Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
6
@Hubsao Akurat procenty są jedną z bardziej przydatnych rzeczy w matematyce.
Tych przydatnych rzeczy jest gdzieś z 5% xD
2
@Lionel_Messi10 No i kozacko
0
@Ksavix No zapisywali to wszystko. A jak inaczej mieli to zapisywać xD?
0
@VamosVamos No nie bo z Bayernem był w kadrze a nie wszedł (Pablo Torre wszedł a nie on co już o czymś świadczy).
0
@wojtekwojtkowski999 Proszę
5
@Xxxbarca4ever Mógł...
0
@wojtekwojtkowski999 Jesli chodzi o LM to tak (po meczu najlepszy gracz dostaje taką małą nagrodę), a jelsi chodzi o La Lige to jest tylko takie wyroznienie (King of the match) ale to tylko realizator wyświetla na ekranie. Nie ma żadnej strony Jesli chodzi o MVP meczów La ligi ,ale Jesli chodzi o LM to jest ( wpisz: " MVP champions league")
2
@DonMatteo901 No i jeszcze może 8ZP zgarnąć...
0
@Ksavix No nie, popatrz na drewnianego Ferrana a na robiącego różnice Fatiego gdy wchodzi z ławki.
0
@VamosVamos No, gdyby nie odczuwał bólu to by był w pierwszym składzie...
0
@FanBarcy22 Sprawdziłem i dokładnie to 1002 haha
0
@Bocheno1 No i kogo to obchodzi? Co to ma do rzeczy? Chciałeś się popisać a nie wyszło...
0
@MesQueUnClub96 W TYM SEZONIE... Ale chodzi mi o poprzednie.
0
@jacobFCB Nie wiadomo na ile % jest gotowy.
0
@Coutinho007 No, tylko właśnie nie wiadomo czy Gavi jest w 100% gotowy
2
Chłopaki, Ferran za Dembusia i Gavi rusza z buta za Busiego. Vamos!!!
1
Jak nie strzelać to ciekawe czy bić się umiemy w takich sytuacjach?
6
Ale poco Frenkie strzelał? Przecież Busi był 40 metrów z tyłu...
1
@MesQueUnClub96 ile było wtedy podań? 1000 XD?
2
Nie no zapomnijmy to,że Fati gdy wchodził z ławki to robił największą różnice w tym sezonie spośród wszystkich graczy. Do tego dobre liczby jak na 3/4 czasu spędzonego w szpitalu. No,ale wiadomo niektórzy uważają,że on do Barcy B się nadaje... Pseudo eksperci
0
@VamosVamos Gavi jeszcze odczuwa ból więc raczej nie może.
0
Jezu... Alba w prost w zawodnika Valenci...
0
Kurrrrde, prawie :)
0
@Ksavix Dobry żart haha
0
@Fanas7 Wpisz strumyk i znajdź sobie ;)
0
@szczurzysyn Kpina to jest twoje konto tutaj.
0
@Zoker No bo Henry będzie Supermana grał z czego się bardzo cieszę bo idealnie pasuje do tej roli :)
2
No za chwilę Fati strzeli i wam buźkę zamknie :))
0
@KlonaZepan A mecz z Celtą? Widziałeś jego drybling? Zresztą jakbyś może oglądał mecze to byś widział jak drybluje.
0
@msmsms Messi (w naszych barwach) xD