0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiadomo, oczywiście sam również bardzo lubię zwierzęta - burger, czy schabowy TOPka ;)

2

@Criss18Barca rocznik 00, a już stary jestem xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 I jedni i drudzy to jest tragedia. Po cholerę nawalać petardami wcześniej, z drugiej strony " och biedne pieski" xd

0

@MesQueUnClub96 Wiele już razy odrzucałeś rzeczywistość.

0

@Keson Lewa noga na poziomie Messiego xD

0

@Deviler Otóż ma bardzo ważną. Redukuje mniej inteligentne jednostki w społeczeństwie.

0

@MesQueUnClub96 Dokładnie, już w jednego napastnika z bundesligi wtopiliśmy 50 mln.

1

Niech sobie strażników galaktyki odpali, tam będzie też mieć Groota do obserwacji :)

0

@agaFCB bede grał w grę

0

@arasz1819 Ta Europa straci filar w NATO. Jest to możliwe jak lewicowe kraje czyt. Francja i Niemcy dalej nie będą przeznaczać na swoją obronność mniej niż się zadeklarowali. Tylko o to chodzi Trumpowi. Zielony ład nie ma "ułomności" jest po prostu bezsensownym debilizmem. Mamy przejść na elektryki, odejść od węgla, pić z papierowych słomek i wywalić szkodliwe fabryki w inny rejon świata, żeby w Excelu zgadzała się tabelka emisji CO2 w Europie xd Genialne ratowanie planety, gdzie Indie, Chiny, Rosja i USA mają to w czterech literach, a to one najbardziej zanieczyszczają planetę. Nie zapomnij o strefach czystego transportu, żeby podzielić społeczeństwo na zamożnych i pospólstwo, którego nie stać na samochód, który spełnia wyimaginowane z tyłka normy emisji. No ale masz rację, dobrze działa to UE, tak że przemysł się zwija i są masowe zwolnienia z firm, a ich fabryki przenoszą się w inne rejony świata. Genialne. Nie zapomnijmy o przyjmowaniu jak najwięcej nielegalsów, którym damy zasiłek większy niż swoim obywatelom, którzy na te zasiłki tyrają, bo brakuje nam rozjechanych i rozsadzanych ludzi jak w Magdeburgu. No i nasze kobiety są za mało gwałcone.

0

@arasz1819 Właśnie tak patrzę. Zwycięstwo Trumpa może posłać do piachu zielony ład, który jest jednym z najgłupszych pomysłów w historii świata. Już mamy tego echo, bo Niemcy wywaliły Scholza z urzędu kanclerza. Podział na lewicę i prawicę istnieje i aktualnie rządzi lewa strona, która uwielbia wręcz niewolić ludzi ubierając to w "ochronę środowiska". Już nie wspomnę o masowym wpuszczaniu bydła z Afryki i destabilizacji Europy, czy chęci narzucenia kar za nieprzyjęcie nielegalnych imigrantów.

0

@arasz1819 Ja też nie mam, bo Trump wygrał wybory więc lewica traci kontrolę nad światem :)

0

@arasz1819 To tak jak do Tuska złodziej. Wydawałoby się, że z niemieckiego Tusk oznacza kraść ewentualnie kłamać?

1

@norbi77 #piekłokobiet

1

@draxidox Lepsza taka, która się puszcza z każdym co nie? Lub ma onlyfans :)

0

@Comentateiro Czyli typowy wyborca Peło xD

0

Graham Hunter z Rigczem :)

0

@Encore Ok tak. Przekształca słowa, przypisuje swoje słowa, a czasami urojenia komuś z kim rozmawia. Jednym słowem farmazoni.

0

@agaFCB ta farmazon na moderatora xd

0

@Gall Dokładnie. Taki lim byłby dobry xd

0

@Irmscher10 A czemu ma się troszczyć? Nie troszczenie się oznacza palenie w piecu? xd

0

@Irmscher10 xd No na pewno. Widzę, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod sufitem.

0

@Irmscher10 Z subtelną różnicą, że konfederacja nie truje ich gazem i nie pali w piecach, ale kto by zauważył różnice xd Debilne porównanie.

2

@Cule2013 Nie, po prostu mnie nudzi, nie potrafię na nią patrzeć, zawsze chce mi się spać na tym sporcie dlatego już nie oglądam.

13

@Cule2013 800+ ;)

3

@Cule2013 Skoki narciarskie i siatkówka.

3

@jacobFCB Tak jak kolega wyżej, chłopaki z baraków

2

@Kondziubarca Oby, to by było coś pięknego.

1

@D10SLEO happy holocaust* ;D

0

@Mezocyklon87 Nie pod dach, a w słupek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?