0

Jak już bierzesz konkretny przykład to weź cały , teraz to się mija z sensem . Nie wiem czy nie zrozumiałeś czy co.. Lucho cały czas robi to samo..kiedyś " ooo jaki trener, rotuje, daje szansę " dzisiaj .. " Lucho odpuszcza ligę.. po co zmiany trzeba podstawową jedenastka grać.. "
Zgadzam się, że to tak wyglądać nie może i musi się coś zmienić ale to jak niektórzy ludzie się wypowiadają to daj spokój

2

Niektórzy z Was przechodzą samych siebie.. narzekacie na wszystko i wszystkich..nienawidzicie Lucho bardziej niż Ronaldo..gdy wygrywał wszystkie puchary to nic Wam nie przeszkadzało..każdy się spuszczał gdy o nim pomyślał..teraz Lucho nie robi zmian .. nie ma planu.. siedzi na ławce i nic nie krzyczy.. ludzie..ogar..wynik fatalny..gra jeszcze gorsza..praktycznie zero pozytywów ale to Barca..nie zawsze będzie wygrywała ale to jednak nasz klub.. ja wierzę i będę wierzył do końca ! Porażka boli .. ale trzeba umieć też przegrywać..wiecznie nie można być najlepszym..

1

To w prawy czy lewy róg? :D

0

Udajesz czy poważnie nie wiesz?

14

Brawo Theo.. egzamin do Atletico zaliczony ! Kolejny do kolekcji..

2

Oglądasz mecz ?

7

Rozchodzi.. :D

0

Oo widzę kibic Athleticu !
Witamy !
Spokojnie aż tak źle nie będzie

10

Vidal co passa ;o
Pewnie ostatnie powołanie w najbliższym czasie.. ale obym się mylił

0

Fiorentina gra na wyjedzie z tego co wiem, myślisz, że będą 3 pkt?

0

Jakieś typy na dzisiaj?
Tak żeby dobić do kursu 3-5 ;)

16

To najwyraźniej nie oglądasz spotkań Barcy.. Masche niedawno grał na pozycji Busiego i radził sobie w miarę dobrze

31

Faul faulowi nierówny

0

Zauważ, że nie tylko on tyle kosztuje, cały rynek podniósł poprzeczkę i zawodnik , który powinien kosztowac 10m kosztuje 30..
Gomes gra słabo, nie oszukujmy się ale dajmy trochę więcej czasu

0

Taa a po pierwszych miesiącach na pewno był to klub dla Suareza no nie ?

12

Rozwalacie mnie.. co ma zrobić Gomes gdy cała gra Barcy nie powala? Chłop dużo biega i pokazuje się często do gry.. co do samych podań.. co ma zrobić gdy jest na skrzydle , a przy nim stoi 2 zawodników drużyny przeciwnej? Wrzucić na naszych kolosow lub zostać po prostu zablokowanym czy cofnąć i nadal utrzymać się przy piłce?
Ciekawi mnie ilu z Was naprawdę gra w piłkę, a szczególnie w środku pola bo nawet w A klasie to nie jest łatwe zadanie nie mówiąc o BARCELONIE !!
Dajcie mu trochę czasu , ja widzę u niego chęci i osobiście uważam, że należy dać mu trochę więcej wsparcia.

0

Dzięki wszystkim za rady i propozycję ! Doceniam to ! Na Katalończyków zawsze można liczyć !

0

nie posiadam jeszcze prawa jazdy
dopiero będę zaczynał ale już powoli zaczynam myśleć o samochodzie

1

Mam pytanie do osób znających się na samochodach
Jakie auto polecacie dla młodego kierowcy ?
Oczywiście w miarę rozsądnej cenie
Zależy mi aby nie paliło zbyt dużo i aby jakoś się prezentowało
Sprawdzałem w internetach ale nic mi nie spasowało ;/ do tego wolę mieć w miarę wiarygodna ocenę ;) z góry dzięki!

