Adi123456789
Dołączył/a: styczeń 2021
Ulica świętej Anny numer 34 mieszkania 11 w Brzezinach
14 obserwujących
10 obserwowanych
2
@Kgorecki2500 W 22 nie ma na 100% bo sam Barca grałem. Ale,myślę,ze w 23 będzie miał.
6
@AlexDark00 Barcelona przegrała z Bayernem i na razie nie miała TOP rywala. Messi może nam ułatwić wygrywanie takich meczy jak z Bayernem ;)
1
@Lionel_Messi10 Myślę,ze to był top 3 jego sezonów w karierze. Choć Leo miał prawie każdy genialny ;)
0
@barcelonaLM Ja sie nie wypowiadam, sędzia zaliczył gola i tyle :))
2
@FCBparasiempre Urwą im dziś te punkciki i Barca będzie miała lidera :)) Trzeba wierzyć do końca!!!
1
@AdrianAdrian Oby Adi :)
2
@VamosRakieta Akurat dobry mecz z Elche tego nie potwierdza. Jestem pewien,że np. z Bayernem czy innymi drużynami nic by nie zrobił. No,ale może to być dobry zmiennik na takie mecze jak z Elche.
1
@P33ck Skończył się
1
@Gwyn Trochę tak
0
@Barca1922 Gdzie ten pajac przy Leo... XD
0
@MesQueUnClub96 No nie dziwne jak jest środkowym napastnikiem,ale i tak szacun.
0
@barcelonaLM No to widocznie ty masz rację a sędzia nie :D
0
@barcelonaLM No,ale pokazywali,że lewy nie był na spalonym xD
0
@barcelonaLM Ale pokazywali powtórki i wyznaczona linie z której wynika,że nie był na spalonym.
1
@Lionel_Messi10 Jeszcze nie, mecz pod kontrolą jest. Tak 60-70 minuta może wejść myślę.
1
@tbas Mecz meczowi nie równy. Do tego forma może się zmienić z dnia na dzień ( w niewielkim stopniu,ale jednak)
6
@Image Ja jestem zadowolony z niego.
0
@koksik2700 Dobry trolling xD
0
Gavi i Pedri fajnie jakby odpoczęli ponieważ czeka nas ciężki październik. No i jeszcze przerwa na repke.
0
Świetna wiadomość!!!
7
@VanBarca Pedri ma 19 lat jakby co.
3
@VamosVamos Ale się splakales, widać,że przemawia przez ciebie nienawiść. Ogólnie Gavi zagrał dziś najlepiej i Jeśli mówisz,że Touchameni i Camavinga zjadają Pedriego i Gaviego to xD
1
@Criss18Barca Dajcie wody!
1
I znowu słaby Dr Jong... Kessie albo Pablo lepiej żeby zagrali.
0
Barcelona nie zremisowała 3 meczów i jeden przegrała. Powinno to być poprawione.
1
@MesQueUnClub96 Myślę,że aż tak nie,ale 40 może być.
7
@FC1899Barca Tak tylko,że Benz wygrał Superpuchar Hiszpanii, La Lige, ligę mistrzów, został najlepszym strzelcem LM w tamtym sezonie i zdobył Pichichi. Do tego Liga Narodów z Francją i parę bramek dołożył. Nadal mało?
0
@masq Dlaczego? XD
0
@AlphaNumeric Raphinhe bym dał jeszcze
1
@Medium Aj te pająki