Adriss_11
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okej ,okej
Teraz się zgodzę
11
Muszę Cię zaskoczyć , to nie jest potwór Pepa
18
Wiesz , że Neymar zagrał dobry mecz gdy Zlatan bierze jego koszulkę
0
Niestety takie są teraz " kryteria "
jeżeli o to chodzi to musze przyznać Ci rację
0
Osobiście uważam , że oni powinni mieć większe szanse na złapanie się do tego grona niż Karim :) przy sprawiedliwym wyborze , to ważne .. na chwile obecną dwa miejsca zajmują Messi wraz z Ronaldo . Nawet największy kibic Messiego powinien mi przyznać rację , że to , że król piłki nożnej ( Messi ) znalazł się w najlepszej trójce to rzecz trochę naciągana biorąc pod uwagę formę innych zawodników .. rzeczą jasną jest , ze Karim ma lepiej bo jest napastnikiem ale MOIM zdaniem to jakiś absurd
jeżeli nie pasuje Ci Pique , Pepe, Marcelo to masz trzech innych : Pogba , Veratti, Courtois ( czy jak to się tam pisze )
0
Neymar , Robben, Lewandowski, Aguero , Neuer, Messi , Ronaldo , Costa, Pepe, Ramos , Marcelo , Isco, Pique , de gea, Hazard, Suarez , Rooney, Kroos, Tevez, Reus , Ibra... i tak dalej .. w tym roku każdy z wyżej wymienionych prezentuje się lepiej od Francuza
0
Ty na poważnie ?
0
Komentarz usunięty
0
Czytałem że około 120 mln
0
Jeszcze Ney !! Dobrze idzie
1
Oby ta bramka pomogła ułożyć grę
0
Messiiiii! !!! Haha
0
Ciężko nam to idzie ..
0
Szkoda Rafinhi
Dobrze ze Masche odpocznie , ostatnio gorzej z formą
Boje się o dyspozycję Xaviego nie oszukujmy się kontr to on nam nie napędzi , ale Lucho wie co robi !
Po 3 punkty ! VeB!