0

@TR3YWAY Może tak, ciężko stwierdzić

0

@Stinger_ No jakbyś kibicował Poloni to niekoniecznie

3

@TR3YWAY Normalni ludzie jednak unikają walki mimo wszytko jeśli mogą

0

@Stinger_ Z Bydgoszczy jesteś?

1

@mordini123 Zawisza to czarny koń

0

@kanver_ a to ciekawe

1

@Andi18 Według tych osób to w ogóle już się meczów nie opłaca oglądać bo i tak po sezonie XDD

0

@kanver_ Dlaczego niby XD?

0

Antony to jest niedościgniony ideal piłkarza.

0

@Faro Czy Pan jest pijany?

2

@blakkudium Kolejny dzień w biurze dla goacika

0

@Aragorn33 i kwestia trenera też

0

@Kapitan9 Uuuuuu dobry take

0

Z ciekawości spytam, waszym zdaniem w współczesnej piłce są jeszcze klasyczne "10"? Czy można tą pozycję powoli uznać za "wymierającą"?

0

@PatrykBarca Ja tam kadry Brazyli nie oglądam więc ciężko mi się wypowiedzieć

0

@Gibbon_FCB No dobra,ale nie oszukujmy się z Barcą grał bardzo dobrze

3

@Gibbon_FCB Nie no gościu co ty piszesz wgl, Viniciusa można nie lubić i to nie jest zaskoczenie,ale pisać,że jest średniakiem z przebłyskami będąc podstawowym piłkarzem Realu Madryt to jest mega dziwny statement

1

@mekston 10/11 najlepszy jeśli chodzi o drybling i playmaking na świetnym poziomie, natomiast w 14/15 drybling też świetny ,prawdopodobnie jeśli chodzi o bycie playmakerem to jedynie 18/19 może się równać pod tym względem. No i oczywiście liczny dokładał świetne

0

@barcelonaLM No zobaczymy

0

@mekston Patrząc na najbardziej kompletną wersję Leo to twoim zdaniem jaki sezon był jego najlepszym? Moim zdaniem 14/15 albo 10/11 tak szczerze

1

@Robert_Kubica No też go za to szanuje,że nie jest to piłkarz wybuchowy i impulsywny, tylko robi swoje i tyle. Ale po prostu przyspieszenie i wykończenie ma nie z tej ziemi, jakby jeszcze z piłką przy nodze był lepszy to byłby serio nie do powstrzymania taka prawda.

1

@Laminedependencia No nie gadaj

0

@Robert_Kubica No ta,ale Messi to jest piłkarz wyznaczający ten sufit dla wszystkich innych, czysto piłkarsko to nie ma co nawet porównywać

0

Aż strach pomyśleć gdzie jest sufit Mbappe

0

Oby się odbudował chlopak

1

@Rupert_Haubica dla beki

2

@BHAFCB No postarali się chłopaki haha

0

@ATT Siłownia XDD mu by się przydał mały reset i wrócenie do rytmu meczowego i treningowego a nie jakaś siłownia

0

@Barca_Big_Moment Dopiero początek sezonu, spokojnie

0

@czarny20 Marcelo XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?