8

Sędzia niszczy widowisko.

1

Pamiętajcie, że Ronaldo to skrzydłowy i gra z bólem kolana :))))))

0

@Thomson29716 Dogrywkę czuję.

0

@kubix05 swoim cyklem xD kopiuj wklej z Wikipedii xD

2

Warunki to on może stawiać u siebie w domu.

2

Powinno być 1:6, mamy 1:2. W obu przypadkach wpada jednak tyle samo punktów :)

6

Pod koniec jego przygody Barca była martwa. Strach pomyśleć gdzie teraz byłaby w tabeli.

3

Wielkie mi halo. Są piłkarze lepsi od tej dwójki. Będzie piekielnie ciężko o minuty przy zdrowym składzie.

0

Chryste Panie! Oby na Valencię Araujo dał radę.

0

Memphis Depay - jaka jest jego nominalna pozycja na boisku? Gdzie czuje się i gra najlepiej?

2

@kamyk_23 Zacząłem oglądać jak były jeszcze 3 sezony. Bardzo wciągający. Polecam.

1

Trudny terminarz przed nami. Espanyol i Valencia wyjazd.

0

Ter Stegen - Alves - Araujo, Kounde - Gaya - De Jong - Gavi - Pedri - Ferran - Haaland - Auba

8

To jest decyzja Xaviego. Jeśli trener go potrzebuje to niech tak będzie.

0

Dlaczego Iniaki Williams od 2016 roku nie zagrał ani razu w reprezentacji? On z gry w kadrze zrezygnował bo wychował się na Baska czy po prostu jest pomijany przez selekcjonerów?

0

@mekston może tak, może nie. Ja tylko chciałem wlać trochę optymizmu i nadziei w serca fanów. Kto wie. Oby! :)

1

@Ronmes być może ma to jakiś wpływ a może nie. Nie znam się. Podaję tylko pewną analogię względem tych dwóch piłkarzy :)

Zachowajmy spokój

39

@Michael24 Bardzo dobrze. Najman to ludzkie zero.

9

Messi na początku kariery w pierwszym zespole przez mięśniówki stracił 80 spotkań bodajże w ciągu 2 lub 3 sezonów. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Też schodził z boiska zapłakany, też Ryjek go pocieszał.
Fati oprócz pechowej kontuzji kolana wynikającej z wejścia rywala w jego nogi kroczy podobną ścieżką. Jestem pewny, że tak jak dla Messiego tak i dla Ansu znajdą odpowiedni plan i rozwiązanie.

5

@kuz Alves to zaprzeczenie typowego brazola :)

4

Kurcze, Gaya nie jest drogi i zarobków dużych też nie ma. To powinien być priorytet.

2

Ciul z porażką i pucharem. Co z Fatim i Pedrim?

0

Żadna strata a nawet na plus. Bez Depaya Barca wygląda lepiej jako drużyna.

4

Agenci to największy rak w piłce nożnej. Tak dużo fajnych, młodych piłkarzy zostało zniszczonych przez chęć nachapania się jak największej ilości zielonych. Dlaczego Fifa nic z tym nie robi?

7

@Ironman na szczęście nie masz pojęcia o czym mówisz, ufff :)

11

Smarkacz 90% pobytu w Barcelonie był kontuzjowany. Do tego ciągłe problemy z dyscypliną, działanie na szkodę wizerunku klubu (szydzenie z azjatów), ogólna głupota. Dembele jest głupi, a agent namieszał mu w głowie. Nie ma miejsca dla takiego toksycznego raka w klubie.

0

@pax Pokojowe manifestacje nigdy nic nie dały. W jakim świecie Ty żyjesz?

0

Abde dziś wrażenia na Lucho nie zrobi.

1

Ten gość chce 40 mln?

0

@Zoker powinien zostać spacyfikowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?