AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ikar34 Jeśli wygrają to usuniesz konto?
17
Każdy chce Barce, bo jest najsłabsza z całego grona.
0
Za de Jonga można ładne siano przygarnąć. Może City?
4
@Kalin33 xavi chciał Zubimendiego. Tylko na Romeu było stać Barcelonę.
8
Wreszcie coś się dzieje.
3
@A4ron i prawidłowo. Obys przegrywał wszystko jak leci
1
@KibicBarcy84 No bo za nagelsmana Niemcy graja super. Same porażki, remisy i dziwne składy. Nie rozumiem fenomenu tego goscia
0
@Emhyr leczysz się na schizofrenie?
1
xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@kejdzi ćwierćmózgom nie przetłumaczysz.
3
@Ojciec5tkidzieci szukasz usprawiedliwienia przed samym sobą, żeby sobie chlapnąć?
1
Będą go testować kolejne tydzień, ból nie minie i pójdzie pod nóż.
2
Dobry mecz Lewego jak i całej Barcelony.
5
@ludnek dzięki Matsowi wciąż liczymy się w walce o ligę.
0
@Mario999 jak zacznie strzelać to będzie pasował?
1
@budel17 krytyka a chamskie wyzywanie to zupełnie dwie inne rzeczy
0
@MesQueUnClub96 zawsze znajdą ofiarę
0
@VegetaPolska to dlaczego tam nie siedzisz, cwaniacki atencjuszu? Kpina.
0
Kolejna strata punktów
0
@Lordzi z realem
2
@Bobo25 co to ma do rzeczy? Co to za logika? Xd
0
Nie wiem z kim Barca miałaby szanse w 1/8. Ewentualnie mogliby powalczyć z kimś z pary PSV - Lens, zależy kto z grupy wyjdzie (PSV na razie 2 miejsce przed Lens). Moim zdaniem 1/8 to jest maks.
1
Jak się ma do pomocy takie łamagi jak Ferran i Raphinha to nie ma co się dziwić ze Robcio jest 3/4 meczu poza grą. Wsadźcie go do Bayernu, City, Atletico i Robert strzela 30 goli
0
Oprócz bramkarza to jest skład na 1/4 minimum
8
Jak taka 11 nie da rady wygrać z Porto to nie ma o czym rozmawiać.
3
La Liga jest do zaorania. Straszny upadek.
0
@Trojanek23 Ty nawet poprawnie pisać nie potrafisz, a zarzucasz uczestnikowi teleturnieju, posiadającemu wielką wiedzę, oszustwo. Co za tupet xD
0
Elegancki skład
2
@kamilos1214 buhahaha xDDD ile ty masz lat? 8?
0
@Lukikiki ale patola