AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby nie było jak z Valdesem...
3
Jakoś dziwnym przypadkiem VAR sprawdza wszystko skrupulatnie tylko przy okazji meczu Realu. Jak nasi chłopcy są faulowani w polu karnym to VAR milczy. Tutaj dali drugą szansę Realowi, ale Soler wytrzymał.
4
I drukarnia już ruszyła :))))
1
Znowu z karnego. To teraz jeszcze z bani i na pustaka jak Ronaldu
1
@neeed hahahaha :)))))) Siuuuu i napinka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Przede wszystkim żeby łatwo zarządzać gwiazdami to trzeba być kimś. Trzeba wzbudzać szacunek samą swoją osobą. Ronald to legenda Barcy i dream teamu Cruyffa. Kogo piłkarz Barcy będzie bardziej szanował - Legendarnego Koemana czy rolnika ze wsi?
2
@gaq Ronald mówił, że to nie była jego decyzja.
0
Najbliższe dwie kolejki ligowe (Betis, Atletico) nie napawają optymizmem biorąc pod uwagę skuteczność Barcelony pod bramką rywala.
18
@aleksande_r To Pepe Costa. Odpowiada on za Biuro Opieki nad zawodnikami. Generalnie jest blisko pierwszego zespołu i rozwiązuje różne problemy. Słynie z dużego poczucia humoru. Prywatnie przyjaciel Messiego.
1
*Beeeeeeeeeeep*
2
Font w skrócie: plan, plan, plan, plan. Projekt, projekt, projekt. Xavi, Xavi, Xavi...
3
Fatalna gra po stracie drugiego gola. Dużo strat, brak pomysłu. Gdyby nie Neto, skończyłoby się upokorzeniem.
2
Pedri naprawdę obiecujący występ. Dembele dramat. Griezmann, no cóż... Tam musiał paść gol.
5
Rozumiem kontekst i zamysł autora. Mimo wszystko ciężko to się czytało.
2
Smutne, ale tak musiało być. Luis pod względem fizycznym to karykatura piłkarza. Powodzenia.
2
Wczoraj w meczu brakowało mocno Rakiticia.
0
@BarcaInfo Nowi nabytki? A po jakiemu to?
1
@Kamilos84 Robert powinien zostać odznaczony przez Prezydenta RP za to jak godnie reprezentuje nasz kraj na świecie.
1
@BarcaInfo A jakiś czas temu niby mieli go dosyć i chcieli zwalniać. To dobrze, że mu się powodzi.
5
@Bartunek ha ha ha :)))) Trzeba uważać, kogo wybiera się na swojego idola :))))
82
Ostatnio rozmawiałem z moim szwagrem przez Skype. Mieszka z moją siostrą i synkiem od kilku lat w Niemczech. Szwagier powiedział mi, że dzięki Robertowi i jego bramkom dla Bayernu, nie musi już chodzić ze spuszczonym wzrokiem na widok rodowitych Niemców. Chodzi dumny, wyprostowany z głową uniesioną, w koszulce Polski z nazwiskiem Lewandowski, a Niemcy potrafią na ulicy go zatrzymać i gratulują, że mamy takiego wspaniałego piłkarza. Robert to jest człowiek instytucja.
14
Przekąski już czekają, piwo się chłodzi, flaga w biało-czerwone barwy już wywieszona. Dzisiaj cała Polska dopinguje Bayernowi i naszemu Robertowi! Dawaj Robert, ustrzel paryżan i pokaż, że Polska jest górą!
1
Znowu wszystko ma się opierać na Messim? :))))) Ja cię kręcę.
49
Dobrze. Następny proszę!
11
Szkoda chłopa tak po ludzku, ale widać było, że kompletnie nie panował nad szatnią. W czasie meczów również nie ogarniał. Był zawsze spięty i wystraszony. W złym czasie trafił do Barcy.
0
@dariooo Sugerujesz, że Valverde nie potrafił zareagować podczas meczu? Obrzydliwe kłamstwo. Ernesto przeprowadzał trafne zmiany, a drużyna zawsze grała lepiej w drugiej połowie po wskazówkach Txingurriego.
0
@BarcaInfo jakiCHś większych porażkach. Chryste, czy ludzie się kiedyś nauczą?
91
Ernesto Valverde jest bez pracy. Tak tylko przypominam.
2
Arthur tylko zabiera miejsce.