0

wszystko prawda , tylko odpadlismy na własne życzenie , nie że brakowało szczęścia albo umiejętności , po prostu drugi raz zawalilismy w najgorszy możliwy sposób. Czyli wypracować sobie zaliczkę i pojechać wypoczetym I dostać w takim stylu bencki.

0

To okienko może pokazać czy Barca umie sprzedawać swoich zawodników . za takiego Rakiete to minimum 60 baniek

4

Wychodzi na to , że każdy wie w czym tkwi problem ... ciekawe co zrobi zarząd. Bardzo ciekawe

0

również uważam że to nie jest wina Valverde że przegraliśmy 4 :0 . On po części swoje zadanie zrobił.

1

ale też nie każdy pasuje do stylu Barcy .... Kurde tak strasznie żałuję że ten Coutinho nie wypalił . Byłem jednym z tych którzy najbardziej popierali ten transfer. Jednak psychika robi swoje - Klopp miał rację co do niego

0

I tutaj myślę że trzeba się odnieść do tego że pieniądze robią swoje i piłkarzom już się tak nie chce XDD .

3

spali się bardziej nic Coutinho. Już widzę jak bierze ciężar gry na siebue. Co wy gadacie za brednie

0

Piłkarz z klasą - szanuję bardzo. Ale druga rzecz to podejście do meczu i tego nie szanuję. Bo zajmuje bardzo ważną pozycję na boisku ... ech szkoda strzepic ryja

0

to sobie Barcelone B tam jest miejsce dla młodych żeby się ogrywali.

0

bardziej to co siedzi w głowie. No braku glodu trofeów u takiego Busiego to jest zrozumiałem - gościu 30 pucharów przytulił , później przeprosi kibiców i A hajs się zgadza

0

Cou już raczej nie pyknie. Tyle szans miał I ich nie wykorzystał . Semedo jest dobry do rotacji , ale poziomu Daniego Alvesa nigdy nie osiągnie. Wierzę w Alenie!!!

0

każdy wie , jak to się dalej potoczyło . Barca nie jest klubem typu aaaa zwalniamy Cię frajerze , zaraz przyjdzie jakiś lepszy Ziutek który wygra Lm

0

Donny wyrasta na klasowego zawodnika , ale myślę że nie ma miejsca na razie dla niego. Najpierw powinniśmy się skupić nad planowaniem kadry na przyszły rok , tzn kogo sprzedać. Bo myślę że Griezman I tak nigdzie indziej nie pójdzie ( nikt nie wyda za niego 100 baniek ) A De Ligt myślę że raczek jest zaklepany. Zarząd w pierwszej kolejności powinien znaleźć nowego pracodawcę dla Gomesa , Rsfinhe I denisa Suareza bo dla nich nie ma tutaj miejsca. Potem wysłuchać planu na przyszły rok Valverde jak on to widzi i dopiero podjąć decyzję kogo kupowac

0

chodzi o to że drużyna nie potrafi uczyć się na błędach. I to zostanie w ich psychice i to jest najgorsze.

2

myślę że Valverde jeszcze nie out. To nie jest tak że chce mu dac trzecia szanse. Tylko on tutaj głównie nie zawinil. Coutinho , I środek pola jest do wymiany

0

Moim zdaniem też to nie jest wina Valverde , ale wczoraj w ogóle nie zareagował na losy spotkania. Rewolucja to dla mnie za mocne słowo. Po prostu środek pola wyrzucić to znaczy Busi I Rakitic bo oni spowalniaja grę . No i Ktoś za Coutinho

0

właśnie.... dlaczeho sparalizowana ? przecież wszystko szło po ich myśli...

0

inna mentalność trenera. Popatrz na Kloppa on przezywa strasznie każde zagranie każdą sytuację , A Valverde jest typem filozofa.

0

Po tym wszystkim co wczoraj zaszło, cieszę się że nie bylo mi dane wczoraj "na żywo " tego oglądać. Powiem tak , każdy miał w pamięci to co się wydarzyło rok temu . Piłkarze i sztab trenerski tym bardziej. I w sumie po pierwszym meczu na Camp Nou jakoś wyjątkowo byłem spokojny o awans , bo było widać że byliśmy bardzo zmotywowani. Szczególnie VIDAL i Messi . Widać było że grają jakby byli pierwszy raz w LM. po Waszych komentarzach widzę , że wczoraj było w drugą stronę - czyli brak jakichkolwiek woli walki. I tu się nasuwa pytanie... dlaczeho ? Valverde dał im tydzień oddechu , Messi i reszta byli w mniejszym stopniu zmęczeni porównując do meczu z Romy. Wydawałoby sie że Valverde ma pomysł na gre i wiedział ze na poczatku przycisnom I potem Barca będzie grać swoje. Strata bramki. No zdarza się 1: 0 . Później podobno gramy swoje.... reasumujac . Valverde na ten mecz praktycznie nic nie przygotował : ten sam skład . W dodatku te same zmiany , nawet przy innym kompletnie wyniku. Najbardziej boli fakt że on ma straszne klapki na oczach i robi wiecznie te same zmiany. Trzeba się zastanowic co poszło nie tak i muszą posypac się głowy. Uważam Że Rakieta k Coutinho są do sprzeda nia. Zapraszam do luźnej dyskusji jak macie jeszcze sily

0

to zależy na jaki mecz w jakim kraju Itp

3

Uważam że w środku pola w ogóle nie kontrolujemy piłki i nie przeważamy. A każdy przed meczem stawiał w ciemno że środek jest nasz. Rakieta i Busi pełno prostych błędów w wyporowadznaku piłki. Najbardziej boli nieprzemyslane podejmowane dezycjd bo odzyskaniu piłki. Alba bardzo dobrze . No i VIDAL - Walczak. VAMOOOSS

1

Bez reguł. z Jacksonem . Spodziewał się że typowego sredniaka A mnie powalił . Życzę podobnych wrażeń

0

Luis Enrique podobno chory na bialaczke , ktoś wie więcej jakieś info ?

0

Co do Umtitiego ... każdy z potencjalnych jego nabywców w najbliższym okienku kontrolują jego stan zdrowia i wiedza ze ma problemy z kolanem. Juventus już sam powiedział że 80 mln za niego nie wyda. A Barca jest drużyna która nie będzie się licytować odnośnie ważnych dla nich graczy. Więc jestem ciekawy jak to się zakończy . Oby na korzyść Barcy !

0

Griezmann nie przyjdzie , więc nie wiem po co te obawy. Budżet nasz jest sporo ograniczony w tym okienku , więc gdyby miał przyjść to najpierw trzeba sprzedać jakiegoś dobrego Grajka np. Big Sama

0

co takiego Arthur robi oprócz podawania w poprzek lub do tyłu ?

0

Jest dobrze. Ale środek u nas miernie.

0

liga jednej drużyny , coś w podobie jak we Włoszech lub Francji. Myślałem że Borussia chociaż spróbuje się postawić.

0

Jeszcze SMUDA odszedł z Górnika haha

0

Bo w dzisiejszych czasach trener nie jest rozliczamy za styl tylko za wyniki. Może i się zgodzę że Barca za czasów Waldka nie jest efektowna i chce się ją oglądać , ale trudno jest utrzymać drużynę żeby grała cały czas piękny futbol. Po za tym gra na jeden kontakt i dużo podan jest trudna grą kombinacyjna. Ja wierzę w Waldka bo jest bardzo dobrym taktykiem. I umie poustawiac drużynę. Jedyne co bym mu zarzucił to brak rotacji , szczególnie brak możliwości rozwoju dla zawodników z Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?