AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za łatwo się podpala. W Paryżu napieprzał 10 metrów obok bramki mając dogodne sytuację do podania, a wczoraj zachował się jak junior z tym faulem.
2
Jest jak jest. Życie. Idziemy dalej
0
Komentarz usunięty
1
@Matheu12 zajebiste są te jego kółka. Całe boisko zeskanował w pół sekundy
1
@Kapitan hawk cały polszmat jest za mierdą
1
Po chuj on strzela? Żeby ta piłka chociaż w bramkę leciała. Już druga taka akcja zjebana przez Cancelo
0
@MarianekFCB a jaaaak
0
@-barca4ever- za duze kursy
0
@sopelinho mierda pełną gębą
1
Kogo za szyję chwyci dziś męczennik?
0
Psg jest do opier... po prostu mbappe musi mieć słabszy dzien
0
@bulo w ostatnich latach nawet Wygrana 4:1 nie dawała spokoju
2
@LatajacyHolender a w rewanżu Arsenal rozj*bie go 4:0
9
Typowa Barca. Strzela gola i oddaje piłkę. Efekt znamy.
4
@Alicja3500 Pełna zgoda. Nie rozumiem kompletnie wrzucania tylko części wypowiedzi. Później to ja już tu nie zajrzę.
0
@pioz123 7 mniej
0
Dawać kobietę na trenera, o przepraszam - trenerkę!
2
@Faro chyba inny mecz oglądasz
13
No i? Co ten news ma wnieść?
0
@AnalizaTV co Ci przeszkadza w 5 zmianach?
16
Na plecach bym go zaniósł xD
26
Anulowanie kary lub jej skrócenie jest dla piłkarzy realu (Nacho).
15
Przydałby się jeszcze jako zmiennik. Może dałoby rade wypożyczać go z więzienia na mecze? Opaska na nogę i heja
4
A co miał powiedzieć? Że to prawda? VARdryt czerpie z tego korzyści, więc siedzą cicho.
3
To dawaj od razu Ronaldinho, Eto, Giulego, pewnie i Deco wskoczy w buty
0
@Blaugrana79 weź trochę punktów daj w interpunkcję, bo tego nie da się czytać :/
0
@Kibicodlat5 wziąć na ławkę
1
Soto Grato już 2 razy przekręcił Barce w tym sezonie.
1
@Herbert Ręcę opadają po Twojej głupocie, bo nie zrozumiałeś kompletnie kontekstu zacytowanej wypowiedzi.
7
@Herato Martino zdecydowanie najlepszy. Przegrał mistrzostwo la liga przez Lahoza. W innym wypadku raczej by został.