0

Cały czas nie rozumiem wypożyczenia Boatenga I Murillo . Po co tak długo w okresie zimowym Valdek zastanawiał się nad wyborem gracza który my de facto zastąpić Suareza w mniej ważnych meczach. Ja już nie mówię żeby grać od 1 minuty , ale żeby wchodzić na jakąś 70 minutę na podmeczongeo rywala. Murillo że nie gra to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ale Boateng ? Pojutrze mecz z Villarealem i znowu pewnie nie powącha murawy. A Suarez jak będzie trzeba strzelić sam na sam odpukac to nie da rady

0

A Alena to już gorszy ? Roberto nie pokazuje od dobrego czasu na co go stać. UMTITI jak najbardziej powinien zagrać całe 90 minut i to z Lengletem. Pique jako jedyny zawodnik w całej lidze rozegrał wsyztsko mecze po 90 minut A ma już 32 lata na karku. Wchodzimy teraz w decydujący moment i powinien odpocząć . Dla mnie Suarez również mógłby odpocząć , bo jego kolana w końcu da o sobie znać na poważnie. MALCOM , VIDAL , ALENA I UMTITI Coutinho powinno na pewno wyjść w pierwszym składzie

1

poniedziałki 21:30

3

Asensio to jest zolta za symulke

0

Zgadzam się. Teraz postawilbym na Lengleta. A na kolejne dwa mecze w lidze Umtitiego.

1

Nie wiem dlaczego dzienniki stawiają na umtitiego kosztem Lengleta. Mecz z Sevilla pokazał w jakiej formie jest Sami i dla mnie powinien jeszcze na ławce usiąść. Lenglet jest bardziej w gazie A w środę grał nawet lepiej niż Pique.

0

TVN 21:30. .

0

mi praży xd.

0

Dobra wola drużyny

7

UMTITI POWOLANY NA LYON

0

składy Realu też już są ?

3

Alba i Rakieta na pewno wyjda w pierwszej 11. Rakieta mógłby dostac kartke bo na San Mames wroci juz Busi

1

jak vicinius bedzie zapierdzielal flanka to nie wiem czy Roberto podoła xdd

0

skąd masz takie foty byku?

0

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z kartkami w La Liga w Barcie? Busi teraz pauzuje za 5 żółtą. Ktoś ma z naszych 4 albo 3 ?

0

Dzięki Dzięki !

0

podeśle ktoś linka do meczu ? Kurde , człowiek specjalnie sobie czas rezerwuje na wieczór i nigdzie nie może znaleźć spoko transmisji . Pomóżcie

0

podzieli się ktoś linkiem do meczu?

1

Verma juz nie jest naszym talizmanem xD

0

Z city strzelil piekna bramek co od slupka sie odbila

0

Ten za nim to jego tatko?

0

Tez chcialbym wiedziec

0

To czemu taki dlugi kontrakt? Nie lepiej na 3/4 lata

0

Moglaby byc wieksza, jak bedzie dobrze gral to dla City to nie problem

0

Arda ma ciągle problemy mięśniowe, wykuruje się chłopak to dostanie powołanie, zobaczycie

3

Czy ktoś wie, czy odbyło się spotkanie pomiędzy agentem Sergio Roberto a władzami Barcelony. Jak mnie pamięć nie myli to spotkanie oby dwu stron zostalo przeniesione właśnie na wczoraj na 6 stycznia, a nikt o tym wczoraj nie mówił. Czy w ogóle się odbyło? Chodziło o zawarcie już końcowej umowy nowego kontraktu Roberto.

0

Arthur... Są jescze szanse na transfer dla niego? Moim zdaniem na razie nie. Jest to profil zawodnika pokroju Busiego, ale zajmowalby ostatnie miejsce dla graczy z poza UE ( A jak przyjdzie Mina, to chyba musiałby być zarejestrowany w Barcie B. Oprócz tego cena - obecny klub nie zejdzie na razie poniżej klauzuli ( 50 mln). To zdecydowanie za dużo jak takiego grajka. Po trzecie... Brak miejsca dla niego w kadrze, osobiście wolałbym wprowadzać do Barcy Oriola i Alene, a i tak będzie ciężko bo obecnie kadra liczy 24 zawodników. Oriol myślę że jescze jest za młody i niedoswiadczony, ale władze klubu powinni zająć się jego kontraktem bo Gościu może uciec w czerwcu a dla mnie to perełka. Oprócz tego czy Arthur od długiego czasu prezentuje wysoka formę, czy ten szał na niego jest dopiero od jakiegoś roku?

0

Czyli powoli jest powoływany ale pierwszych skrzypiec jeszcze nie gra na obronie. Może się to Zara zmieni

0

Mina gra w reprezentacji Kolumbi czy jescze nie?

0

Tak się pewnie skończy, bo u nas nie ma kto bramki strzelić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?