2

@Kgorecki2500 W 22 nie ma na 100% bo sam Barca grałem. Ale,myślę,ze w 23 będzie miał.

6

@AlexDark00 Barcelona przegrała z Bayernem i na razie nie miała TOP rywala. Messi może nam ułatwić wygrywanie takich meczy jak z Bayernem ;)

1

@Lionel_Messi10 Myślę,ze to był top 3 jego sezonów w karierze. Choć Leo miał prawie każdy genialny ;)

0

@barcelonaLM Ja sie nie wypowiadam, sędzia zaliczył gola i tyle :))

2

@FCBparasiempre Urwą im dziś te punkciki i Barca będzie miała lidera :)) Trzeba wierzyć do końca!!!

1

@AdrianAdrian Oby Adi :)

2

@VamosRakieta Akurat dobry mecz z Elche tego nie potwierdza. Jestem pewien,że np. z Bayernem czy innymi drużynami nic by nie zrobił. No,ale może to być dobry zmiennik na takie mecze jak z Elche.

1

@P33ck Skończył się

1

@Gwyn Trochę tak

0

@Barca1922 Gdzie ten pajac przy Leo... XD

0

@MesQueUnClub96 No nie dziwne jak jest środkowym napastnikiem,ale i tak szacun.

0

@barcelonaLM No to widocznie ty masz rację a sędzia nie :D

0

@barcelonaLM No,ale pokazywali,że lewy nie był na spalonym xD

0

@barcelonaLM Ale pokazywali powtórki i wyznaczona linie z której wynika,że nie był na spalonym.

1

@Lionel_Messi10 Jeszcze nie, mecz pod kontrolą jest. Tak 60-70 minuta może wejść myślę.

1

@tbas Mecz meczowi nie równy. Do tego forma może się zmienić z dnia na dzień ( w niewielkim stopniu,ale jednak)

6

@Image Ja jestem zadowolony z niego.

0

@koksik2700 Dobry trolling xD

0

Gavi i Pedri fajnie jakby odpoczęli ponieważ czeka nas ciężki październik. No i jeszcze przerwa na repke.

0

Świetna wiadomość!!!

7

@VanBarca Pedri ma 19 lat jakby co.

3

@VamosVamos Ale się splakales, widać,że przemawia przez ciebie nienawiść. Ogólnie Gavi zagrał dziś najlepiej i Jeśli mówisz,że Touchameni i Camavinga zjadają Pedriego i Gaviego to xD

1

@Criss18Barca Dajcie wody!

1

I znowu słaby Dr Jong... Kessie albo Pablo lepiej żeby zagrali.

0

Barcelona nie zremisowała 3 meczów i jeden przegrała. Powinno to być poprawione.

1

@MesQueUnClub96 Myślę,że aż tak nie,ale 40 może być.

7

@FC1899Barca Tak tylko,że Benz wygrał Superpuchar Hiszpanii, La Lige, ligę mistrzów, został najlepszym strzelcem LM w tamtym sezonie i zdobył Pichichi. Do tego Liga Narodów z Francją i parę bramek dołożył. Nadal mało?

0

@masq Dlaczego? XD

0

@AlphaNumeric Raphinhe bym dał jeszcze

1

@Medium Aj te pająki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?