodu wszyscy się zachwycają Laminem i dużo ekspertów którzy byli kiedyś piłkarzami uważają go za najlepszego na świecie.

2

@Herato To będzie Zlatan na 100%

2

@Luciano99 Boję się ludzi którzy myślą,że to nie jest prawda.

0

@Who_you_mam No dobra,ale koniec końców jakie to ma znaczenie w kontekście jego stosunku do piłki? Nadal traktowal ją jako zabawę a nie przymusową pracę, nawet jeśli wybrał lepsze pieniądze.

2

@Derean Nie no Busquets to jest
najlepszy defensywny pomocnik w historii i jednocześnie jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy tak szczerze.

0

@Who_you_mam Granie w piłkę dla niektórych to nie jest tylko praca, przykładami mogą Być Ronaldinho, Neymar czy teraz Yamal, są to piłkarze cieszący się grą, wyzyskując z niej to co najlepsze.
Edit: choć fakt, dla większości to jest praca

0

@RoberDzik La Liga: Barcelona
Premier League: Liverpool
Ligue 1: PSG
Bundesliga:Bayern
Serie A:Napoli

1

@vangoor Dajcie wody XD

10

@zenoowity Flickr to cudotwórca i nie oszukujemy się, ciężko u niego nie zaliczyć progresu. Rashford jest teraz piłkarzem Barcelony i trzeba za niego trzymać kciuki. Bądźmy dobrej myśli.

2

@xvcWinterSoldier My ich wtedy zniszczylismy z kretesem, tylko szkoda tej straconej bramki na 5:2 bo wynik byłby jeszcze bardziej okazalszy.

1

@Kaktusek Pamiętam jak się wydarlem przy golu Yamala. Piękny techniczny strzał.

3

@blakkudium W sumie to ma rację

4

@Cules69 od 6 lat* ale fakt lewy jest udanym transferem.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Tak odkładając na bok trofea i statystyki gdzie Cris dorównuje Leo, tak jeśli weźmiemy pod uwagę tylko jakość piłkarską, technikę i ogólnie indywidualny performance w trakcie meczu to Messi wygrywa i tu nie ma debaty. Messi czysto piłkarsko zjada Ronaldo, patrząc na to co się dzieje w meczu (Rozgrywanie piłki, Podania, Drybling etc.) Messi jest ciągle pod grą, potrafi wziąć ciężar gry na siebie i w pojedynkę wygrać mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?