6

@Hubsao Akurat procenty są jedną z bardziej przydatnych rzeczy w matematyce.
Tych przydatnych rzeczy jest gdzieś z 5% xD

2

@Lionel_Messi10 No i kozacko

0

@Ksavix No zapisywali to wszystko. A jak inaczej mieli to zapisywać xD?

0

@VamosVamos No nie bo z Bayernem był w kadrze a nie wszedł (Pablo Torre wszedł a nie on co już o czymś świadczy).

0

5

@Xxxbarca4ever Mógł...

0

@wojtekwojtkowski999 Jesli chodzi o LM to tak (po meczu najlepszy gracz dostaje taką małą nagrodę), a jelsi chodzi o La Lige to jest tylko takie wyroznienie (King of the match) ale to tylko realizator wyświetla na ekranie. Nie ma żadnej strony Jesli chodzi o MVP meczów La ligi ,ale Jesli chodzi o LM to jest ( wpisz: " MVP champions league")

2

@DonMatteo901 No i jeszcze może 8ZP zgarnąć...

0

@Ksavix No nie, popatrz na drewnianego Ferrana a na robiącego różnice Fatiego gdy wchodzi z ławki.

0

@VamosVamos No, gdyby nie odczuwał bólu to by był w pierwszym składzie...

0

@FanBarcy22 Sprawdziłem i dokładnie to 1002 haha

0

@Bocheno1 No i kogo to obchodzi? Co to ma do rzeczy? Chciałeś się popisać a nie wyszło...

0

@MesQueUnClub96 W TYM SEZONIE... Ale chodzi mi o poprzednie.

0

@jacobFCB Nie wiadomo na ile % jest gotowy.

0

@Coutinho007 No, tylko właśnie nie wiadomo czy Gavi jest w 100% gotowy

2

Chłopaki, Ferran za Dembusia i Gavi rusza z buta za Busiego. Vamos!!!

1

Jak nie strzelać to ciekawe czy bić się umiemy w takich sytuacjach?

6

Ale poco Frenkie strzelał? Przecież Busi był 40 metrów z tyłu...

1

@MesQueUnClub96 ile było wtedy podań? 1000 XD?

2

Nie no zapomnijmy to,że Fati gdy wchodził z ławki to robił największą różnice w tym sezonie spośród wszystkich graczy. Do tego dobre liczby jak na 3/4 czasu spędzonego w szpitalu. No,ale wiadomo niektórzy uważają,że on do Barcy B się nadaje... Pseudo eksperci

0

@VamosVamos Gavi jeszcze odczuwa ból więc raczej nie może.

0

Jezu... Alba w prost w zawodnika Valenci...

0

Kurrrrde, prawie :)

0

@Ksavix Dobry żart haha

0

@Fanas7 Wpisz strumyk i znajdź sobie ;)

0

@szczurzysyn Kpina to jest twoje konto tutaj.

0

@Zoker No bo Henry będzie Supermana grał z czego się bardzo cieszę bo idealnie pasuje do tej roli :)

2

No za chwilę Fati strzeli i wam buźkę zamknie :))

0

@KlonaZepan A mecz z Celtą? Widziałeś jego drybling? Zresztą jakbyś może oglądał mecze to byś widział jak drybluje.

0

@msmsms Messi (w naszych barwach) xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?