2

@Szicek10 nie no właśnie głównie chodzi o półfinał,ale z tym drugim też masz rację

0

@FcPortoFan1999 trochę tak,ale zobaczymy po tym sezonie co i jak

0

@MisterGuardiola Ale to akurat inna para kaloszy wydaje mi się
Zresztą Bellingham jest jakiś tragiczny czy co?

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wydaje mi się,że Real to zbyt duży klub,żeby ciągle tam był taki nieuporządkowany chaos

0

Jedyne czego można zazdrościć Realowi to Nico Paza, aż strach pomyśleć gdzie ma sufit chłopak

0

@Encore zesty vvd

0

W Bydgoszczy teraz strach na Śródmieście wyjść iykyk

6

@Laminedependencia dosłownie gościu nie miał jak zabrać tej nogi przecież. Zazwyczaj ludzie którzy mają najwięcej do powiedzenia to ci co nigdy piłki nie kopnęli w swoim życiu

2

@Mario96w Miejmy wiarę w Guardiolę i jego plan

1

Akurat liga wielbłądów powinna być na 1 za premier league

2

Ludzie którzy mówią, że to clickbait powinni mieć odłączony dostęp do internetu

1

@Dieselzor Dobra tam cichutko hejterze, daj się nacieszyć małymi rzeczami, lepsze to niż nic

0

Ludzie trochę za szybko go skreślają mimo wszystko, w tym sezonie jest przeciętny a czesto nawet słaby,ale tamten sezon miał świetny i pokazał ,że jest to bardzo dobry zawodnik na swojej pozycji. Tak samo z Pedriego ludzie skreslali kiedy co sezon miał jakąś poważna kontuzję.

1

@Comentateiro Dziadzia nie takie rzeczy świat widział i nie takie już rzeczy Barca nasza ukochana robiła.

2

@Hosh Co jak co,ale to jest kontrowersyjna opinia z twojej strony

0

@tribo Niekoniecznie, zauważ,że Barca ma często 2 połowy lepsze, jeśli o to ci chodzi

1

@tribo Jakby można się zajeżdżać w meczach,ale treningi dużo zmieniają, a Flick mam wrażenie,że tam nie oszczędza naszych.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na skalę jego potencjału i umiejętności to całe życie tam nie spędzi, a na pewno nie jeśli będą go na ławce trzymać

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję,że Mora pójdzie gdzieś do jakiegoś giganta europejskiego bo w Porto się marnuje chlopak

0

W ogóle dlaczego ten trener Porto nie wystawił na końcówkę najlepszego Portugalskiego talentu Rodrigo Mory? Chłop który jest niesamowitym dryblerem by się mega przydał w takim meczu gdzie nic nie idzie.

0

@Pedri16Future Jakbym miał stawiać, to pewnie cofnie się w czasie i po prostu strzeli więcej bo dla niego to nie problem

0

@LinekMichal No,ale treningi z takimi piłkarzami i takim trenerem to też dużo się rozwinie na pewno. Zobaczymy jak to będzie,ale ja bym stawiał,że ma dobre środowisko do rozwoju.

4

@aldewir Ktoś kto ma lekkie pojęcie o piłce albo kiedyś grał ten wie,że to nie jest wcale bardzo dużo

0

@LinekMichal Akurat Enrique stawia na młodych, więc jeśli będzie pokazywać się z dobrej strony, to na pewno szansę będzie mieć na granie.

1

wiedziałem,że ludzie będą mieć ból dupy w komentarzach haha

6

Niech się mu wiedzie, nie ma co życzyć źle chłopakowi

0

Te araby na tych skrzydłach w Oviedo ładnie chodzą trzeba przyznać

0

@barcowy1899 Ale on nawet za Xaviego dużo lepiej wyglądał więc myślę,że tu coś innego jest na rzeczy

0

@Consigliere Z Patyków i śliny XD

0

@Ptasior Akurat myślę,że mimo wszytko mamy tyle jakości w ofensywie i pomocy,że mimo słabej obrony damy radę przynajmniej ten półfinał puknąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?