Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
2
@Szicek10 nie no właśnie głównie chodzi o półfinał,ale z tym drugim też masz rację
0
@FcPortoFan1999 trochę tak,ale zobaczymy po tym sezonie co i jak
0
@MisterGuardiola Ale to akurat inna para kaloszy wydaje mi się
Zresztą Bellingham jest jakiś tragiczny czy co?
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy, wydaje mi się,że Real to zbyt duży klub,żeby ciągle tam był taki nieuporządkowany chaos
0
Jedyne czego można zazdrościć Realowi to Nico Paza, aż strach pomyśleć gdzie ma sufit chłopak
0
@Encore zesty vvd
0
W Bydgoszczy teraz strach na Śródmieście wyjść iykyk
6
@Laminedependencia dosłownie gościu nie miał jak zabrać tej nogi przecież. Zazwyczaj ludzie którzy mają najwięcej do powiedzenia to ci co nigdy piłki nie kopnęli w swoim życiu
2
@Mario96w Miejmy wiarę w Guardiolę i jego plan
1
Akurat liga wielbłądów powinna być na 1 za premier league
2
Ludzie którzy mówią, że to clickbait powinni mieć odłączony dostęp do internetu
1
@Dieselzor Dobra tam cichutko hejterze, daj się nacieszyć małymi rzeczami, lepsze to niż nic
0
Ludzie trochę za szybko go skreślają mimo wszystko, w tym sezonie jest przeciętny a czesto nawet słaby,ale tamten sezon miał świetny i pokazał ,że jest to bardzo dobry zawodnik na swojej pozycji. Tak samo z Pedriego ludzie skreslali kiedy co sezon miał jakąś poważna kontuzję.
1
@Comentateiro Dziadzia nie takie rzeczy świat widział i nie takie już rzeczy Barca nasza ukochana robiła.
2
@Hosh Co jak co,ale to jest kontrowersyjna opinia z twojej strony
0
@tribo Niekoniecznie, zauważ,że Barca ma często 2 połowy lepsze, jeśli o to ci chodzi
1
@tribo Jakby można się zajeżdżać w meczach,ale treningi dużo zmieniają, a Flick mam wrażenie,że tam nie oszczędza naszych.
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na skalę jego potencjału i umiejętności to całe życie tam nie spędzi, a na pewno nie jeśli będą go na ławce trzymać
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję,że Mora pójdzie gdzieś do jakiegoś giganta europejskiego bo w Porto się marnuje chlopak
0
W ogóle dlaczego ten trener Porto nie wystawił na końcówkę najlepszego Portugalskiego talentu Rodrigo Mory? Chłop który jest niesamowitym dryblerem by się mega przydał w takim meczu gdzie nic nie idzie.
0
@Pedri16Future Jakbym miał stawiać, to pewnie cofnie się w czasie i po prostu strzeli więcej bo dla niego to nie problem
0
@LinekMichal No,ale treningi z takimi piłkarzami i takim trenerem to też dużo się rozwinie na pewno. Zobaczymy jak to będzie,ale ja bym stawiał,że ma dobre środowisko do rozwoju.
4
@aldewir Ktoś kto ma lekkie pojęcie o piłce albo kiedyś grał ten wie,że to nie jest wcale bardzo dużo
0
@LinekMichal Akurat Enrique stawia na młodych, więc jeśli będzie pokazywać się z dobrej strony, to na pewno szansę będzie mieć na granie.
1
wiedziałem,że ludzie będą mieć ból dupy w komentarzach haha
6
Niech się mu wiedzie, nie ma co życzyć źle chłopakowi
0
Te araby na tych skrzydłach w Oviedo ładnie chodzą trzeba przyznać
0
@barcowy1899 Ale on nawet za Xaviego dużo lepiej wyglądał więc myślę,że tu coś innego jest na rzeczy
0
@Consigliere Z Patyków i śliny XD
0
@Ptasior Akurat myślę,że mimo wszytko mamy tyle jakości w ofensywie i pomocy,że mimo słabej obrony damy radę przynajmniej ten półfinał puknąć