Adriss_11
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze Atletico nie oznacza od razu przegranej
Po drugie lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować
Sam nie chce no ale.. każdy wie jak to się zawsze kończy
2
Dawać szybko to Atletico bo nadzieję każdy sobie robi..
0
U mnie już się mecz skończył
Ale jednak nie było bramki :/
0
Sevilla goool!
87'
0
Wierzę w niego i kibicuje mu ale na ten moment
--> xddddd
http://m.magiafutbolu.pl/obj,62483,main,0,
24
To nie wina Paco, że nie dostaje tylu szans
Jak gra to pokazuje się z coraz lepszej strony
Zrozum to . Amen
0
Z tym się zgodzę
1
Dobrze gada , jeden mecz , a 90% narzeka na 3/4 składu
Jak Barca wygra ligę to zaraz każdy będzie pisał, że wierzył od zawsze..
Ludzie stąd wcale się nie różnią od tych z rm.pl
Większość to ludzie sukcesu.. bez względu na wiek..
0
Współczuję kibicom Realu.. mnie po dobrym sraniu boli dupa.. ciekawe co oni muszą czuć po tym jak Barca zapisuje się w historii
0
Hehe czarna..perła..hehe
0
Ja również proszę!
0
Gdy emocje pomału opadają.. też myślicie, że Ney wyrasta nam na prawdziwego lidera ? Messi geniusz to prosta sprawa ale to właśnie Neymar prowadzi nas do zwycięstw
Przy bramce na 3:1 chyba większość już zwatpiła, a on wierzył do końca.. wypracował nam 3 kolejne bramki..według mnie niesamowity zawodnik ! Oby został jak najdłużej..
0
Zbyt dużo ryzykownych typów jak na jeden kupon
Ale kto nie próbuje..
0
Tylko wszedł Gomes..
0
Wartość bezwzględna
1
Założyłem się o blond włosy, że Barca awansuje
Mam nadzieje, ze będzie mi pasował
0
Dający awans Barcelonie
1
Sam może nie mam jeszcze 18 , może i kibicuje Barcy kilka lat ale uważam, że samo kibicowanie powinno być poparte wiarą..jaki sens w kibicowaniu skoro się w to nie wierzy ? Niezależnie czy ma się 10 czy 30 lat powinno się kibicować jeżeli nazywamy się kibicami
I o ile rozumiem , że wraz z większą ilością latek trudniej jest wierzyć o tyle nie rozumiem jak taka osoba , która jest związana z klubem parę lat może na chłodno oglądać jutrzejszy mecz..
Osobiście wierzę w tę drużynę i wierzyłem zaraz po pierwszym meczu
Jako jeden z nielicznych wierzyłem w drugi mecz z milanem i teraz też będe wierzył do końcu
Może to i dobrze , że jestem dzieckiem..przynajmniej będę żył tym meczem w 100%
1
I to jest gość, który rzuca dobrymi pomysłami! Dzięki ziom !
0
No i właśnie o to mi chodzi
0
Siedzi ktoś w temacie tatuaży?
Mega podobają mi się chinskie znaki ale nie chce ufać internetom
Jak już robić to ze 100% pewnością.
Ma ktoś może taki?
Jak to sprawdzić?
3
Rozum mówi " lucho daj Neymarowi odpocząć "
Oczy "mówią" " lucho zostaw go do końca "
0
Pierwsza minuta - Ney faulowany..
0
Nie mogę oglądać meczu ;/
Ktoś napisze jak dzisiaj gramy?
0
Skoro dzieje się źle to czemu chciał wrócić?
4
Szacunek? Za co ?
To co zrobił dla klubu jest nieocenione ale w tej sytuacji to nie ma znaczenia
Poszedł sobie za darmo do innego klubu , a jak mu źle to chce sobie wrócić..do tego zapewne nie byłoby to tanie..
Myślisz, że patrzył na klub ? Ja myślę, że interesuje go jego tyłek..
0
No bo taka prawda
Jedyny pozytyw obecnie
1
Brawo ! 3 pkt i Real nie odskakuje!
Styl fatalny ale to nie skoki..to nie ma nic do rzeczy przy końcowej pozycji
5
Brałeś coś czy z Madrytu?
1
Dzisiaj wygrana 4 bramkami i połowa osób będzie się nadal zachwycała grą Barcy..