0

@osa91 A grałeś w Verdun albo Tannenberg ostatnio Isonzo też wyszło FPSy o IWŚ?

0

@cris2706 hahahaha

0

Zemsta za Lewego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO nawet powtórki nie pokazali

0

Co on gwizda? Jak w piłkę trafił

1

@andres_xavi przejebia z Bayernem

0

@clyde próbuje zaistnieć a jedyny mecz jaki tam zagrał to z Alcorcón w CDR

1

@kuz gość zmienił nick na rafal1987 hahaha

2

@macio_944 1989 rocznik dojrzały człowiek i tak zjeba.. czerep

3

Cebulasowi to mam nadzieję że ktoś kiedyś przyjeb..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Toretto w sumie też się spuszczają nad "magicznym" Viniciusem

0

@Toretto Ja oglądam na Eleven i nie muszę słuchać tej pajacerki

3

Hahaha jakie cymbały baskijskie na trybunach

1

@MesQueUnClub96 Madryckie pieski

0

Jak się nazywa ten siwy gość ze sztabu Xaviego co stał za nim przy linii?

2

@gumaz Ja robię Dudek Dance podczas meczu

3

@Joe_Pesci To Salgado?

0

Ferran podobny do Vinniego Jonesa w tej fryzurze

0

1

Jaki wał hahaha

0

@Messi1992 hahahaha

0

@tristan87 te polskie media to taki ściek pierd... jak potłuczeni

0

@masa11 karny na Lewandowskim łysola. Raphinha na spalonym był

0

@Criss18Barca Roy Keane

66

Bernardo Silva nie przyjdzie Arek z Warzymic na grupie Ekstraklasa Trolls na Facebooku tak napisał.

0

@MESSIah16 Vinnie Jones i John Fashanu rzeźnicy

0

@Rust_Cohle rustcohle@yahoo.com

0

@Derean Polsat oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?