1

@macio_944 Z Lewym byśmy wygrali 5:0 na pewno.

2

@Toretto lewica za dużo, konfa za mało.

0

@ranger3120 Jakie to jest stare, ja pamiętam jak jeszcze w gimnazjum się z tego mema śmiałem xD

0

@MesQueUnClub_87 Osoby, które mają psiecko to potrzebują leczenia raczej.

1

@Comentateiro Czy ty rozumiesz, że popis to to samo?

0

@Comentateiro Hahahaha o działaniu dla na rzecz Berlina piszę wyborca fur Deutschlanda xD Gdzie CPK? A w Berlinie mamy lotnisko... Zapomniałem xD

0

@Stinger_ U wyzywamy. Chore to jest to, że krytykujesz mbappe za coś za co swojego bożka chwalisz xd

3

@Ziemny normalny by był jakby był nagi, przebrany za kobietę na tle tęczy i śpiewał hymn Niemiec i jeszcze z nim musiałoby 3-4 uchodźców nielegalnych być :)

0

@Stinger_ Leo Messi wygrał Argentynie wszystko, zdobył im copa america, a niedawno MŚ. Ma status Boga w Argentynie. Jak Lewy nam to zdobędzie to wtedy ok xd

2

@kubix05 Jeszcze doskonały film "Złap mnie jeśli potrafisz" czy "Wyspa tajemnic". Pełni świetnych filmów.

0

@Stinger_ Ocenić to ty nie potrafisz przez miłość do swojego bożka xd Lewy by przejechał osobę na pasach to byś pisał, że to pewnie wina tej osoby i wgl po co wyrok za to. Ciekawe jak zareagowałeś na kupiony dyplom magistra przez swojego alfę i omegę.

0

@Stinger_ Tak tak, jeden może sobie wybierać kiedy chce grać, bo go lubisz, a drugi nie, bo go nie lubisz xd Bo jest starszy o kilka latek i musi odpocząć xd

0

@Stinger_ Wspaniała wybiórczość xd

2

@Comentateiro xd A narzucanie kar za niechęć przyjęcia nielegalnych imigrantów do swojego kraju jak nazwiesz?

2

@Comentateiro Zmień strefę wpływów związku radzieckiego na UE i masz to samo xD

0

@Fake69 Nazywać magią dobijanie na pustaka xd

1

@MesQueUnClub96 Wybrał grę dla Hiszpanii, ale pochodzi z Francji. Jak Le Normand.

1

@MessiForeverTheBest No tak, na pewno ktoś się zdecyduje na dziecko, bo będzie mieć w przyszłości darmowe obiadki w szkole xD PiS i prawica xd

0

@draxidox Przynajmniej jak będziesz mieć partnerkę alkoholiczkę i dzieci z nią to w razie rozwodu ona dostanie je pod opiekę, a za tą samą zbrodnię o połowę krótszy wyrok, bo czemu nie?

0

@Zieliniak Fakty bolą?

14

Amerykanie w przeciwieństwie do Francuzów nie chcą pogrzebać swojego kraju. Brawo Trump!

1

@Guess Halilovic psychicznie nie dał rady, a Guler słaby nie jest. Po prostu Carlo to beton i go olewa.

7

Guler co łapie minuty, żeby się ogrywać xD poszedł za hajsem więc niech gnije na ławie.

0

@Aragorn33 Może myślą, że Kamala ma jeszcze szansę?

0

@TheNekro94 @Rust_Cohle z wyspy zwaną banicja.

0

Benitez wróć... haha real dostał na łeb? Pięknie.

0

@Comentateiro Ty to na pewno, w końcu byłeś przy jej narodzinach xD

0

@szymon6847 Dimarco

0

@AduŚ07 dziś xd norma to jest.

0

Olmo to jest kot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?