AlvaroHanso
Dołączył/a: marzec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To wszystko jest częścią planu. Messi to dobry chłopiec. W ciągu całej kariery odłożył tyle pieniędzy, że po sezonie ureguluje Barcelonie wszystkie długi i zostawi coś jeszcze na transfery ha ha ha :))))))
0
Fajny piłkarz, dobry technicznie. Niestety szklanka.
10
Sprzedać wszystkich i kupić wszystkich. Proste.
2
Szkoda, że nie powiedział nic o słabej psychice w ważnych spotkaniach :)))))
0
@Ojciec5tkidzieci szok!
0
@Trepyveb Jeszcze tylko uśmiechnięty zgłosiłem twój wpis. Ha ha ha ha :)))))))
0
@Trepyveb Najwazniejsze trofeum w Hiszpanii.
1
@Abominacja Idź pan i strzel pan. Strzelisz pan?
2
Lapcio, ty już wiesz co :))))
2
Taką Barcę chce się oglądać. Szkoda, że to już koniec meczu. Myślę, że top4 jest realnie w naszym zasięgu. Visca el Barca!
0
@VeB 1899 Geiger był w domu. Widzisz różnicę?
0
@Sulimo I kolejny do ignorowania. Cholera, coraz większa ta lista :'''))))
3
To jest ten wywiad pompowany od kilku dni? Nudy.
1
@mr_robot Ohoho, ty za to pokazałeś teraz poziom :)))))
4
@banann16 Mmm, głębokie :)))
3
Oczy krwawią od tego festiwalu żenady ha ha ha :))))) Wprowadzenie "złotej piłki atencjuszy" to najgorszy pomysł na jaki można było wpaść :))))))
2
Ciężki mecz z wymagającym rywalem. Cieszy ten 1 punkt. Po cichutku liczę, że uda się nam zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Liga Europy również nie byłaby zła - może w tych rozgrywkach Barca powalczyłaby o fajny wynik.
1
@Siergiej_Piputkin Oczywiście, że będą. Kogoś, kogo się nie oglądało "na żywo" łatwiej jest obrazić niż kogoś, kogo widziało się przez dekadę w każdym meczu.
1
Auć :)))) Ale szpila poszła!
0
Czytając tytuł newsa pomyślałem, że chodzi tu o taki zwykły mały plakacik wywieszony na zasadzie symboliki, a tu wyskakuje nagle ogromne plakacicho na cały budynek ha ha ha :)))) Jan to jest Jan :))))
18
Każdy z wymienionych zespołów guruje nad Barcą w kwestii intensywności. Nic więcej nie potrzeba, by nas wyrzucić za burtę.
0
@monsterrize Obawiam się, że Koeman tego czasu nie dostanie :))
6
Mentalnie zespół leży i kwiczy. Syndrom przegranego.
3
@parpe A mnie śmieszą osoby, które nie potrafią poprawnie odmieniać słowa jakiś/jakichś w zdaniu :))))
"jakiś nieznanych skutków..."
Rynce opadają :))))
3
W nagrodę wyląduje na ławie ha ha ha :))))
3
@Tatazolwinia Wszystko zaczęło się sypać od momentu dojścia do władzy Rosella :))) Reszta historii jest znana
0
Eeee tam :)))) Cytując klasyka "Do świąt będziemy liderami!" hahaha :))))))
0
Priorytetem na styczeń powinien być tylko i wylącznie obronca.
1
Jan, zrób to. Musisz.
0
@dawid230188 Panie, Barcelony nie stać nawet na jednego z wymienionych :/