1

Koniec mistrzostw :)

1

Narobili w majty po bramce i stanęli jak kołki. Gdzieś to już widziałem :))))

0

Żegnamy szamana

5

Sergi, pora się pożegnać. Na zawsze zostaniesz w pamięci kibiców za gola z PSG.

2

@kuz Szczerze? Szkoda. Lubię go.

3

Szkoda Neto, żeby się kisił na ławce. Jeśli chłop jest ambitny i nie zależy mu tylko na kasie to niech odejdzie i gra regularnie. Ter Stegen końcówkę sezonu miał mizerną. Nie wiem natomiast jak mocno na to wpłynęly jego problemy z kolanem. Zdrowy Ter Stegen to najlepszy bramkarz świata, niezaprzeczalny numer 1. Ciężka sytuacja. Ja bym jednak postawił na bramkarza z Barcy B.

0

@damiano996 hahaha :)))

0

@FC1899Barca Tuchel jest konfliktowy.

2

Ależ fatalny jest Sterling.

0

@panczo Coś w sobie ma. Prawdziwy wariat wśród sędziów. Nieprzewidywalny i chyba to najbardziej w nim lubię :))))

0

@tristan87 Zostawiłbym. No chyba, że Laporta ma sensowego kandydata.

1

A kto mu tyle zapłaci? :))))))

7

Gratulacje! W pełni zasłużone mistrzostwo. Atletico prawie przez cały sezon było liderem, trochę złapali zadyszki w połowie, ale podnieśli się na kluczową końcówkę sezonu jak na prawdziwego Mistrza przystało.
Brawo Simeone!

1

Jak dla mnie Dembele jest na sprzedaż. Sezon bez większych kontuzji, trzeba na tym skorzystać i ubić jak najlepszy deal.

0

@ferdas_rawa Niestety :'))))

4

Jak za Koemana ma przyjść Xavi albo Pimienta to to będzie żadna zmiana. Albo trener z Topu albo niech zostanie. A jak zostanie to dać mu tego Depaya, Garcie i kogo tam będzie chciał jeszcze oraz pozbyć się tych co trzeba się pozbyć.
Od lutego do przerwy w kwietniu Barca grała naprawdę fajną piłkę. Po reprezentacji coś się zepsuło. Nie wiem czy to kondycja czy mental? Nie znam się, Koeman wie lepiej.
Trzeba zrobić transfery z głową, relanie wzmocnić druzyne. Dać mu ten jeden sezon. Sprzedać parodystów typu Lenglet, Umtiti, Roberto, Martin. Pique nie oferuje odpowiedniego poziomu i koncentracji. Chryste, wymieniłem prawie całą środkową obronę.

0

@AmigoBlancos i cyk, kolejny na czarną listę hahaha :)))))

2

@Vebrol Zdobyliśmy Puchar ich Króla, więc w tym sensie jest progres.

5

Finał kobiecej Ligi Mistrzów i panie serwują nam taką kopaninę :'))))
I one jeszcze mają czelność narzekać na zarobki? Że dlaczego zarabiają mniej od mężczyzn? Naprawdę? Żenujący poziom, żenujący spektakl. Tak jak niżej kolega przytoczył słowa Zlatana - futbol kobiecy nie obchodzi nikogo.
I to jest prawda!
Gratulacje dla piłkarek Barcelony.

3

Ohh, Jordi, już dobrze. Wybaczamy. Wierzymy, że wyciągniecie wnioski hi hi :)))))

0

@JohnBarça "Gorzej nie będzie". To samo czytałem, gdy zwalniano Valverde i przyszedł Setien :))))

1

Cóż... pozostaje tylko wyciągnąć wnioski.

:))))))

0

@greedo A kogo miał wpuścić? Może Neto? Czy wtedy przestałbyś marudzić?
Ps: zgłosiłem Twoje wpisy za porażający pokaz głupoty.

0

@Kengo Najważniejsze, że wszyscy wyciągną wnioski :))))

1

@kkbarca Oddanie Suareza nie było decyzją Koemana. To decyzja Bartomeu i Ronald sam to kilka razy powtarzał. Koeman chciał go zostawić.

5

@Geble A co miał robić? Liga przegrana. Oni są tego świadomi, że dali dupy. Pogadają w szatni.

0

Real mistrzem :')))))

12

Cudowny powrót do przeszłości. Bardzo mi go brakuje. Puyol to uosobienie wszystkich dobrych i szlachetnych cech. Niesamowity człowiek, niesamowity wojownik. Gdzieś to wszystko zaczęło zanikać po jego odejściu. Później odszedł Xavi, na koniec Iniesta...

Ehh

0

@DaPidejpi Jestes słaby i tyle :)))))

1

Jest jakiś sensowny trener do wyciągnięcia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?