AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Powinien odejść.
Ja Roberto zapamiętam z trzech sytuacji:
1. Gol z Psg
2. Rajd na Bernabeu zakończony golem Messiego
3. Asysta do Suareza na Bernabeu.
5
Pamiętam jak odszedł Alves i po dwóch udanych meczach Roberto na PO jeden redaktor oraz niektórzy użytkownicy pisali w stylu "Ktoś jeszcze tęskni za Alvesem?"
Hahaha :))))))
0
Nic nam nie zrobią. Mamy prawomocne wyroki w sądach z Madrytu i Szwajcarii.
0
Adios la liga
:))))))
13
Wystarczyło wygrać z Granadą. No cóż...
:))))
0
@El Plutoninho Tuchel był w konflikcie z niektórymi piłkarzami.
1
@Commando :)))))))))
2
La Rambla to największy rak tej strony. Zróbcie coś z tym... Proszę.
2
Przepraszam bardzo - mam zapłacić 300 zł za 3 miesiące, żeby móc poznać redakcje? Tylko tyle? Alkohol we własnym zakresie? A może chciałbym Wam dać te 300 zł, ale jestem odludkiem i nie lubię poznawać ludzi? Dajcie mi za te 300 zł jakieś inne "atrakcje".
0
Ludzie, obudźcie się! Teraz patronite, wsparcie i upominki, a za chwilę będziemy płacić za moźliwość zmiany avatara lub zalogowania się do serwisu! To już się dzieje!
Dzielenie użytkowników trwa w najlepsze. Apeluje! Apeluje o rozsądek i otwarty umysł!
0
@david89 Grasz tak jak trenujesz.
13
@Armandi Czy Pan chce na arcyważne ostatnie kolejki la liga rozstrzygające losy mistrzostwa wpuścić Matheusa, który nawet nie wiem czy jeszcze żyje?
0
18 lat i nie ma sił, by grać co 3 dni? Ja w jego wieku prawie zamieszkałem na boisku i nawet myśl mi nie przeszła, by odpocząć.
0
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że niektórzy nie rozróżniają stawki brutto od netto :))))))
13
W tamtych latach nikt nie zastanawiał się czy Barcelona wygra mecz, tylko rozmyślano o tym, czy do 30 minuty będzie już 4:0 :)))
Ehhh, nostalgia...
0
Cała Polska kibicuje Bayernowi!
0
Ja wierzę w tryplet :))))))
31
@Comentateiro Ale jak to? Przecież babcia będzie zła i ludzie będą gadać ;)
39
Z PSG misja jest raczej ta z tych niewykonalnych na chwilę obecną. Najważniejsze jednak jest, by piłkarze pokazali jaja, wolę walki, i jedność zespołu. Chcę tylko, by walczyli od początku do końca, nawet jeśli pierwsi stracą gola na początku meczu.
0
O matko! Ale z czego tu zapłacić?
0
@4Fabregas4 Malcom niczym się nie wyróżniał.
1
Ha ha ha ha, nie no to są jakieś jaja :)))))))
4
@Niepokorny_jesiotr Holender nie podzieli losu Mascherano wlasnie z powodu walorów ofensywnych. Masche to był typowy przecinak.
4
Komentarz usunięty
1
@Kacstiff Kup oryginalną wersję ha ha ha :))))))
22
Myślę, że Ansu albo przeszedł operacje, albo nie.
2
10 lat temu był maraton klasyków :))))) Ale ten czas leci.
0
Messi! Oddawaj pieniądze!!!!!
0
@BarcaInfo kogo obchodzi piłka kobieca? Ha ha ha :)))))
0
@ME551 Dlatego ja po każdym meczu Barcy obejrzanym na lewym streamie wrzucam do skarbonki świnki kilka monet, ot na poczet mojego ukochanego klubu ha ha ha :))))