Adiniesta
Dołączył/a: sierpień 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiedziałem że ma córkę, miły gest ze strony Suareza xd Oni naprawdę są takimi prawdziwymi przyjaciółmi od lat!?
0
Biologia, chemia angielski xd
0
Nw, ale chyba nie
0
Finał ligi mistrzów chyba jest po maturze xD
0
Też jestem na bio chemie i tego jest w pyte dużo
1
Witaj w klubie xD
0
Ludziska, teraz z innej beczki. Są tu jacyś maturzysci z tego roku szkolnego? Ja sobie obiecałem że zacznę się przygotowywać jak ogłoszą transfer Coutinho, ale nie chce mi się i tak. Też tak macie. Macie jakies pomysły, na co w ogóle jescze czekajcie przed maturą xD
0
Nie wiem czy to prawda, ale Iniesta razem z Rakiticiem byli przeciwnikami tego transferu. W sumie nie dziwię się, teraz jescze większa konkurencja
0
Czemu Denisa tak już skresliles? O Rafinha mam to samo zdanie - trzeba dać mu szansę. VIDAL, GOMES, DELOFEU, TURAN I MASCHE TO OBOWIĄZKOWA 5
1
Z tym Dembele to poczekaj, bo Gościu wrócił po kontuzji i myślę że dopiero w przyszłym sezonie zacznie nam się spłacać. Widzę po nim że jest jescze spiety i boi się zaryzykować, a to przyjdzie z czasem
0
Na celto Vigo jakby wszedł w 70 minucie, i z rzutu wolnego albo za 16 golaso ooo matko
0
Delofeu jak najbardziej, ale to już po Valverde widać że stracił dużo w jego oczach. Xd jak mówi na konferencji że dostał szansę a teraz inni muszą ją dostać, to chyba znaczy bye bye. Denisa bym zostawił jescze ale fakt powoli kończy się cierpliwość do niego. Rafinha - nie wiadomo w jakiej jest formie bo rok prawie nie grał, a że jest szklanka to druga sprawa. Gomesa bym sprzedał bo można na nim zarobić, chyba jako jedyny może nas opuścić za około 40 mln
0
Pytanie teraz co ze sprzedażą zawodników. 14 mln za sezon to sporawo, a Barca wydaje za dużo na pensje. Turek musi odejść i to definitywnie. Kto jescze według Was?
0
Oficjalka może być o każdej godzinie, nawet tak o 22?
0
To znaczy co konkretnie? Xd to Mundo Deportivo jest śmieszne, nic jeszcze nie wiadomo
0
Też mi się tak wydaje, tylko dlaczego do poniedziałku?
1
Znowu niedziela... Dajcie spokój
6
Nie są zaufanym źródłem xD
1
To już od jakiegoś czasu było wiadome
0
Sprzedawać tego Delofeu jak najszybciej z może wróci się te 12 mln, a co do Coutinho nie rozumiem jak rok temu podpisał nowy kontrakt z Liverpool i mówił że czuję się tutaj świetnie a po pół roku marzy tylko o Barcie. Gdyby nie ten nowy kontrakt dawno byłby u nas
1
The Times to jest poziom naszego Onetu, więc z dystansem trzeba
0
Barcelona nie zgodzi się na transfer latem. Myślę że albo teraz albo wcale
4
Alena, Roberto, Dembele takie widziałem bym zmiany i w takiej kolejności
0
Skąd takie info?
0
Zaawansowane są chyba od sierpnia, niech on już przyjdzie,!!!
0
Dobrze ze tylko oczekuje xD
0
Latem możemy go kupić za 9 mln, zimą nie mamy zapewnionej żadnej sumy
0
Wiadomo jaka kwota?
0
Nie pogardzilbym gdyby wszedł w 60 minucie, ale Valverde mówił że nie będzie ryzykowal kontuzją więc w sumie 15 minut może dostać
0
Jak myślicie ile dzisiaj minut dostanie Dembele?