AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po chuj oni się bawią z tą piłka w3 własnym polu karnym? Nosz kurwa jego mac, wybij to do cholery!!!!!
6
Roberto to bezmózg. Pracuje na czerwo
0
@Firestone przecież już przedłużył o rok
0
Co za wrzutka buhahaha
0
@TR3YWAY debilizm
0
@PatrychoO dla ciebie Pan, kmiotku
0
@RoberDzik tylko eleven
0
Jazda z Madrytem i Tebasem
7
Czy Laporta oprócz populistycznych gadek przedstawił już wszystkim fanom i kibicom klubu, ZA CO I DLACZEGO Barcelona przez kilkanaście lat płaciła wiceprzewodniczącemu komitetu technicznego arbitrów?
1
@Lola120 jaki niewolnik buhahaha xD umierasz ale nie chcesz iść na l4 bo Januszex będzie zły xD
1
@creativeopinion dlaczego kłamiesz?
0
@Peciak kogo to obchodzi?
0
@Bartula nie wyjezdzaj mi tu z koemanem, zrozumiano?!
0
Dwumecz na konto Xaviego.
0
@HavertzKai nie chlej tyle
4
Fati hańbi 10. Sprzedać bez żalu
1
Messi jako zmiennik Dembele jak najbardziej.
4
Suareza jeszcze niech ściągną
0
@kuz grzeczniej, frustracie
1
Kompromitacja. Alemany powinien podać się do dymisji.
3
Trudno. I tak jestem w szoku, że tyle ostatnio grał.
0
Już drukuje bialas
4
@Soltyz wypad do nory, smutny człowieku. VAMOS MESSI!!!!!
2
@agaFCB "jakiś zwycięzców"
Jakichś to poprawna forma, nieuku.
1
@Faro fart i kopanina w polu karnym xD faktycznie, rozmontowali ich xD
0
@GeneralXavi co ty pierdolisz? XD
0
@sebo939 tak grala lepiej że ma 0 strzałów celnych
3
@cris2706 ojeju, biedaczek nie ma czym oddychać. Jaśnie Książe obudził się dopiero dzisiaj? Ludzi nie stać na opał. Palą czym się da, za zgodą karakana. Na kogo głosowałeś?!
1
@Czajka90 kogo obchodzą twoje wypociny? Jezu...
0
Jedyno pytanie: płakał?