0

@malicinho xDDD

0

@kejdzi czytałem dziś, że rzekomo problemy mięśniowe

3

@ali3gator bo co? Bo polacy tak chcą?

0

@Kismeth źródło?

0

Komentarz usunięty

9

Yamal to nie jest drugi Messi. On przypomina mi Neymara

47

Gavi wszedł po jedno - wkurwic fawelarza

1

Ale im mordy zamknął gówniarz :D

8

Łapią ich na spalone jak dzieciaków. Sędzia jak zwykle na usługach vardrytu

0

@Gibbon_FCB to wymień majty

0

Łudzę się, że Flick coś z nim zrobi. Dałbym mu czas do końca sezonu.

3

@dj widać, że nie przeczytałeś tektu. I kto tu jest debilem?

0

@Tuc JAKICHŚ ligach

3

Tam doszło do jakiegoś nieporozumienia, bo wychodzi na to, że Barcelona opłacała Negreire, by ten kazał sędziować pod real VARdryt ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB koniec kariery xDDDDDDDD

0

Komentarz usunięty

9

Za Xaviego przegraliby 4:0

0

@Kuba_1 a jakie są szanse, że utkasz i usuniesz konto?

1

@Litman ale my gramy z Bayernem u siebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MeAndSwan już się popłakałeś?

0

Sędzia zawsze pomoże

0

@ziomal88 jakichś szklankach

0

Z jakiej strony zamawialiście koszulki z tego sezonu?

1

@4drian0 co w tym trudnego?

1

Za Xaviego byłoby męczenie buły, strata gola i sraczka do końca meczu z wynikiem na styku. A tu mamy koniec meczu do przerwy, więc może Flick wpuścić zmienników. Git.

1

@adi7adi8 czy przelew od Pereza przyszedł

1

Ale pierdzielenie

2

Jak Flick go nie odbuduje to już nikt tego nie zrobi

2

@th@les niby za co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?