AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sędzia niszczy widowisko.
1
Pamiętajcie, że Ronaldo to skrzydłowy i gra z bólem kolana :))))))
0
@Thomson29716 Dogrywkę czuję.
0
@kubix05 swoim cyklem xD kopiuj wklej z Wikipedii xD
2
Warunki to on może stawiać u siebie w domu.
2
Powinno być 1:6, mamy 1:2. W obu przypadkach wpada jednak tyle samo punktów :)
6
Pod koniec jego przygody Barca była martwa. Strach pomyśleć gdzie teraz byłaby w tabeli.
3
Wielkie mi halo. Są piłkarze lepsi od tej dwójki. Będzie piekielnie ciężko o minuty przy zdrowym składzie.
0
Chryste Panie! Oby na Valencię Araujo dał radę.
0
Memphis Depay - jaka jest jego nominalna pozycja na boisku? Gdzie czuje się i gra najlepiej?
2
@kamyk_23 Zacząłem oglądać jak były jeszcze 3 sezony. Bardzo wciągający. Polecam.
1
Trudny terminarz przed nami. Espanyol i Valencia wyjazd.
0
Ter Stegen - Alves - Araujo, Kounde - Gaya - De Jong - Gavi - Pedri - Ferran - Haaland - Auba
8
To jest decyzja Xaviego. Jeśli trener go potrzebuje to niech tak będzie.
0
Dlaczego Iniaki Williams od 2016 roku nie zagrał ani razu w reprezentacji? On z gry w kadrze zrezygnował bo wychował się na Baska czy po prostu jest pomijany przez selekcjonerów?
0
@mekston może tak, może nie. Ja tylko chciałem wlać trochę optymizmu i nadziei w serca fanów. Kto wie. Oby! :)
1
@Ronmes być może ma to jakiś wpływ a może nie. Nie znam się. Podaję tylko pewną analogię względem tych dwóch piłkarzy :)
Zachowajmy spokój
39
@Michael24 Bardzo dobrze. Najman to ludzkie zero.
9
Messi na początku kariery w pierwszym zespole przez mięśniówki stracił 80 spotkań bodajże w ciągu 2 lub 3 sezonów. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Też schodził z boiska zapłakany, też Ryjek go pocieszał.
Fati oprócz pechowej kontuzji kolana wynikającej z wejścia rywala w jego nogi kroczy podobną ścieżką. Jestem pewny, że tak jak dla Messiego tak i dla Ansu znajdą odpowiedni plan i rozwiązanie.
5
@kuz Alves to zaprzeczenie typowego brazola :)
4
Kurcze, Gaya nie jest drogi i zarobków dużych też nie ma. To powinien być priorytet.
2
Ciul z porażką i pucharem. Co z Fatim i Pedrim?
0
Żadna strata a nawet na plus. Bez Depaya Barca wygląda lepiej jako drużyna.
4
Agenci to największy rak w piłce nożnej. Tak dużo fajnych, młodych piłkarzy zostało zniszczonych przez chęć nachapania się jak największej ilości zielonych. Dlaczego Fifa nic z tym nie robi?
7
@Ironman na szczęście nie masz pojęcia o czym mówisz, ufff :)
11
Smarkacz 90% pobytu w Barcelonie był kontuzjowany. Do tego ciągłe problemy z dyscypliną, działanie na szkodę wizerunku klubu (szydzenie z azjatów), ogólna głupota. Dembele jest głupi, a agent namieszał mu w głowie. Nie ma miejsca dla takiego toksycznego raka w klubie.
0
@pax Pokojowe manifestacje nigdy nic nie dały. W jakim świecie Ty żyjesz?
0
Abde dziś wrażenia na Lucho nie zrobi.
1
Ten gość chce 40 mln?
0
@Zoker powinien zostać spacyfikowany