Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
0
@TR3YWAY Może tak, ciężko stwierdzić
0
@Stinger_ No jakbyś kibicował Poloni to niekoniecznie
3
@TR3YWAY Normalni ludzie jednak unikają walki mimo wszytko jeśli mogą
0
@Stinger_ Z Bydgoszczy jesteś?
1
@mordini123 Zawisza to czarny koń
0
@kanver_ a to ciekawe
1
@Andi18 Według tych osób to w ogóle już się meczów nie opłaca oglądać bo i tak po sezonie XDD
0
@kanver_ Dlaczego niby XD?
0
Antony to jest niedościgniony ideal piłkarza.
0
@Faro Czy Pan jest pijany?
2
@blakkudium Kolejny dzień w biurze dla goacika
0
@Aragorn33 i kwestia trenera też
0
@Kapitan9 Uuuuuu dobry take
0
Z ciekawości spytam, waszym zdaniem w współczesnej piłce są jeszcze klasyczne "10"? Czy można tą pozycję powoli uznać za "wymierającą"?
0
@PatrykBarca Ja tam kadry Brazyli nie oglądam więc ciężko mi się wypowiedzieć
0
@Gibbon_FCB No dobra,ale nie oszukujmy się z Barcą grał bardzo dobrze
3
@Gibbon_FCB Nie no gościu co ty piszesz wgl, Viniciusa można nie lubić i to nie jest zaskoczenie,ale pisać,że jest średniakiem z przebłyskami będąc podstawowym piłkarzem Realu Madryt to jest mega dziwny statement
1
@mekston 10/11 najlepszy jeśli chodzi o drybling i playmaking na świetnym poziomie, natomiast w 14/15 drybling też świetny ,prawdopodobnie jeśli chodzi o bycie playmakerem to jedynie 18/19 może się równać pod tym względem. No i oczywiście liczny dokładał świetne
0
@barcelonaLM No zobaczymy
0
@mekston Patrząc na najbardziej kompletną wersję Leo to twoim zdaniem jaki sezon był jego najlepszym? Moim zdaniem 14/15 albo 10/11 tak szczerze
1
@Robert_Kubica No też go za to szanuje,że nie jest to piłkarz wybuchowy i impulsywny, tylko robi swoje i tyle. Ale po prostu przyspieszenie i wykończenie ma nie z tej ziemi, jakby jeszcze z piłką przy nodze był lepszy to byłby serio nie do powstrzymania taka prawda.
1
@Laminedependencia No nie gadaj
0
@Robert_Kubica No ta,ale Messi to jest piłkarz wyznaczający ten sufit dla wszystkich innych, czysto piłkarsko to nie ma co nawet porównywać
0
Aż strach pomyśleć gdzie jest sufit Mbappe
0
Oby się odbudował chlopak
1
@Rupert_Haubica dla beki
2
@BHAFCB No postarali się chłopaki haha
0
@ATT Siłownia XDD mu by się przydał mały reset i wrócenie do rytmu meczowego i treningowego a nie jakaś siłownia
0
@Barca_Big_Moment Dopiero początek sezonu, spokojnie
0
@czarny20 Marcelo XDDD