AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Balde to nieporozumienie. Yamal nic nie daje. Żadna strata.
0
@TheKlucha W czym widzisz problem?
1
@tbas "Taki klub jak Barca musi chodź czasem dać efektywny styl".
"Choć czasem" to po pierwsze. Po drugie - co to znaczy "efektywny styl? Przecież punktują ;)
0
@natanvip zjadasz swój kał?
1
Balde to mega placek w tym sezonie.
2
Dobre wrażenie zrobił. Podobało mi się. Szkoda tej setki, ale wybaczę.
2
Nowy rok, nowa ja. Wynik końcowy 1:1
1
Zajebisty złoty środek. Pół sezonu lecz urazy, drugie pół grzej ławę. Zagraj 1 dobry mecz ---> profit.
2
Święto atencjuszy. Matko Boska...
15
W tych "ubraniach" wygląda jak zwykły klaun.
4
@okiemtypera_lucaxx95 prawdziwsi niż banda płaczków z tej strony.
0
@Firestone pokaż te nagranie
18
Niech zmieni starego. Proste.
4
@Piana90000 puki xDD Ty nieuku.
2
Nagonka na Lewego trwa w najlepsze. Dobrze się klika, co?
0
@Lanosss mamy eksperta w tych sprawach
3
Niech robią co chcą. Kogo obchodzi piłka nożna kobiet? Chyba tylko atencjuszy z la rambli.
0
@FcPortoFan1999 może odstawił, bo jest słaby? Nie no, co ja gadam
0
@kuczyniak a z czego ma się cieszyć? Pojechali tam tylko po pieniądze. Ten mecz nie ma żadnego znaczenia
10
@zaky274 jeśli SL wypali to LM upadnie, bo każdy klub pójdzie za kasą, nawet Ci wielcy przeciwnicy w końcu zmiękną
3
Co mecz ta sama śpiewka o braku agresywności i koncentracji. Ja się pytam - gdzie są te wyciągnięte wnioski? Jak to się dzieje, że po słabym meczu trener i piłkarze mowią o poprawie, wnioskach do wyciągnięcia, a następnie za 3 dni wychodzą na mecz i robią dokładnie to samo i to od kilku dobrych tygodni? O co tu chodzi?
3
Spotkały się dwie, równorzędne ekipy, ot co. Tym razem Barcelona z tarczą.
8
Znowu ten Raphinha, no ja pier....
1
Perez też nie jest za
2
Uraz nie wydaje się powazny, czyli wróci w kwietniu
2
Co za czub wymyślił, że Barca chce Krychowiaka?
5
@WiernyKibic111 z Betisem i Antwerpią u siebie, zaraz po pierwszej przerwie reprezentacyjnej.
1
Napoli, rewanż u siebie. Mogło być gorzej, ale jeśli do lutego nasza gra się nie zmieni - szczególnie atak - to na Napoli się skończy.
1
@peetwithbarca dwie wieże
0
Valencia była spokojnie do pyknięcia, ale z takim wykończeniem akcji jest jak jest. Gdyby napastnicy wykorzystali w tym sezonie chociaż połowę tego, co Barca stworzyła to sytuacja w tabelii byłaby inna.