0

Oby nie było jak z Valdesem...

3

Jakoś dziwnym przypadkiem VAR sprawdza wszystko skrupulatnie tylko przy okazji meczu Realu. Jak nasi chłopcy są faulowani w polu karnym to VAR milczy. Tutaj dali drugą szansę Realowi, ale Soler wytrzymał.

4

I drukarnia już ruszyła :))))

1

Znowu z karnego. To teraz jeszcze z bani i na pustaka jak Ronaldu

1

@neeed hahahaha :)))))) Siuuuu i napinka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Przede wszystkim żeby łatwo zarządzać gwiazdami to trzeba być kimś. Trzeba wzbudzać szacunek samą swoją osobą. Ronald to legenda Barcy i dream teamu Cruyffa. Kogo piłkarz Barcy będzie bardziej szanował - Legendarnego Koemana czy rolnika ze wsi?

2

@gaq Ronald mówił, że to nie była jego decyzja.

0

Najbliższe dwie kolejki ligowe (Betis, Atletico) nie napawają optymizmem biorąc pod uwagę skuteczność Barcelony pod bramką rywala.

18

@aleksande_r To Pepe Costa. Odpowiada on za Biuro Opieki nad zawodnikami. Generalnie jest blisko pierwszego zespołu i rozwiązuje różne problemy. Słynie z dużego poczucia humoru. Prywatnie przyjaciel Messiego.

1

*Beeeeeeeeeeep*

2

Font w skrócie: plan, plan, plan, plan. Projekt, projekt, projekt. Xavi, Xavi, Xavi...

3

Fatalna gra po stracie drugiego gola. Dużo strat, brak pomysłu. Gdyby nie Neto, skończyłoby się upokorzeniem.

2

Pedri naprawdę obiecujący występ. Dembele dramat. Griezmann, no cóż... Tam musiał paść gol.

5

Rozumiem kontekst i zamysł autora. Mimo wszystko ciężko to się czytało.

2

Smutne, ale tak musiało być. Luis pod względem fizycznym to karykatura piłkarza. Powodzenia.

2

Wczoraj w meczu brakowało mocno Rakiticia.

0

@BarcaInfo Nowi nabytki? A po jakiemu to?

1

@Kamilos84 Robert powinien zostać odznaczony przez Prezydenta RP za to jak godnie reprezentuje nasz kraj na świecie.

1

@BarcaInfo A jakiś czas temu niby mieli go dosyć i chcieli zwalniać. To dobrze, że mu się powodzi.

5

@Bartunek ha ha ha :)))) Trzeba uważać, kogo wybiera się na swojego idola :))))

82

Ostatnio rozmawiałem z moim szwagrem przez Skype. Mieszka z moją siostrą i synkiem od kilku lat w Niemczech. Szwagier powiedział mi, że dzięki Robertowi i jego bramkom dla Bayernu, nie musi już chodzić ze spuszczonym wzrokiem na widok rodowitych Niemców. Chodzi dumny, wyprostowany z głową uniesioną, w koszulce Polski z nazwiskiem Lewandowski, a Niemcy potrafią na ulicy go zatrzymać i gratulują, że mamy takiego wspaniałego piłkarza. Robert to jest człowiek instytucja.

14

Przekąski już czekają, piwo się chłodzi, flaga w biało-czerwone barwy już wywieszona. Dzisiaj cała Polska dopinguje Bayernowi i naszemu Robertowi! Dawaj Robert, ustrzel paryżan i pokaż, że Polska jest górą!

1

Znowu wszystko ma się opierać na Messim? :))))) Ja cię kręcę.

49

Dobrze. Następny proszę!

11

Szkoda chłopa tak po ludzku, ale widać było, że kompletnie nie panował nad szatnią. W czasie meczów również nie ogarniał. Był zawsze spięty i wystraszony. W złym czasie trafił do Barcy.

0

@dariooo Sugerujesz, że Valverde nie potrafił zareagować podczas meczu? Obrzydliwe kłamstwo. Ernesto przeprowadzał trafne zmiany, a drużyna zawsze grała lepiej w drugiej połowie po wskazówkach Txingurriego.

0

@BarcaInfo jakiCHś większych porażkach. Chryste, czy ludzie się kiedyś nauczą?

91

Ernesto Valverde jest bez pracy. Tak tylko przypominam.

2

Arthur tylko zabiera miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?