Adiniesta
Dołączył/a: sierpień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały czas nie rozumiem wypożyczenia Boatenga I Murillo . Po co tak długo w okresie zimowym Valdek zastanawiał się nad wyborem gracza który my de facto zastąpić Suareza w mniej ważnych meczach. Ja już nie mówię żeby grać od 1 minuty , ale żeby wchodzić na jakąś 70 minutę na podmeczongeo rywala. Murillo że nie gra to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ale Boateng ? Pojutrze mecz z Villarealem i znowu pewnie nie powącha murawy. A Suarez jak będzie trzeba strzelić sam na sam odpukac to nie da rady
0
A Alena to już gorszy ? Roberto nie pokazuje od dobrego czasu na co go stać. UMTITI jak najbardziej powinien zagrać całe 90 minut i to z Lengletem. Pique jako jedyny zawodnik w całej lidze rozegrał wsyztsko mecze po 90 minut A ma już 32 lata na karku. Wchodzimy teraz w decydujący moment i powinien odpocząć . Dla mnie Suarez również mógłby odpocząć , bo jego kolana w końcu da o sobie znać na poważnie. MALCOM , VIDAL , ALENA I UMTITI Coutinho powinno na pewno wyjść w pierwszym składzie
1
poniedziałki 21:30
3
Asensio to jest zolta za symulke
0
Zgadzam się. Teraz postawilbym na Lengleta. A na kolejne dwa mecze w lidze Umtitiego.
1
Nie wiem dlaczego dzienniki stawiają na umtitiego kosztem Lengleta. Mecz z Sevilla pokazał w jakiej formie jest Sami i dla mnie powinien jeszcze na ławce usiąść. Lenglet jest bardziej w gazie A w środę grał nawet lepiej niż Pique.
0
TVN 21:30. .
0
mi praży xd.
0
Dobra wola drużyny
7
UMTITI POWOLANY NA LYON
0
składy Realu też już są ?
3
Alba i Rakieta na pewno wyjda w pierwszej 11. Rakieta mógłby dostac kartke bo na San Mames wroci juz Busi
1
jak vicinius bedzie zapierdzielal flanka to nie wiem czy Roberto podoła xdd
0
skąd masz takie foty byku?
0
Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z kartkami w La Liga w Barcie? Busi teraz pauzuje za 5 żółtą. Ktoś ma z naszych 4 albo 3 ?
0
Dzięki Dzięki !
0
podeśle ktoś linka do meczu ? Kurde , człowiek specjalnie sobie czas rezerwuje na wieczór i nigdzie nie może znaleźć spoko transmisji . Pomóżcie
0
podzieli się ktoś linkiem do meczu?
1
Verma juz nie jest naszym talizmanem xD
0
Z city strzelil piekna bramek co od slupka sie odbila
0
Ten za nim to jego tatko?
0
Tez chcialbym wiedziec
0
To czemu taki dlugi kontrakt? Nie lepiej na 3/4 lata
0
Moglaby byc wieksza, jak bedzie dobrze gral to dla City to nie problem
0
Arda ma ciągle problemy mięśniowe, wykuruje się chłopak to dostanie powołanie, zobaczycie
3
Czy ktoś wie, czy odbyło się spotkanie pomiędzy agentem Sergio Roberto a władzami Barcelony. Jak mnie pamięć nie myli to spotkanie oby dwu stron zostalo przeniesione właśnie na wczoraj na 6 stycznia, a nikt o tym wczoraj nie mówił. Czy w ogóle się odbyło? Chodziło o zawarcie już końcowej umowy nowego kontraktu Roberto.
0
Arthur... Są jescze szanse na transfer dla niego? Moim zdaniem na razie nie. Jest to profil zawodnika pokroju Busiego, ale zajmowalby ostatnie miejsce dla graczy z poza UE ( A jak przyjdzie Mina, to chyba musiałby być zarejestrowany w Barcie B. Oprócz tego cena - obecny klub nie zejdzie na razie poniżej klauzuli ( 50 mln). To zdecydowanie za dużo jak takiego grajka. Po trzecie... Brak miejsca dla niego w kadrze, osobiście wolałbym wprowadzać do Barcy Oriola i Alene, a i tak będzie ciężko bo obecnie kadra liczy 24 zawodników. Oriol myślę że jescze jest za młody i niedoswiadczony, ale władze klubu powinni zająć się jego kontraktem bo Gościu może uciec w czerwcu a dla mnie to perełka. Oprócz tego czy Arthur od długiego czasu prezentuje wysoka formę, czy ten szał na niego jest dopiero od jakiegoś roku?
0
Czyli powoli jest powoływany ale pierwszych skrzypiec jeszcze nie gra na obronie. Może się to Zara zmieni
0
Mina gra w reprezentacji Kolumbi czy jescze nie?
0
Tak się pewnie skończy, bo u nas nie ma kto bramki strzelić