1

@MigcampistaCesc Ale Bernala i Gaviego to ty zostaw

0

@vangoor Krystyna?

0

@Aristocrate_7 Też myślałem nad Samu, Solidny napastnik, ciekawe tylko jak by sobie poradził poza Portugalia,ale gral kiedyś w Deportivo Alaves i nawet gola nam strzelił z tego co pamiętam.

1

@Szklaner Dobry przykład,żeby od razu wszystkich nie pakować do jednego worka, są kibice z klasą i bez niej.

1

@Ojciec5tkidzieci Titanoboa, jest to intrygujące,że potrafił rosnąć do takich rozmiarów, a pewnie były większe gatunki niż udokumentowano,ale niestety ich jeszcze nie odkryto

4

@12Frost12 Kiedyś klasa, dzisiaj lekki obciach

1

@kazbychu Zawsze mnie bawią tacy kibole. Jak są razem to tacy mocni,ale samemu to już cichutko siedzą.

1

@OskP Drużyny by bardziej były nastawione na ofensywę, dla mnie plus

1

@KrwawiaceoczyVEB Ale on nawet się dobrze nie pokazał bo nie gra praktycznie XD

0

@krol211 Nawet lepiej niż solidnie, mega progres względem np meczu z bilbao

5

@LOPEZ16 Ale on ma 18 lat dopiero więc na pewno jeszcze się dużo zmieni w kontekście jego gry. Nie ma co pochopnie oceniać

3

@barteq On jest przecież pewniejszy nawet od takiego Cubarsiego

1

@David_Martin Ale ja tylko chciałem podkreślić geniusz Messiego i jego ważną rolę w meczach. Nie pisze tego,żeby umniejszać naszym dzisiejszym rewelacyjnym zawodnikom,że są gorsi bo pisząc to nie miałem nawet w najmniejszym stopniu tego na myśli. Więc nie wiem do czego pijesz tak szczerze.

0

@Matt_i1992 Przede wszystkim Messiego mieliśmy i to robiło niewyobrażalną różnicę.

0

@Faro akurat takie rzeczy się chwali bo zanikają w współczesnej piłce, Joga bonito, zabawa. Zresztą w tej akcji skupił na sobie uwagę obrońców i Cubarsi mógł przyspieszyć akcje i zagrać np przez środek bo się zrobiła luka

4

To jest dramat jak ta La liga stała się słaba. Dostają baty od każdego w Europie,szczególnie na tle takich angielskich drużyn widać przepaść obecnie.

1

@Kamiloza91 Debilem nie jest,ale jego zagranie było idiotyczne, bez dwóch zdań

2

@Peciak I karny dla Realu

0

@Robert_Kubica No ciężko by było

2

Komentarz usunięty

0

@yoli W ogóle mam wrażenie, że lepiej by grał na skrzydle, bo w obronie to czasami dramat

1

Jak fort zagrał?

4

@Popitek12 Ciężki wybór,ale chyba jednak Cristiano Ronaldo
@mekston

2

@BHAFCB najlepszy skrzydlowy na świecie obecnie prawdopodobnie

0

@Herato Neymar?

2

@Comentateiro Żeby mieć szansę zagrac w potężnym Bayernie?

4

@Katalończyk 99 W Hiszpanii zdecydowanie

0

@Andi18 Śmiesznie jakby awansowali na mundial i jeszcze go wygrali

0

Ej dawajcie opowiedzcie jakieś śmieszne sytuacje jak chodziliście do szkoły

2

@davidek1997 Komentarz dla tak zwanego zasięgu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?