6

Powinien odejść.
Ja Roberto zapamiętam z trzech sytuacji:
1. Gol z Psg
2. Rajd na Bernabeu zakończony golem Messiego
3. Asysta do Suareza na Bernabeu.

5

Pamiętam jak odszedł Alves i po dwóch udanych meczach Roberto na PO jeden redaktor oraz niektórzy użytkownicy pisali w stylu "Ktoś jeszcze tęskni za Alvesem?"

Hahaha :))))))

0

Nic nam nie zrobią. Mamy prawomocne wyroki w sądach z Madrytu i Szwajcarii.

0

Adios la liga

:))))))

13

Wystarczyło wygrać z Granadą. No cóż...

:))))

0

@El Plutoninho Tuchel był w konflikcie z niektórymi piłkarzami.

1

@Commando :)))))))))

2

La Rambla to największy rak tej strony. Zróbcie coś z tym... Proszę.

2

Przepraszam bardzo - mam zapłacić 300 zł za 3 miesiące, żeby móc poznać redakcje? Tylko tyle? Alkohol we własnym zakresie? A może chciałbym Wam dać te 300 zł, ale jestem odludkiem i nie lubię poznawać ludzi? Dajcie mi za te 300 zł jakieś inne "atrakcje".

0

Ludzie, obudźcie się! Teraz patronite, wsparcie i upominki, a za chwilę będziemy płacić za moźliwość zmiany avatara lub zalogowania się do serwisu! To już się dzieje!
Dzielenie użytkowników trwa w najlepsze. Apeluje! Apeluje o rozsądek i otwarty umysł!

0

@david89 Grasz tak jak trenujesz.

13

@Armandi Czy Pan chce na arcyważne ostatnie kolejki la liga rozstrzygające losy mistrzostwa wpuścić Matheusa, który nawet nie wiem czy jeszcze żyje?

0

18 lat i nie ma sił, by grać co 3 dni? Ja w jego wieku prawie zamieszkałem na boisku i nawet myśl mi nie przeszła, by odpocząć.

0

Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że niektórzy nie rozróżniają stawki brutto od netto :))))))

13

W tamtych latach nikt nie zastanawiał się czy Barcelona wygra mecz, tylko rozmyślano o tym, czy do 30 minuty będzie już 4:0 :)))

Ehhh, nostalgia...

0

Cała Polska kibicuje Bayernowi!

0

Ja wierzę w tryplet :))))))

31

@Comentateiro Ale jak to? Przecież babcia będzie zła i ludzie będą gadać ;)

39

Z PSG misja jest raczej ta z tych niewykonalnych na chwilę obecną. Najważniejsze jednak jest, by piłkarze pokazali jaja, wolę walki, i jedność zespołu. Chcę tylko, by walczyli od początku do końca, nawet jeśli pierwsi stracą gola na początku meczu.

0

O matko! Ale z czego tu zapłacić?

0

@4Fabregas4 Malcom niczym się nie wyróżniał.

1

Ha ha ha ha, nie no to są jakieś jaja :)))))))

4

@Niepokorny_jesiotr Holender nie podzieli losu Mascherano wlasnie z powodu walorów ofensywnych. Masche to był typowy przecinak.

4

Komentarz usunięty

1

@Kacstiff Kup oryginalną wersję ha ha ha :))))))

22

Myślę, że Ansu albo przeszedł operacje, albo nie.

2

10 lat temu był maraton klasyków :))))) Ale ten czas leci.

0

Messi! Oddawaj pieniądze!!!!!

0

@BarcaInfo kogo obchodzi piłka kobieca? Ha ha ha :)))))

0

@ME551 Dlatego ja po każdym meczu Barcy obejrzanym na lewym streamie wrzucam do skarbonki świnki kilka monet, ot na poczet mojego ukochanego klubu ha ha ha :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?