AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Czyli jak już są takie odpady u nas w kraju to warto przyjmować takich więcej? Z uśmiechem to można takich przyjmować ile Unia będzie chciała.
0
@barteq RDR2, Days Gone, Batman Arkham Knight, Spider Man.
4
@Murazor dokładnie ludzie są głupi dlatego rządzi nami popis od tylu już lat. Jeszcze ich wyborcy uważają, że czymkolwiek się od siebie te partie różnią xd
0
Ciekawe co będzie z Lyonem? Wizja degradacji do 2 ligi nie jest ciekawa.
0
@daniel32778 przykro mi, że prawda cię boli.
3
@Sulimo Oj tak Galactic Football też był kozak, shaman King, a jeszcze myślę nad obejrzeniem Oban star racers.
0
@mekston Haaland to również dobijak jak Lewandowski. Lepszy ogólnie piłkarz, bo potrafi szybko biegać i jest gigantem. Ja wolę jednak Luisito, który obydwu zjadał.
0
@daniel32778 Śmiechu warte po prostu. Lewy by w tym meczu nic nie dał i tak xd
0
@daniel32778 Dokładnie. Z nim byśmy wygrali 5:0.
1
@macio_944 Z Lewym byśmy wygrali 5:0 na pewno.
2
@Toretto lewica za dużo, konfa za mało.
0
@ranger3120 Jakie to jest stare, ja pamiętam jak jeszcze w gimnazjum się z tego mema śmiałem xD
0
@MesQueUnClub_87 Osoby, które mają psiecko to potrzebują leczenia raczej.
1
@Comentateiro Czy ty rozumiesz, że popis to to samo?
0
@Comentateiro Hahahaha o działaniu dla na rzecz Berlina piszę wyborca fur Deutschlanda xD Gdzie CPK? A w Berlinie mamy lotnisko... Zapomniałem xD
0
@Stinger_ U wyzywamy. Chore to jest to, że krytykujesz mbappe za coś za co swojego bożka chwalisz xd
3
@Ziemny normalny by był jakby był nagi, przebrany za kobietę na tle tęczy i śpiewał hymn Niemiec i jeszcze z nim musiałoby 3-4 uchodźców nielegalnych być :)
0
@Stinger_ Leo Messi wygrał Argentynie wszystko, zdobył im copa america, a niedawno MŚ. Ma status Boga w Argentynie. Jak Lewy nam to zdobędzie to wtedy ok xd
2
@kubix05 Jeszcze doskonały film "Złap mnie jeśli potrafisz" czy "Wyspa tajemnic". Pełni świetnych filmów.
0
@Stinger_ Ocenić to ty nie potrafisz przez miłość do swojego bożka xd Lewy by przejechał osobę na pasach to byś pisał, że to pewnie wina tej osoby i wgl po co wyrok za to. Ciekawe jak zareagowałeś na kupiony dyplom magistra przez swojego alfę i omegę.
0
@Stinger_ Tak tak, jeden może sobie wybierać kiedy chce grać, bo go lubisz, a drugi nie, bo go nie lubisz xd Bo jest starszy o kilka latek i musi odpocząć xd
0
@Stinger_ Wspaniała wybiórczość xd
2
@Comentateiro xd A narzucanie kar za niechęć przyjęcia nielegalnych imigrantów do swojego kraju jak nazwiesz?
2
@Comentateiro Zmień strefę wpływów związku radzieckiego na UE i masz to samo xD
0
@Fake69 Nazywać magią dobijanie na pustaka xd
1
@MesQueUnClub96 Wybrał grę dla Hiszpanii, ale pochodzi z Francji. Jak Le Normand.
1
@MessiForeverTheBest No tak, na pewno ktoś się zdecyduje na dziecko, bo będzie mieć w przyszłości darmowe obiadki w szkole xD PiS i prawica xd
0
@draxidox Przynajmniej jak będziesz mieć partnerkę alkoholiczkę i dzieci z nią to w razie rozwodu ona dostanie je pod opiekę, a za tą samą zbrodnię o połowę krótszy wyrok, bo czemu nie?
0
@Zieliniak Fakty bolą?
14
Amerykanie w przeciwieństwie do Francuzów nie chcą pogrzebać swojego kraju. Brawo Trump!