0

Okej ,okej
Teraz się zgodzę

11

Muszę Cię zaskoczyć , to nie jest potwór Pepa

18

Wiesz , że Neymar zagrał dobry mecz gdy Zlatan bierze jego koszulkę

0

Niestety takie są teraz " kryteria "
jeżeli o to chodzi to musze przyznać Ci rację

0

Osobiście uważam , że oni powinni mieć większe szanse na złapanie się do tego grona niż Karim :) przy sprawiedliwym wyborze , to ważne .. na chwile obecną dwa miejsca zajmują Messi wraz z Ronaldo . Nawet największy kibic Messiego powinien mi przyznać rację , że to , że król piłki nożnej ( Messi ) znalazł się w najlepszej trójce to rzecz trochę naciągana biorąc pod uwagę formę innych zawodników .. rzeczą jasną jest , ze Karim ma lepiej bo jest napastnikiem ale MOIM zdaniem to jakiś absurd
jeżeli nie pasuje Ci Pique , Pepe, Marcelo to masz trzech innych : Pogba , Veratti, Courtois ( czy jak to się tam pisze )

0

Neymar , Robben, Lewandowski, Aguero , Neuer, Messi , Ronaldo , Costa, Pepe, Ramos , Marcelo , Isco, Pique , de gea, Hazard, Suarez , Rooney, Kroos, Tevez, Reus , Ibra... i tak dalej .. w tym roku każdy z wyżej wymienionych prezentuje się lepiej od Francuza

0

Ty na poważnie ?

0

Komentarz usunięty

0

Czytałem że około 120 mln

0

Jeszcze Ney !! Dobrze idzie

1

Oby ta bramka pomogła ułożyć grę

0

Messiiiii! !!! Haha

0

Ciężko nam to idzie ..

0

Szkoda Rafinhi
Dobrze ze Masche odpocznie , ostatnio gorzej z formą
Boje się o dyspozycję Xaviego nie oszukujmy się kontr to on nam nie napędzi , ale Lucho wie co robi !
Po 3 punkty ! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?