Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
@Bilon87 Espanyol?
0
@JimMorrisonFCB No ja tak samo tylko bez tego Arsenalu co się wywali śmiesznie
0
Jakie drużyny typujecie w półfinale ligi mistrzów?
0
@unic istnieje coś takiego jak wychodzenie przed pole
3
@blakkudium jeśli ma brata to jeszcze lepiej
4
Ludzie serio na tej stronie nie lubią Yamala bo te oceny i opinie na temat jego gry w tym meczu odbiegają bardzo od rzeczywistości.
3
@derus "nie ma tego błysku", "genów nie oszukasz" nie no ty jesteś jakiś inny gościu
2
@July_6_BcN spoko
2
@Sulimo Może być i mąż, jak tam chcesz co nie
1
@LAMC_10 Nie, ja abstynentem jestem haha
13
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech wam żona nago tańczy
1
Lamine, chłop który w najważniejszych meczach i ogólnie brał zawsze grę na siebie szczególnie kiedy całemu zespołowi nie szło ma gorszy wynik od lewego? Yamal powinien być 1 lub drugi bo jeszcze Pedri grał genialnie.
1
Nie wiem czy to prawda,ale PODOBNO @Popitek12 będzie na Wigilii u Crisa
6
@Zoker Tak zwany paradoks De Jonga
1
@RezerwowyWojtus No,ale bez sensu grać z takim rywalem akurat. Albo wygrywanie paroma bramkami przewagi to i tak Flick go nie ściągnie szybciej tylko ewentualnie zdejmie w 88 minucie.
2
@FCBparasiempre W tamtym czasie w piłkarzu zwanym Alexandre Pato pokładało się duze nadzieję zważywszy na skalę potencjału i jakości w tak młodym wieku. Nawet rekord Pelego pobił jako najmłodszy strzelec w tych rozgrywkach
0
@Batys Matrix. (Więcej nie zdradzę bo się boje,że mnie znajdą)
1
@Konradowskyy Albo druga opcja czyli ludzie którym na pewnym etapie rozwoju coś się zepsuło w mózgu. Ale dalej wybieram opcje 1 bo to byłaby jakaś wielopłaszczyznowa abstrakcja pisać takie rzeczy na trzeźwo
2
@AmigoBlancos Będzie to w gorących więc ja chciałbym przypomnieć tylko wszystkim czytającym,że w Realu jest -4
3
@Konradowskyy To są typowe baity,żeby dla beki powk***iać ludzi na tej stronie
0
@JimMorrisonFCB albo gdyby spóźnił się na trening
1
@JimMorrisonFCB dostać kontuzje
0
@JanuszKorwinMikke każdym składem się da
2
@mekston @kejdzi i koniec końców to on często robi coś z niczego i czasem jak nie weźmie odpowiedzialności za robienie różnicy w pojedynkę to nikt tego nie zrobi
0
@FcPortoFan1999 Wolałbys Auraujo zamiast takiego Bednarka czy kiwiora?
0
@mientusek1407 No jest taki zawodnik
0
Rash, Roni i Bernal powinni wejść
0
@Adam065 współczuję twojej rodzinie,że muszą cię słuchać
1
@Luciano99 Anglia to inny poziom, tam wybiegani są strasznie i fizycznie zjadaja inne drużyny, od jednej bramki do drugiej biegają co akcje
1
@tbas każda seria się kiedyś kończy, oby to było teraz