1

Z tym czy zasłużył to można się kłócić, po prostu wygrał najważniejsze rozgrywki poprzedniego sezonu , nie do końca będąc zawodnikiem bez którego by to się nie udało . Po drugie Leoś indywidualnie nie był gorszy , a chyba ta nagroda tego właśnie dotyczy. Zgadzam się z tym , że Ronaldo miał dobry sezon ale chyba każdy kibic piłki wie kto powinienem dostać tę nagrodę. Poza tym nie poruszyłem kwestii czy zasłużył, każdy ma swoją opinię i trzeba to uszanować, chciałem tylko zwrócić uwagę na sposób w jaki odbiera on ZP

0

1

Pic Collage - połączysz dużą ilość zdj jak i możesz dodać tekst
Osobiście używam- No Crop - z tym , że łączy on z tego co mi się wydaje maksymalnie 9 zdj ( można to też obejść ale dużo więcej z tym zabawy )

1

Jest lepszy bo dłużej niż Sam gra w topowym klubie ale myślę, że o przepaści tutaj nie można mówić

3

Trudno się z Tobą nie zgodzić

6

Co myślicie o Umtitim? Wczoraj na wiadomo jakiej stronie przeczytałem, że Varane go zjada .. mi osobiście brakowało takiego zawodnika , przed transferem rozmawiałem ze znajomymi o pozycji ŚO w Barcy i mówiłem właśnie o Samuelu! Uwielbiam naszego walczaka i myślę, że kiedyś będzie on naszym kapitanem !

8

W artykule jest napisane dzieli - TERAZ
Di Maria dzielił - KIEDYŚ

6

Może dlatego, że w fifie 15 nie ma ligi brazylijskiej?

0

Dajcie mi 7 lat ;)

0

Druga część :
5) zaangażowanie - dzisiaj cała drużyna walczy na 110 % , nawet Messi , któremu zdarzały się fatalne mecze dzisiaj jest wszędzie , obrona .. pomoc ..atak
cała drużyna broni i cała atakuje
6) powrót do formy - Dani ,Pique ,Iniesta ( liczę na więcej bo go na to stać ) , Messi , Busi, nawet Alba + Neymar i Luis to co grają to jak to mówią młodzi ludzie masakracja , Luis - po takiej przerwie w miarę szybki powrót i teraz masakruje drużyny przeciwne , Ney - drugi sezon , a gra wybornie , strzela gole niemalże w każdym meczu do tego jak miał dołek to Lucho wiedział co zrobić .. jak gra Ney ? Moim zdaniem bardzo dobrze i kiedyś to on będzie naszym liderem
7) atmosfera w szatni - widziales Lucho z naszą rezerwa po 3 bramce z Bayernem ? To jest jedna wielka rodzina ! Jak ja na nich patrze to od razu pojawia mi się banan na ryju
Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie Lucho dużo dał Barcelonie chociaż przyznaję , na początku cieszyłem się , że to on z nami będzie ale z kolejnymi meczami było coraz gorzej , moja pozytywna opinia o nim słabła wraz z formą Barcy
Dopiero teraz zauważyłem jak dużo Lucho nam dał i mimo iż jeszcze nic nie wygrał mam nadzieję, że zostanie na kolejny sezon chociaż co do tego mam złe przeczucia , nie wiem czemu

0

Masz sporo racji , bez wątpienia to , że jesteśmy najlepsi na świecie to jest w dużej mierze zasługa Messiego ale Messi nie gra sam ..
Zobacz ile zrobił Lucho :
1) poprawa gry defensywnej - mimo iż dalej się boje o naszą grę z tyłu to momentami wygląda to dobrze , a nawet bardzo dobrze. Obecnie to z większości pojedynków wychodzimy z zerem z tyłu
2) kontratak - to co jeszcze rok temu u nas leżało teraz jest jednym z "karabinów" którymi "mordujemy" kolejne drużyny
3) SFG w tym roku straciliśmy chyba ogólnie mniej bramek niż w poprzednich tylko po różnych , wolnych..a na dodatek teraz to inni się boją nas , a nie my ich
4) przygotowanie fizyczne - ile w tym roku mamy poważnych kontuzji ? Poza Verma , który i tak już wraca do gry .. nasi piłkarze są znakomicie przygotowani do sezonu i właśnie dzięki temu strzelamy tyle goli w końcówkach tym samym ich nie tracąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?