1

@Bilon87 Espanyol?

0

@JimMorrisonFCB No ja tak samo tylko bez tego Arsenalu co się wywali śmiesznie

0

Jakie drużyny typujecie w półfinale ligi mistrzów?

0

@unic istnieje coś takiego jak wychodzenie przed pole

3

@blakkudium jeśli ma brata to jeszcze lepiej

4

Ludzie serio na tej stronie nie lubią Yamala bo te oceny i opinie na temat jego gry w tym meczu odbiegają bardzo od rzeczywistości.

3

@derus "nie ma tego błysku", "genów nie oszukasz" nie no ty jesteś jakiś inny gościu

2

@July_6_BcN spoko

2

@Sulimo Może być i mąż, jak tam chcesz co nie

1

@LAMC_10 Nie, ja abstynentem jestem haha

13

Zdrowia szczęścia pomarańczy niech wam żona nago tańczy

1

Lamine, chłop który w najważniejszych meczach i ogólnie brał zawsze grę na siebie szczególnie kiedy całemu zespołowi nie szło ma gorszy wynik od lewego? Yamal powinien być 1 lub drugi bo jeszcze Pedri grał genialnie.

1

Nie wiem czy to prawda,ale PODOBNO @Popitek12 będzie na Wigilii u Crisa

6

@Zoker Tak zwany paradoks De Jonga

1

@RezerwowyWojtus No,ale bez sensu grać z takim rywalem akurat. Albo wygrywanie paroma bramkami przewagi to i tak Flick go nie ściągnie szybciej tylko ewentualnie zdejmie w 88 minucie.

2

@FCBparasiempre W tamtym czasie w piłkarzu zwanym Alexandre Pato pokładało się duze nadzieję zważywszy na skalę potencjału i jakości w tak młodym wieku. Nawet rekord Pelego pobił jako najmłodszy strzelec w tych rozgrywkach

0

@Batys Matrix. (Więcej nie zdradzę bo się boje,że mnie znajdą)

1

@Konradowskyy Albo druga opcja czyli ludzie którym na pewnym etapie rozwoju coś się zepsuło w mózgu. Ale dalej wybieram opcje 1 bo to byłaby jakaś wielopłaszczyznowa abstrakcja pisać takie rzeczy na trzeźwo

2

@AmigoBlancos Będzie to w gorących więc ja chciałbym przypomnieć tylko wszystkim czytającym,że w Realu jest -4

3

@Konradowskyy To są typowe baity,żeby dla beki powk***iać ludzi na tej stronie

0

@JimMorrisonFCB albo gdyby spóźnił się na trening

1

@JimMorrisonFCB dostać kontuzje

0

@JanuszKorwinMikke każdym składem się da

2

@mekston @kejdzi i koniec końców to on często robi coś z niczego i czasem jak nie weźmie odpowiedzialności za robienie różnicy w pojedynkę to nikt tego nie zrobi

0

@FcPortoFan1999 Wolałbys Auraujo zamiast takiego Bednarka czy kiwiora?

0

@mientusek1407 No jest taki zawodnik

0

Rash, Roni i Bernal powinni wejść

0

@Adam065 współczuję twojej rodzinie,że muszą cię słuchać

1

@Luciano99 Anglia to inny poziom, tam wybiegani są strasznie i fizycznie zjadaja inne drużyny, od jednej bramki do drugiej biegają co akcje

1

@tbas każda seria się kiedyś kończy, oby to było teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?