AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec mistrzostw :)
1
Narobili w majty po bramce i stanęli jak kołki. Gdzieś to już widziałem :))))
0
Żegnamy szamana
5
Sergi, pora się pożegnać. Na zawsze zostaniesz w pamięci kibiców za gola z PSG.
2
@kuz Szczerze? Szkoda. Lubię go.
3
Szkoda Neto, żeby się kisił na ławce. Jeśli chłop jest ambitny i nie zależy mu tylko na kasie to niech odejdzie i gra regularnie. Ter Stegen końcówkę sezonu miał mizerną. Nie wiem natomiast jak mocno na to wpłynęly jego problemy z kolanem. Zdrowy Ter Stegen to najlepszy bramkarz świata, niezaprzeczalny numer 1. Ciężka sytuacja. Ja bym jednak postawił na bramkarza z Barcy B.
0
@damiano996 hahaha :)))
0
@FC1899Barca Tuchel jest konfliktowy.
2
Ależ fatalny jest Sterling.
0
@panczo Coś w sobie ma. Prawdziwy wariat wśród sędziów. Nieprzewidywalny i chyba to najbardziej w nim lubię :))))
0
@tristan87 Zostawiłbym. No chyba, że Laporta ma sensowego kandydata.
1
A kto mu tyle zapłaci? :))))))
7
Gratulacje! W pełni zasłużone mistrzostwo. Atletico prawie przez cały sezon było liderem, trochę złapali zadyszki w połowie, ale podnieśli się na kluczową końcówkę sezonu jak na prawdziwego Mistrza przystało.
Brawo Simeone!
1
Jak dla mnie Dembele jest na sprzedaż. Sezon bez większych kontuzji, trzeba na tym skorzystać i ubić jak najlepszy deal.
0
@ferdas_rawa Niestety :'))))
4
Jak za Koemana ma przyjść Xavi albo Pimienta to to będzie żadna zmiana. Albo trener z Topu albo niech zostanie. A jak zostanie to dać mu tego Depaya, Garcie i kogo tam będzie chciał jeszcze oraz pozbyć się tych co trzeba się pozbyć.
Od lutego do przerwy w kwietniu Barca grała naprawdę fajną piłkę. Po reprezentacji coś się zepsuło. Nie wiem czy to kondycja czy mental? Nie znam się, Koeman wie lepiej.
Trzeba zrobić transfery z głową, relanie wzmocnić druzyne. Dać mu ten jeden sezon. Sprzedać parodystów typu Lenglet, Umtiti, Roberto, Martin. Pique nie oferuje odpowiedniego poziomu i koncentracji. Chryste, wymieniłem prawie całą środkową obronę.
0
@AmigoBlancos i cyk, kolejny na czarną listę hahaha :)))))
2
@Vebrol Zdobyliśmy Puchar ich Króla, więc w tym sensie jest progres.
5
Finał kobiecej Ligi Mistrzów i panie serwują nam taką kopaninę :'))))
I one jeszcze mają czelność narzekać na zarobki? Że dlaczego zarabiają mniej od mężczyzn? Naprawdę? Żenujący poziom, żenujący spektakl. Tak jak niżej kolega przytoczył słowa Zlatana - futbol kobiecy nie obchodzi nikogo.
I to jest prawda!
Gratulacje dla piłkarek Barcelony.
3
Ohh, Jordi, już dobrze. Wybaczamy. Wierzymy, że wyciągniecie wnioski hi hi :)))))
0
@JohnBarça "Gorzej nie będzie". To samo czytałem, gdy zwalniano Valverde i przyszedł Setien :))))
1
Cóż... pozostaje tylko wyciągnąć wnioski.
:))))))
0
@greedo A kogo miał wpuścić? Może Neto? Czy wtedy przestałbyś marudzić?
Ps: zgłosiłem Twoje wpisy za porażający pokaz głupoty.
0
@Kengo Najważniejsze, że wszyscy wyciągną wnioski :))))
1
@kkbarca Oddanie Suareza nie było decyzją Koemana. To decyzja Bartomeu i Ronald sam to kilka razy powtarzał. Koeman chciał go zostawić.
5
@Geble A co miał robić? Liga przegrana. Oni są tego świadomi, że dali dupy. Pogadają w szatni.
0
Real mistrzem :')))))
12
Cudowny powrót do przeszłości. Bardzo mi go brakuje. Puyol to uosobienie wszystkich dobrych i szlachetnych cech. Niesamowity człowiek, niesamowity wojownik. Gdzieś to wszystko zaczęło zanikać po jego odejściu. Później odszedł Xavi, na koniec Iniesta...
Ehh
0
@DaPidejpi Jestes słaby i tyle :)))))
1
Jest jakiś sensowny trener do wyciągnięcia?