0

@Rust_Cohle Ławka? Za bycie kluczowym graczem w tym sezonie i bycie jednym z 3 najlepszych graczy? Uuuuuu nieźle Pana powaliło.

0

Komentarz usunięty

7

@takisobiektos XDDD
Tak Gavi który w wielu meczach sam ciągnie Barce a ma 18 lat.

0

@MesQueUnClub96 Powody:
-Porazka na Mundialu
- Prawdopodobnie nie wyjście z grupy LM
- Dwa wyżej wymienione

1

@Hawajczyk Brakuje mu tylko prostopadłego podania i jakiejś konkretnej wrzutki a to są ważne cechy dla pomocnika. Ale spokojnie, ma 18 lat i jeszcze ma czas :)

0

0

Gavi zasłużenie choć inni też włożyli dużo pracy w poprzednim sezon.

0

@Rust_Cohle Po*ebany jesteś jakiś xD

0

@The_Man Wiadomo,ale asysta to asysta.

0

@Hawajczyk Myślę,że zmęczenie może robić swoje. Chłopak gra wszystko w reprezentacji i w Barcelonie. Nie dziwię się,że ciężej mu jest. Ale to jest dziwne bo z Celtą elegancko grał. Choć moim zdaniem ten mecz z Interem nie można mu dać na minus. Przypominam, że raz przyblokował w świetny sposób strzał chyba Edina (pewnie byłby gol). Zresztą cały mecz zapierniczał i walczył. No,ale jestem ciakwy jak to wszystko się potoczy bo chłopak ma wielki talent. Pozdrawiam

0

@The_Man Bez przesady, Roberto w defensywie słabo,ale asystę zaliczył...

0

@Bocheno1 Dobrze,ze ty o tym nie decydujesz xD

0

@ObiektywnyKibic121 A mecz się skończył? Nie, zresztą Gavi świetnie walczy w defensywie.

0

@Mroziu Dla niektórych Gavi jest do zmiany xD

0

Raphinha i Dembele najlepsi
Najgorszy Alonso

6

@Lionel_Messi10 @Pawel13sz @Sau_Ron @fart jeszcze paru ziomów by się znalazło pewnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A może Gavi na skrzydle ? Frenkie dee Jong by grał, a Gavi np. grał Atletico czy espanyolem jako skrzydłowy. I wtedy to działało, w sumie Balde też by mógł grać.

14

To się nie zalicza do oficjalnych statystyk,ale fajna ciekawostka.

1

@Pawel13sz Już wtedy był kozakiem, a potem Najlepszym w historii:)

1

@Lionel_Messi10 Szkoda,że nie zagrał. By się pewnie do Krystiana zbliżył w bramkach.

3

Chłopaki, rozwalamy ten Inter!!! Ja obstawiam jakieś przebudzenie mocy i wygraną 3:1.

3

Gavi i Pedri w przyszłości to mogą być potwory! Wiadomo Gaviemu brakuje jeszcze prostopadłego podania (choć z Mallorca raz zagrał świetnie do Pedriego),ale waleczność, przejęcia, odbiory, wslizgi itd. do tego świetny drybling,naprawde musi to budzić podziw. Pedri oczywiście nie jest tak dobry jak Gavi w defensywie,ale dryblingi, gole asysty, rozegranie, do tego potrafi świetnie zagrać piłkę do partnera (prostopadła, przerzucenie, podcinka itd). Vamos Gavi i Pedri!

3

@chrissssty69 Pier*olisz głupoty, chłopie

1

A to gra na czas jest nie przepisowa? No nie, a wiec nie płacz.

1

@fart Raphinha* :D

0

@Bartosz85 Balde słabo... Dziś to Ter, Gavi i Pedri byli najlepsi i taka prawda.

1

@sevs Ja też jestem, jako jeden z nielicznych.

3

@Sau_Ron @adi7adi8 @dawid4444 Dzięki mordeczki :D miłej nocy życzę

3

@Roobo Sytuacja sporna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?