AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Teraz 2 mecze u siebie. Ostatni raz Barcelona grała na Stadionie Olimpijskim przeszło miesiąc temu (20.12.2023) z Almerią.
1
@michasfcb89 Ernesto swój chłop ❤️
5
@Sebolinho resetują się i wymieniają czipy
1
@parpe broniłem chłopa do samego końca. Jak go zobaczyłem kucającego to uśmiechnąłem się lekko z dozą nostalgii :)))
4
Ale się uaktywnili fani rezimowego klubu xD
3
@Vini14 Ale te swoje prawdy to u siebie glos. Nie śmieć tutaj
41
real VARdryt - 7 pkt. Kurtyna.
6
Przekaz z Centralnej Mleczarni jest jasny.
0
@noface lewy w lidze mistrzów w tamtym sezonie
47
Już po meczu Barcy z Getafe wiedziałem, jak ta liga będzie wyglądała. Obrzydliwy, reżimowy klub z gorszej części Madrytu. Krzyczą najwięcej o negreirze, bo sami są umoczeni po uszy od lat.
0
Mourinho zawsze miał słabość do Barcelony.
1
@JimMorrisonFCB szybkie 2 gongi po fatalnym ustawieniu defensywy. Gol kontaktowy z niczego. Karny z kapelusza no a druga połowa to kopanie leżącego.
0
@agaFCB wróci ale nie jako trener
2
Realikowi zrobiło się ciepło to od razu sędzia stanął na wysokości zadania i wydrukował karnego z dupy.
30
+ trójka sędziowska oraz VAR
12
Te nagromadzone dowody to takie same jak te, które Antek trzyma w teczce na wybuch w Smoleńsku.
5
@Avec co tam płaczesz, mleczarzu?
6
@abram3k zawsze był przereklamowany.
0
@FcPortoFan1999 współczuję.
0
Sędzia jak zwykle zrobi swoje. Ma wygrać realik i nikt inny.
3
Kiedyś ktoś im się dobierze do dupy. Wtedy z tych mistrzostw ostanie się ledwie połowa.
7
Zawsze przed klasykiem grzeją temat xD ochydny reżimowy klub
1
To akurat dobra nowina.
4
Spoko, ale tam nic nie było. Dostanie zawieszenie?
0
Sędzia zrobil swoje. Jak zwykle.
2
@Veysel a ja mówię, że nie mialby i kto ma rację?
5
@Remi70 karny Lewego to poezja. Wyczekal do samego końca bramkarza i pyk piłeczka w drugą stronę
0
@Proxi Nic byś z niego nie zrozumiał.
0
@B jak BARCA miękko to masz w gaciach. Zachowujesz się jakbyś oglądał piłkę nożną od wczoraj
0
@NeroTFP1 Barca ma szansę na tryplet.