Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
1
@MigcampistaCesc Ale Bernala i Gaviego to ty zostaw
0
@vangoor Krystyna?
0
@Aristocrate_7 Też myślałem nad Samu, Solidny napastnik, ciekawe tylko jak by sobie poradził poza Portugalia,ale gral kiedyś w Deportivo Alaves i nawet gola nam strzelił z tego co pamiętam.
1
@Szklaner Dobry przykład,żeby od razu wszystkich nie pakować do jednego worka, są kibice z klasą i bez niej.
1
@Ojciec5tkidzieci Titanoboa, jest to intrygujące,że potrafił rosnąć do takich rozmiarów, a pewnie były większe gatunki niż udokumentowano,ale niestety ich jeszcze nie odkryto
4
@12Frost12 Kiedyś klasa, dzisiaj lekki obciach
1
@kazbychu Zawsze mnie bawią tacy kibole. Jak są razem to tacy mocni,ale samemu to już cichutko siedzą.
1
@OskP Drużyny by bardziej były nastawione na ofensywę, dla mnie plus
1
@KrwawiaceoczyVEB Ale on nawet się dobrze nie pokazał bo nie gra praktycznie XD
0
@krol211 Nawet lepiej niż solidnie, mega progres względem np meczu z bilbao
5
@LOPEZ16 Ale on ma 18 lat dopiero więc na pewno jeszcze się dużo zmieni w kontekście jego gry. Nie ma co pochopnie oceniać
3
@barteq On jest przecież pewniejszy nawet od takiego Cubarsiego
1
@David_Martin Ale ja tylko chciałem podkreślić geniusz Messiego i jego ważną rolę w meczach. Nie pisze tego,żeby umniejszać naszym dzisiejszym rewelacyjnym zawodnikom,że są gorsi bo pisząc to nie miałem nawet w najmniejszym stopniu tego na myśli. Więc nie wiem do czego pijesz tak szczerze.
0
@Matt_i1992 Przede wszystkim Messiego mieliśmy i to robiło niewyobrażalną różnicę.
0
@Faro akurat takie rzeczy się chwali bo zanikają w współczesnej piłce, Joga bonito, zabawa. Zresztą w tej akcji skupił na sobie uwagę obrońców i Cubarsi mógł przyspieszyć akcje i zagrać np przez środek bo się zrobiła luka
4
To jest dramat jak ta La liga stała się słaba. Dostają baty od każdego w Europie,szczególnie na tle takich angielskich drużyn widać przepaść obecnie.
1
@Kamiloza91 Debilem nie jest,ale jego zagranie było idiotyczne, bez dwóch zdań
2
@Peciak I karny dla Realu
0
@Robert_Kubica No ciężko by było
2
Komentarz usunięty
0
@yoli W ogóle mam wrażenie, że lepiej by grał na skrzydle, bo w obronie to czasami dramat
1
Jak fort zagrał?
4
@Popitek12 Ciężki wybór,ale chyba jednak Cristiano Ronaldo
@mekston
2
@BHAFCB najlepszy skrzydlowy na świecie obecnie prawdopodobnie
0
@Herato Neymar?
2
@Comentateiro Żeby mieć szansę zagrac w potężnym Bayernie?
4
@Katalończyk 99 W Hiszpanii zdecydowanie
0
@Andi18 Śmiesznie jakby awansowali na mundial i jeszcze go wygrali
0
Ej dawajcie opowiedzcie jakieś śmieszne sytuacje jak chodziliście do szkoły
2
@davidek1997 Komentarz dla tak zwanego zasięgu