0

Po pierwsze Atletico nie oznacza od razu przegranej
Po drugie lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować
Sam nie chce no ale.. każdy wie jak to się zawsze kończy

2

Dawać szybko to Atletico bo nadzieję każdy sobie robi..

0

U mnie już się mecz skończył
Ale jednak nie było bramki :/

0

Sevilla goool!
87'

0

Wierzę w niego i kibicuje mu ale na ten moment
--> xddddd
http://m.magiafutbolu.pl/obj,62483,main,0,

24

To nie wina Paco, że nie dostaje tylu szans
Jak gra to pokazuje się z coraz lepszej strony
Zrozum to . Amen

0

Z tym się zgodzę

1

Dobrze gada , jeden mecz , a 90% narzeka na 3/4 składu
Jak Barca wygra ligę to zaraz każdy będzie pisał, że wierzył od zawsze..
Ludzie stąd wcale się nie różnią od tych z rm.pl
Większość to ludzie sukcesu.. bez względu na wiek..

0

Współczuję kibicom Realu.. mnie po dobrym sraniu boli dupa.. ciekawe co oni muszą czuć po tym jak Barca zapisuje się w historii

0

Hehe czarna..perła..hehe

0

Ja również proszę!

0

Gdy emocje pomału opadają.. też myślicie, że Ney wyrasta nam na prawdziwego lidera ? Messi geniusz to prosta sprawa ale to właśnie Neymar prowadzi nas do zwycięstw
Przy bramce na 3:1 chyba większość już zwatpiła, a on wierzył do końca.. wypracował nam 3 kolejne bramki..według mnie niesamowity zawodnik ! Oby został jak najdłużej..

0

Zbyt dużo ryzykownych typów jak na jeden kupon
Ale kto nie próbuje..

0

Tylko wszedł Gomes..

0

Wartość bezwzględna

1

Założyłem się o blond włosy, że Barca awansuje
Mam nadzieje, ze będzie mi pasował

0

Dający awans Barcelonie

1

Sam może nie mam jeszcze 18 , może i kibicuje Barcy kilka lat ale uważam, że samo kibicowanie powinno być poparte wiarą..jaki sens w kibicowaniu skoro się w to nie wierzy ? Niezależnie czy ma się 10 czy 30 lat powinno się kibicować jeżeli nazywamy się kibicami
I o ile rozumiem , że wraz z większą ilością latek trudniej jest wierzyć o tyle nie rozumiem jak taka osoba , która jest związana z klubem parę lat może na chłodno oglądać jutrzejszy mecz..
Osobiście wierzę w tę drużynę i wierzyłem zaraz po pierwszym meczu
Jako jeden z nielicznych wierzyłem w drugi mecz z milanem i teraz też będe wierzył do końcu
Może to i dobrze , że jestem dzieckiem..przynajmniej będę żył tym meczem w 100%

1

I to jest gość, który rzuca dobrymi pomysłami! Dzięki ziom !

0

No i właśnie o to mi chodzi

0

Siedzi ktoś w temacie tatuaży?
Mega podobają mi się chinskie znaki ale nie chce ufać internetom
Jak już robić to ze 100% pewnością.
Ma ktoś może taki?
Jak to sprawdzić?

3

Rozum mówi " lucho daj Neymarowi odpocząć "
Oczy "mówią" " lucho zostaw go do końca "

0

Pierwsza minuta - Ney faulowany..

0

Nie mogę oglądać meczu ;/
Ktoś napisze jak dzisiaj gramy?

0

Skoro dzieje się źle to czemu chciał wrócić?

4

Szacunek? Za co ?
To co zrobił dla klubu jest nieocenione ale w tej sytuacji to nie ma znaczenia
Poszedł sobie za darmo do innego klubu , a jak mu źle to chce sobie wrócić..do tego zapewne nie byłoby to tanie..
Myślisz, że patrzył na klub ? Ja myślę, że interesuje go jego tyłek..

0

No bo taka prawda
Jedyny pozytyw obecnie

1

Brawo ! 3 pkt i Real nie odskakuje!
Styl fatalny ale to nie skoki..to nie ma nic do rzeczy przy końcowej pozycji

5

Brałeś coś czy z Madrytu?

1

Dzisiaj wygrana 4 bramkami i połowa osób będzie się nadal zachwycała grą Barcy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?