2

@mrboom No ogólnie masz rację,ale z tym,że niczego nie zmienia regularna gra i ogranie na treningach to się nie do końca zgodzę

2

@tbas W większości tak,ale tu też jest aspekt właśnie tego,że chłopaki się nie zrozumieli po prostu i to się zdarza.

1

Akurat ten gol Esparta to czyste nieporozumienie między Christensenem a nie jego 100% winy.
Jak on z Duńczykiem parę treningów pewnie miał, zresztą młody chłopak jest i co jak co,ale widać lekkość z piłką przy nodze i duże wyszkolenie techniczne.

0

@Rupert_Haubica co ty pierdzielisz dziadku

1

@Kapitan9 Zobaczymy, każdy inaczej się rozwija i niektorzy szybciej wskakują na ten najwyższy poziom a inni potrzebują więcej czasu co nie oznacza,że będą gorsi w przyszłości.

1

@Safrani No ma potencjał

1

@lajcior Lecę w ślinę z Neymarem

0

@gumaz Ja będę

3

Bernal walczy o pozostanie w klubie? Redakcja też coś piła chyba ;).

8

I ci pseudo znawcy na tej stronie co pisali, że nie ma szans,aby pojechał.
Vamoooos Gavi!!!

0

Patrząc na cyrki i patologie w tym klubie to bardzo duże osiągnięcie dla nich, oby wygrali.

1

@Gibbon_FCB Tak,żeby beka była

3

@majkiii z tamtego sezonu to każdy klasyk pięknie wspominam tak szczerze

0

@pep71 ty jesteś nieźle udany Pepik XD

1

@Bolton A jak już transfer dojdzie do skutku to zerwiesz z siostrą lewego i powiesz wszystkim o nas?

1

@FcPortoFan1999 Aaaa no rozumiem rozumiem

0

@FcPortoFan1999 Wolisz benfice czy sporting?

2

@Demazo identyczny XDDD

1

@JordiAlbion Dublet

1

@Safrani przecież jak Widzew przegra to waldemar dobrogoszcz zejdzie na zawał

2

@Szicek10 nie no właśnie głównie chodzi o półfinał,ale z tym drugim też masz rację

0

@FcPortoFan1999 trochę tak,ale zobaczymy po tym sezonie co i jak

0

@MisterGuardiola Ale to akurat inna para kaloszy wydaje mi się
Zresztą Bellingham jest jakiś tragiczny czy co?

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wydaje mi się,że Real to zbyt duży klub,żeby ciągle tam był taki nieuporządkowany chaos

0

Jedyne czego można zazdrościć Realowi to Nico Paza, aż strach pomyśleć gdzie ma sufit chłopak

0

@Encore zesty vvd

0

W Bydgoszczy teraz strach na Śródmieście wyjść iykyk

6

@Laminedependencia dosłownie gościu nie miał jak zabrać tej nogi przecież. Zazwyczaj ludzie którzy mają najwięcej do powiedzenia to ci co nigdy piłki nie kopnęli w swoim życiu

2

@Mario96w Miejmy wiarę w Guardiolę i jego plan

1

Akurat liga wielbłądów powinna być na 1 za premier league

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?