2

Balde to nieporozumienie. Yamal nic nie daje. Żadna strata.

0

@TheKlucha W czym widzisz problem?

1

@tbas "Taki klub jak Barca musi chodź czasem dać efektywny styl".

"Choć czasem" to po pierwsze. Po drugie - co to znaczy "efektywny styl? Przecież punktują ;)

0

@natanvip zjadasz swój kał?

1

Balde to mega placek w tym sezonie.

2

Dobre wrażenie zrobił. Podobało mi się. Szkoda tej setki, ale wybaczę.

2

Nowy rok, nowa ja. Wynik końcowy 1:1

1

Zajebisty złoty środek. Pół sezonu lecz urazy, drugie pół grzej ławę. Zagraj 1 dobry mecz ---> profit.

2

Święto atencjuszy. Matko Boska...

15

W tych "ubraniach" wygląda jak zwykły klaun.

4

@okiemtypera_lucaxx95 prawdziwsi niż banda płaczków z tej strony.

0

@Firestone pokaż te nagranie

18

Niech zmieni starego. Proste.

4

@Piana90000 puki xDD Ty nieuku.

2

Nagonka na Lewego trwa w najlepsze. Dobrze się klika, co?

0

@Lanosss mamy eksperta w tych sprawach

3

Niech robią co chcą. Kogo obchodzi piłka nożna kobiet? Chyba tylko atencjuszy z la rambli.

0

@FcPortoFan1999 może odstawił, bo jest słaby? Nie no, co ja gadam

0

@kuczyniak a z czego ma się cieszyć? Pojechali tam tylko po pieniądze. Ten mecz nie ma żadnego znaczenia

10

@zaky274 jeśli SL wypali to LM upadnie, bo każdy klub pójdzie za kasą, nawet Ci wielcy przeciwnicy w końcu zmiękną

3

Co mecz ta sama śpiewka o braku agresywności i koncentracji. Ja się pytam - gdzie są te wyciągnięte wnioski? Jak to się dzieje, że po słabym meczu trener i piłkarze mowią o poprawie, wnioskach do wyciągnięcia, a następnie za 3 dni wychodzą na mecz i robią dokładnie to samo i to od kilku dobrych tygodni? O co tu chodzi?

3

Spotkały się dwie, równorzędne ekipy, ot co. Tym razem Barcelona z tarczą.

8

Znowu ten Raphinha, no ja pier....

1

Perez też nie jest za

2

Uraz nie wydaje się powazny, czyli wróci w kwietniu

2

Co za czub wymyślił, że Barca chce Krychowiaka?

5

@WiernyKibic111 z Betisem i Antwerpią u siebie, zaraz po pierwszej przerwie reprezentacyjnej.

1

Napoli, rewanż u siebie. Mogło być gorzej, ale jeśli do lutego nasza gra się nie zmieni - szczególnie atak - to na Napoli się skończy.

1

@peetwithbarca dwie wieże

0

Valencia była spokojnie do pyknięcia, ale z takim wykończeniem akcji jest jak jest. Gdyby napastnicy wykorzystali w tym sezonie chociaż połowę tego, co Barca stworzyła to sytuacja w tabelii byłaby inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?