0

@mekston Patrząc na najbardziej kompletną wersję Leo to twoim zdaniem jaki sezon był jego najlepszym? Moim zdaniem 14/15 albo 10/11 tak szczerze

1

@Robert_Kubica No też go za to szanuje,że nie jest to piłkarz wybuchowy i impulsywny, tylko robi swoje i tyle. Ale po prostu przyspieszenie i wykończenie ma nie z tej ziemi, jakby jeszcze z piłką przy nodze był lepszy to byłby serio nie do powstrzymania taka prawda.

1

@Laminedependencia No nie gadaj

0

@Robert_Kubica No ta,ale Messi to jest piłkarz wyznaczający ten sufit dla wszystkich innych, czysto piłkarsko to nie ma co nawet porównywać

0

Aż strach pomyśleć gdzie jest sufit Mbappe

0

Oby się odbudował chlopak

1

@Rupert_Haubica dla beki

2

@BHAFCB No postarali się chłopaki haha

0

@ATT Siłownia XDD mu by się przydał mały reset i wrócenie do rytmu meczowego i treningowego a nie jakaś siłownia

0

@Barca_Big_Moment Dopiero początek sezonu, spokojnie

0

@czarny20 Marcelo XDDD

0

@adi7adi8 też tak myślę,ale moga jeszcze zaskoczyć jesli Barca i Real będą miały jakiś większy dołek w jakiejś części sezonu

2

@MYTO Tobie też misiaku

1

To zdjęcie chłopaków ma swój klimat w mojej opinii, fajnie,że się trzymają ze sobą bo to też dobrze oddziałuje na relacje w drużynie.

3

Ludzie tak narzekają na łysego,że zajeżdża naszych,ale Flick też nie szczędzi np Pedriemu którego nie zdjął w meczu z Sevilla tylko trzymał go do końca nie wiem czemu,albo Yamalowi dał cały mecz z PSG.

1

@directedbyfcb No,ale bez przesady,że od razu "koszmarnie".

2

@mr Barca No,ale musisz przyznać,że w tym sezonie z przygotowaniem fizycznym jest coś nie tak i cała Barcelona wygląda na jakąś zmęczoną

1

@Derean Koszmarnie? To jest żart?

1

@blakkudium no ładnie to zrobił trzeba przyznać

1

@Pedryrodryges O widzę,że umiesz przewidywać przyszłość. Ciekawa umiejętnoś,ale raczej mało realna w tym świecie.

0

@malicinho All time czy obecnie?

1

@Andi18 Przecież wszytko może się zmienić szczególnie w naszym zespole, więc ja ten mecz traktuje jako,zimny prysznic i tyle.

1

@Bolton W sumie nie czytam tego co ludzie na tej stronie piszą po meczach,ale stwierdzilem,że po prostu sobie poczytam i faktycznie jest tutaj grube odklejenie niektórych jednostek

1

Jest dopiero początek października i jestem pewien,że jeszcze dużo się zmieni w kontekście naszej gry,ale ludzie na ten stronie i tak już skreślają nasze szanse na LM i już wręczają ten puchar PSG XDD

1

@norbi77 Nie no bez jaj XDD

2

@Popitek12 A trawa jest zielona

0

@Murazor Nie no szanujmy się, zidane to był kot w swoim prime.

2

@Aragorn33 zidane też i David Silva

4

@Worny Normalnie klej w nodze. Obecnie najlepsza 8 świata w mojej opinii, tak samo jak w tamtym sezonie.

0

@Cules69 Neymar, Ronaldinho, Robinho, Adriano, Ronaldo Nazario, Romario. Jedynie Kaka sie dobrze prowadził jeśli chodzi o tych top Brazylijczyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?