La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Kochani kibice, mam do was 2 pytania. Pierwsze to czy jest jakaś szansa..; to znaczy szansa zawsze jest, tylko czy Atletico jest w stanie dzisiaj urwać choćby jeden punkt Realowi Madryt? ponieważ postawiłem na jednym kuponie Atletico z podpórka a na drugim remis. A na koniec chciałbym zapytać o nasz mecz w Lidze mistrzów z Interem Mediolan. Otóż ostatni mecz graliśmy z Bayernem we wtorek a ten z Interem też gramy we wtorek, zgadza się? Tylko z jakiego powodu drugi raz z rzędu gramy we wtorek? skoro zawsze było na przemian, raz wtorek, drugi raz w środe. Gdybyśmy grali w środe to obejrzałbym sobie w polskiej telewizji a tak to chyba.... wykupie sobie w końcu kablówke

0

@FCBparasiempre remis bardzo prawdopodobny. A jeśli chodzi o LM to następny mecz Z BAYERNEM Barca zagra w środę, więc jest na przemian.

1

@FCBparasiempre Bez Benzemy, więc jest szansa.

0

@El Madridista. No z Bayernem tak, w środe ale mi chodziło o ten następny z kolei czyli z Interem, ponieważ ponownie we wtorek, tylko z jakiego powodu?

2

@FCBparasiempre Urwą im dziś te punkciki i Barca będzie miała lidera :)) Trzeba wierzyć do końca!!!

0

@FCBparasiempre 6 meczów w fazie grupowej, trzy w środę z każdym rywalem i trzy we wtorki. Jeśli teraz gracie z Interem we wtorek na wyjeździe, to pozostałe mecze z tą dwójką rywali będą meczami środowymi na Camp Nou.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?