Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
0
@Rust_Cohle Ławka? Za bycie kluczowym graczem w tym sezonie i bycie jednym z 3 najlepszych graczy? Uuuuuu nieźle Pana powaliło.
0
Komentarz usunięty
7
@takisobiektos XDDD
Tak Gavi który w wielu meczach sam ciągnie Barce a ma 18 lat.
0
@MesQueUnClub96 Powody:
-Porazka na Mundialu
- Prawdopodobnie nie wyjście z grupy LM
- Dwa wyżej wymienione
1
@Hawajczyk Brakuje mu tylko prostopadłego podania i jakiejś konkretnej wrzutki a to są ważne cechy dla pomocnika. Ale spokojnie, ma 18 lat i jeszcze ma czas :)
0
@bartekvisca LE* xD
0
Gavi zasłużenie choć inni też włożyli dużo pracy w poprzednim sezon.
0
@Rust_Cohle Po*ebany jesteś jakiś xD
0
@The_Man Wiadomo,ale asysta to asysta.
0
@Hawajczyk Myślę,że zmęczenie może robić swoje. Chłopak gra wszystko w reprezentacji i w Barcelonie. Nie dziwię się,że ciężej mu jest. Ale to jest dziwne bo z Celtą elegancko grał. Choć moim zdaniem ten mecz z Interem nie można mu dać na minus. Przypominam, że raz przyblokował w świetny sposób strzał chyba Edina (pewnie byłby gol). Zresztą cały mecz zapierniczał i walczył. No,ale jestem ciakwy jak to wszystko się potoczy bo chłopak ma wielki talent. Pozdrawiam
0
@The_Man Bez przesady, Roberto w defensywie słabo,ale asystę zaliczył...
0
@Bocheno1 Dobrze,ze ty o tym nie decydujesz xD
0
@ObiektywnyKibic121 A mecz się skończył? Nie, zresztą Gavi świetnie walczy w defensywie.
0
@Mroziu Dla niektórych Gavi jest do zmiany xD
0
Raphinha i Dembele najlepsi
Najgorszy Alonso
6
@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Sau_Ron @fart jeszcze paru ziomów by się znalazło pewnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A może Gavi na skrzydle ? Frenkie dee Jong by grał, a Gavi np. grał Atletico czy espanyolem jako skrzydłowy. I wtedy to działało, w sumie Balde też by mógł grać.
14
To się nie zalicza do oficjalnych statystyk,ale fajna ciekawostka.
1
@Pawel13sz Już wtedy był kozakiem, a potem Najlepszym w historii:)
1
@Lionel_Messi10 Szkoda,że nie zagrał. By się pewnie do Krystiana zbliżył w bramkach.
3
Chłopaki, rozwalamy ten Inter!!! Ja obstawiam jakieś przebudzenie mocy i wygraną 3:1.
3
Gavi i Pedri w przyszłości to mogą być potwory! Wiadomo Gaviemu brakuje jeszcze prostopadłego podania (choć z Mallorca raz zagrał świetnie do Pedriego),ale waleczność, przejęcia, odbiory, wslizgi itd. do tego świetny drybling,naprawde musi to budzić podziw. Pedri oczywiście nie jest tak dobry jak Gavi w defensywie,ale dryblingi, gole asysty, rozegranie, do tego potrafi świetnie zagrać piłkę do partnera (prostopadła, przerzucenie, podcinka itd). Vamos Gavi i Pedri!
3
@chrissssty69 Pier*olisz głupoty, chłopie
1
A to gra na czas jest nie przepisowa? No nie, a wiec nie płacz.
1
@fart Raphinha* :D
0
@Bartosz85 Balde słabo... Dziś to Ter, Gavi i Pedri byli najlepsi i taka prawda.
1
@sevs Ja też jestem, jako jeden z nielicznych.
3
@Sau_Ron @adi7adi8 @dawid4444 Dzięki mordeczki :D miłej nocy życzę
3
@Roobo Sytuacja sporna