Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
2
@mrboom No ogólnie masz rację,ale z tym,że niczego nie zmienia regularna gra i ogranie na treningach to się nie do końca zgodzę
2
@tbas W większości tak,ale tu też jest aspekt właśnie tego,że chłopaki się nie zrozumieli po prostu i to się zdarza.
1
Akurat ten gol Esparta to czyste nieporozumienie między Christensenem a nie jego 100% winy.
Jak on z Duńczykiem parę treningów pewnie miał, zresztą młody chłopak jest i co jak co,ale widać lekkość z piłką przy nodze i duże wyszkolenie techniczne.
0
@Rupert_Haubica co ty pierdzielisz dziadku
1
@Kapitan9 Zobaczymy, każdy inaczej się rozwija i niektorzy szybciej wskakują na ten najwyższy poziom a inni potrzebują więcej czasu co nie oznacza,że będą gorsi w przyszłości.
1
@Safrani No ma potencjał
1
@lajcior Lecę w ślinę z Neymarem
0
@gumaz Ja będę
3
Bernal walczy o pozostanie w klubie? Redakcja też coś piła chyba ;).
8
I ci pseudo znawcy na tej stronie co pisali, że nie ma szans,aby pojechał.
Vamoooos Gavi!!!
0
Patrząc na cyrki i patologie w tym klubie to bardzo duże osiągnięcie dla nich, oby wygrali.
1
@Gibbon_FCB Tak,żeby beka była
3
@majkiii z tamtego sezonu to każdy klasyk pięknie wspominam tak szczerze
0
@pep71 ty jesteś nieźle udany Pepik XD
1
@Bolton A jak już transfer dojdzie do skutku to zerwiesz z siostrą lewego i powiesz wszystkim o nas?
1
@FcPortoFan1999 Aaaa no rozumiem rozumiem
0
@FcPortoFan1999 Wolisz benfice czy sporting?
2
@Demazo identyczny XDDD
1
@JordiAlbion Dublet
1
@Safrani przecież jak Widzew przegra to waldemar dobrogoszcz zejdzie na zawał
2
@Szicek10 nie no właśnie głównie chodzi o półfinał,ale z tym drugim też masz rację
0
@FcPortoFan1999 trochę tak,ale zobaczymy po tym sezonie co i jak
0
@MisterGuardiola Ale to akurat inna para kaloszy wydaje mi się
Zresztą Bellingham jest jakiś tragiczny czy co?
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wydaje mi się,że Real to zbyt duży klub,żeby ciągle tam był taki nieuporządkowany chaos
0
Jedyne czego można zazdrościć Realowi to Nico Paza, aż strach pomyśleć gdzie ma sufit chłopak
0
@Encore zesty vvd
0
W Bydgoszczy teraz strach na Śródmieście wyjść iykyk
6
@Laminedependencia dosłownie gościu nie miał jak zabrać tej nogi przecież. Zazwyczaj ludzie którzy mają najwięcej do powiedzenia to ci co nigdy piłki nie kopnęli w swoim życiu
2
@Mario96w Miejmy wiarę w Guardiolę i jego plan
1
Akurat liga wielbłądów powinna być na 1 za premier league