Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
0
@mekston Patrząc na najbardziej kompletną wersję Leo to twoim zdaniem jaki sezon był jego najlepszym? Moim zdaniem 14/15 albo 10/11 tak szczerze
1
@Robert_Kubica No też go za to szanuje,że nie jest to piłkarz wybuchowy i impulsywny, tylko robi swoje i tyle. Ale po prostu przyspieszenie i wykończenie ma nie z tej ziemi, jakby jeszcze z piłką przy nodze był lepszy to byłby serio nie do powstrzymania taka prawda.
1
@Laminedependencia No nie gadaj
0
@Robert_Kubica No ta,ale Messi to jest piłkarz wyznaczający ten sufit dla wszystkich innych, czysto piłkarsko to nie ma co nawet porównywać
0
Aż strach pomyśleć gdzie jest sufit Mbappe
0
Oby się odbudował chlopak
1
@Rupert_Haubica dla beki
2
@BHAFCB No postarali się chłopaki haha
0
@ATT Siłownia XDD mu by się przydał mały reset i wrócenie do rytmu meczowego i treningowego a nie jakaś siłownia
0
@Barca_Big_Moment Dopiero początek sezonu, spokojnie
0
@czarny20 Marcelo XDDD
0
@adi7adi8 też tak myślę,ale moga jeszcze zaskoczyć jesli Barca i Real będą miały jakiś większy dołek w jakiejś części sezonu
2
@MYTO Tobie też misiaku
1
To zdjęcie chłopaków ma swój klimat w mojej opinii, fajnie,że się trzymają ze sobą bo to też dobrze oddziałuje na relacje w drużynie.
3
Ludzie tak narzekają na łysego,że zajeżdża naszych,ale Flick też nie szczędzi np Pedriemu którego nie zdjął w meczu z Sevilla tylko trzymał go do końca nie wiem czemu,albo Yamalowi dał cały mecz z PSG.
1
@directedbyfcb No,ale bez przesady,że od razu "koszmarnie".
2
@mr Barca No,ale musisz przyznać,że w tym sezonie z przygotowaniem fizycznym jest coś nie tak i cała Barcelona wygląda na jakąś zmęczoną
1
@Derean Koszmarnie? To jest żart?
1
@blakkudium no ładnie to zrobił trzeba przyznać
1
@Pedryrodryges O widzę,że umiesz przewidywać przyszłość. Ciekawa umiejętnoś,ale raczej mało realna w tym świecie.
0
@malicinho All time czy obecnie?
1
@Andi18 Przecież wszytko może się zmienić szczególnie w naszym zespole, więc ja ten mecz traktuje jako,zimny prysznic i tyle.
1
@Bolton W sumie nie czytam tego co ludzie na tej stronie piszą po meczach,ale stwierdzilem,że po prostu sobie poczytam i faktycznie jest tutaj grube odklejenie niektórych jednostek
1
Jest dopiero początek października i jestem pewien,że jeszcze dużo się zmieni w kontekście naszej gry,ale ludzie na ten stronie i tak już skreślają nasze szanse na LM i już wręczają ten puchar PSG XDD
1
@norbi77 Nie no bez jaj XDD
2
@Popitek12 A trawa jest zielona
0
@Murazor Nie no szanujmy się, zidane to był kot w swoim prime.
2
@Aragorn33 zidane też i David Silva
4
@Worny Normalnie klej w nodze. Obecnie najlepsza 8 świata w mojej opinii, tak samo jak w tamtym sezonie.
0
@Cules69 Neymar, Ronaldinho, Robinho, Adriano, Ronaldo Nazario, Romario. Jedynie Kaka sie dobrze prowadził jeśli chodzi o tych top Brazylijczyków