0

Kur.. za plecy gra

1

Piękny mecz tylko Depay irytuje

7

Bydło albańskie

2

@barcelonaLM Kibice Liverpoolu jak nie zabili fanów Juventusu na Heysel zaś w Madrycie wrzucali ludzi do fontanny

to teraz jeszcze napluli na sztab. Bydło

1

Hahahaha klub żart

0

Co to gimnastyka artystyczna czy piłka nożna?

0

Karny dla Bayernu

0

@DonAndrzejos Pomimo że jestem fanem Heavy Metalu i nie przepadam za taką muzyką to od pierwszego razu wpadła mi w ucho

0

@Al_FCB padło wejdź na livetv.ru

1

@pauletaa livetv.ru, acestreamsearch.net, strims.world, rojadirecta

2

@Mario96w Kozel Cerny

0

0

Dobrze Krycha zrobił

0

@Colon kiedyś coś mi się obiło o uszy tutaj przetłumaczone z niemieckiego artykułu "Różnica między zabezpieczeniem a zabezpieczeniem polega na tym, że atakujący zawodnik jest wspierany przez zawodników znajdujących się blisko piłki lub blisko akcji podczas zabezpieczania, podczas gdy zabezpieczenie polega mniej więcej na zabezpieczeniu zabezpieczenia i odpowiednim stopniowaniu tzw.
szczątkowa obrona" niestety nie znalazłem polskiego artykułu na ten temat. Tutaj artykuł z niemieckiej strony przetłumaczyłem

"Zabezpieczanie i zabezpieczenie
Zabezpieczenie i zabezpieczenie odgrywa rolę w zbiorowym i indywidualnym podejmowaniu decyzji przy ustalaniu przesuniętych pozycji w posiadaniu piłki przez siebie i przeciwnika. Podczas ataku zawodnicy muszą zawsze stać w odpowiedniej odległości od siebie, aby móc ćwiczyć skuteczne kontrataki natychmiast po utracie piłki. Dobre odległości mają również pozytywny wpływ na grę w posiadanie piłki przed ewentualną utratą piłki i często pozwalają uniknąć utraty piłki. W grze defensywnej pojawienie się zawodnika lub pojedynek musi być również zabezpieczone przez innego zawodnika. Różnica między zabezpieczeniem a zabezpieczeniem polega na tym, że atakujący zawodnik jest wspierany przez zawodników, którzy są blisko piłki lub blisko akcji."
Źródło: https://spielverlagerung.de/absichern-durchsichern/

0

@Colon Szczątkowa obrona

0

@JohnnyBarca Żaden piłkarz nie działa mi na nerwy tak jak ten gość

4

@Remi70 Manchester City

0

@MeMyselfAndI No przyznaje rację

3

@Sulimo Ostatni raz 2012/13 Borussia Dortmund, Manchester City, Ajax Amsterdam i wyszli z 2 miejsca

1

@NaFazieHitman No nie powiem zaśmiałem się.

0

@pinasmeister Roy Keane haha

0

@Herato Tylko na Mistrzostwach Świata

2

@MrShakira darmowa-telewizja.xyz/video/154/

0

@regatta52 darmowa-telewizja.xyz/video/154 polecam

0

@NiemoralnyAdam To już raczej tradycja ;D

0

@karlu105 tak jak kolega wyżej nie ma lepszej strony

0

Chyba pomylił sporty


0

@catalanian09 poproszę o plik na priv

1

@Colon Ivan Campo taki brat Marcelo

1

@Oskar00 Szkoda, że Ramos pod koniec kwietnia wróci chętnie bym zobaczył jak wyjaśnia tego buraka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?