0

Po chuj oni się bawią z tą piłka w3 własnym polu karnym? Nosz kurwa jego mac, wybij to do cholery!!!!!

6

Roberto to bezmózg. Pracuje na czerwo

0

@Firestone przecież już przedłużył o rok

0

Co za wrzutka buhahaha

0

@TR3YWAY debilizm

0

@PatrychoO dla ciebie Pan, kmiotku

0

@RoberDzik tylko eleven

0

Jazda z Madrytem i Tebasem

7

Czy Laporta oprócz populistycznych gadek przedstawił już wszystkim fanom i kibicom klubu, ZA CO I DLACZEGO Barcelona przez kilkanaście lat płaciła wiceprzewodniczącemu komitetu technicznego arbitrów?

1

@Lola120 jaki niewolnik buhahaha xD umierasz ale nie chcesz iść na l4 bo Januszex będzie zły xD

1

@creativeopinion dlaczego kłamiesz?

0

@Peciak kogo to obchodzi?

0

@Bartula nie wyjezdzaj mi tu z koemanem, zrozumiano?!

0

Dwumecz na konto Xaviego.

0

@HavertzKai nie chlej tyle

4

Fati hańbi 10. Sprzedać bez żalu

1

Messi jako zmiennik Dembele jak najbardziej.

4

Suareza jeszcze niech ściągną

0

@kuz grzeczniej, frustracie

1

Kompromitacja. Alemany powinien podać się do dymisji.

3

Trudno. I tak jestem w szoku, że tyle ostatnio grał.

0

Już drukuje bialas

4

@Soltyz wypad do nory, smutny człowieku. VAMOS MESSI!!!!!

2

@agaFCB "jakiś zwycięzców"
Jakichś to poprawna forma, nieuku.

1

@Faro fart i kopanina w polu karnym xD faktycznie, rozmontowali ich xD

0

@GeneralXavi co ty pierdolisz? XD

0

@sebo939 tak grala lepiej że ma 0 strzałów celnych

3

@cris2706 ojeju, biedaczek nie ma czym oddychać. Jaśnie Książe obudził się dopiero dzisiaj? Ludzi nie stać na opał. Palą czym się da, za zgodą karakana. Na kogo głosowałeś?!

1

@Czajka90 kogo obchodzą twoje wypociny? Jezu...

0

Jedyno pytanie: płakał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?