Alozuer0900
Dołączył/a: sierpień 2018
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Znam to uczucie kiedyś też musiałem im dowód wysyłać bo włamał mi się ktoś
1
@Yosemite Szkoda, że nie zawitał w naszym klubie na dłużej
2
@Kaperan1357 Drugi
0
@MaTt_BarcaFan nie mogą to jedno z zaklęć zakazanych
1
@MaTt_BarcaFan Boją się, że do Azkabanu trafią
0
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20201002/483792443610/la-presentacion-de-sergino-dest-en-streaming.html tutaj prezentacja Desta jakby ktoś szukał
0
@rayan_7 strims.world tak działa
1
@dzabuz Nie chodziło mi o zgaszenie ciebie kolego przepraszam jeżeli czymś cię uraziłem ;)
0
@dzabuz łap https://zapodaj.net/7fb371ee3103b.png.html nawet Koeman Oleguera wystawił
0
Inter Real Madryt
0
@yoodash Polaka Rodaka Lewandowskiego
1
@BARCA1899Messi i tak odpadną w 1/8
0
@Rewolucja123 i 2012/2013
0
@szymek029 Dopiero w 1/8 lub Ćwierćfinale
0
Liverpool Barcelona Inter Marsylia
1
@neeed Zgadzam się It's a fucking disgrace
1
@Rust_Cohle polsatsport.pl uefa.com
0
@Olkovsky9 polsatsport.pl
1
@TheNekro94 uefa.com
0
@ranger3120 https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/2021/2001252/
1
@Headliner9 SofaScore
1
@TheGoldenEleven Mecz piękny najlepszy finał w historii Ligi Mistrzów Sheringham 91 Solskjaer 93
1
@TheGoldenEleven Dołączam link do meczu https://footballia.net/matches/manchester-united-bayern-munchen
2
@Hubso https://footballia.net/matches/real-madrid-fc-barcelona-champions-league mówisz i masz polecam się zarejestrować wiele archiwalnych meczów
7
@10SzymonBarca10 Gabriel Jesus
0
Polecam założyć konto i przeżyć to jeszcze raz łzy stają w oczach https://footballia.net/matches/fc-barcelona-paris-saint-germain-champions-league-2016-2017
0
@Peqaz Ławka: Rustu, P.Andersson, Oleguer, Couto, Sorin, Geovanni, Amunike Trener Tata Martino Asystent Trenera Quique Setien
2
@NeroTFP hahaha dobre
0
@kamilo0066 Wydaje mi się, że będzie dogrywka albo rzuty karne
0
@Gaucho BIEDNY POLAK RODAK KRADNĄ MU BRAMKI