1

To wszystko jest częścią planu. Messi to dobry chłopiec. W ciągu całej kariery odłożył tyle pieniędzy, że po sezonie ureguluje Barcelonie wszystkie długi i zostawi coś jeszcze na transfery ha ha ha :))))))

0

Fajny piłkarz, dobry technicznie. Niestety szklanka.

10

Sprzedać wszystkich i kupić wszystkich. Proste.

2

Szkoda, że nie powiedział nic o słabej psychice w ważnych spotkaniach :)))))

0

0

@Trepyveb Jeszcze tylko uśmiechnięty zgłosiłem twój wpis. Ha ha ha ha :)))))))

0

@Trepyveb Najwazniejsze trofeum w Hiszpanii.

1

@Abominacja Idź pan i strzel pan. Strzelisz pan?

2

Lapcio, ty już wiesz co :))))

2

Taką Barcę chce się oglądać. Szkoda, że to już koniec meczu. Myślę, że top4 jest realnie w naszym zasięgu. Visca el Barca!

0

@VeB 1899 Geiger był w domu. Widzisz różnicę?

0

@Sulimo I kolejny do ignorowania. Cholera, coraz większa ta lista :'''))))

3

To jest ten wywiad pompowany od kilku dni? Nudy.

1

@mr_robot Ohoho, ty za to pokazałeś teraz poziom :)))))

4

@banann16 Mmm, głębokie :)))

3

Oczy krwawią od tego festiwalu żenady ha ha ha :))))) Wprowadzenie "złotej piłki atencjuszy" to najgorszy pomysł na jaki można było wpaść :))))))

2

Ciężki mecz z wymagającym rywalem. Cieszy ten 1 punkt. Po cichutku liczę, że uda się nam zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Liga Europy również nie byłaby zła - może w tych rozgrywkach Barca powalczyłaby o fajny wynik.

1

@Siergiej_Piputkin Oczywiście, że będą. Kogoś, kogo się nie oglądało "na żywo" łatwiej jest obrazić niż kogoś, kogo widziało się przez dekadę w każdym meczu.

1

Auć :)))) Ale szpila poszła!

0

Czytając tytuł newsa pomyślałem, że chodzi tu o taki zwykły mały plakacik wywieszony na zasadzie symboliki, a tu wyskakuje nagle ogromne plakacicho na cały budynek ha ha ha :)))) Jan to jest Jan :))))

18

Każdy z wymienionych zespołów guruje nad Barcą w kwestii intensywności. Nic więcej nie potrzeba, by nas wyrzucić za burtę.

0

@monsterrize Obawiam się, że Koeman tego czasu nie dostanie :))

6

Mentalnie zespół leży i kwiczy. Syndrom przegranego.

3

@parpe A mnie śmieszą osoby, które nie potrafią poprawnie odmieniać słowa jakiś/jakichś w zdaniu :))))

"jakiś nieznanych skutków..."

Rynce opadają :))))

3

W nagrodę wyląduje na ławie ha ha ha :))))

3

@Tatazolwinia Wszystko zaczęło się sypać od momentu dojścia do władzy Rosella :))) Reszta historii jest znana

0

Eeee tam :)))) Cytując klasyka "Do świąt będziemy liderami!" hahaha :))))))

0

Priorytetem na styczeń powinien być tylko i wylącznie obronca.

1

Jan, zrób to. Musisz.

0

@dawid230188 Panie, Barcelony nie stać nawet na jednego z wymienionych :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?